Çok ciddi konu okuyun lütfen

Arkadaşlar lütfen okuyamadım biri özetlesin yok bilmem ne diye dalga geçecekler kendii bir halt sananlar cevap atmasın gerçekten ciddi konu fikirlerinize ihtiyacım var.

Şimdi arkadaşlar biz erkek arkadaşımla aynı evde yaşıyorduk fakat bunu ailem öğrendi(not. annemle babam ayrı) annem ayrı yerde babam ayrı şimdi ikisi de diyor ki ne hatan varsa kabul çık gel.. fakat ben gitmek istemiyoru çünkü burada mutluyum... ailemi de silemiyorum eninde sonunda onlarla barışmak istiyorum. şimdi burada kalıp yeniden bir üni kazanıp okumak istiyorum bu saatten sonra gidipte ne annemin ne bababmın dizinin dibinde olmak istemiyorum annem babam bile bile aynı evde olmak ta bizi ciddi derecede rahatsız ediyor ne yapabiliriz çözüm öneriniz nedir?

Lütfen yargılamayın beni yaptığın yanlış diye falan farkındayım bende yanlışlığının şu durumdan çıkmaya çalışıyoruz.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ileride yaşayacağın pişmanlıkların önüne geçmek için şimdiden bir şeyler yapmalısın. Aileni kırmaman gerekir sonuçta hepisinin bir emeği var üzerinde. Ayrıca bir süre sonra erkek arkadaşınla yaşadığın hayatın da seni mutlu edeceğinin garantisini kimse veremez. Madem onunla mutlusun birbirinizi özlemenize izin verin. hayat filmlerdeki carpediem felsefesi üzerine kurulu değil. Geçmişin de seninle birlikte geliyor. Mutlu olmak için sabretmen gerekli, bu kadar kolay ulaşırsanız sonra sonraları için yaşayacak bir şey kalmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• evet yaptıgın yanlıs ama düsünce tarzın dogru insan aile yanında cidden köreliyor özellikle belli bir yastan sonra madem arkadasına güveniyorsun yarı yolda bırakıp gitmeyecegine inanıyorsun oldugun yerde kal basarabilirsen hem oku hem calıs ama aileni de ihmal etme ve sunu da unutma kimse ama kimse alienin yerini tutmaz herkes gider bir onlar kalır yanında

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşınla aynı evde yaşıyor olman çok güzel benim düşünceme göre, ancak bu yaşam ebeveynlere her daim ters gelecektir. Anne ve babanız nasıl insanlar ya da sevgiliniz nasıl biri bilemem. Eğer sevgiline ilerisi için güveniniz tam ise ve kabul ederse ailenle tanıştırmanı ve ailene onu tanıma şansı vermeni öneriyorum. Güven kazanmak her taşı gediğine koyacaktır.

1|0
    0|0
  • hayat senin karar senin.

aynı durumda ben olsam ailemi seçmezdim kesinlikle.çünkü aile koruma kollama gerekçesiyle esaretine gardiyanlık etmekten çekinmez...oysa güvenli uzun bir hayat değil , kısa ama dolu bir hayat istiyorum.bunada hakkım var.

1|0
    0|0
  • Merhaba kör köstebeğim benim

Yani okuyunca bunları şok oluyorum

Hemen analiz edelim durumu

"biz erkek arkadaşımla aynı evde yaşıyorduk" demişsin

Elin itiyle nikahsız dalaksız nasıl yaşarsın sen ya ? Ne biçim iştir bu böyle ?

Derhal annenin ya da babanın yanına git.

Umarım o it sana siftah etmemiştir

Gerçi siftah etmese bile ucundan çıtırdatmıştır kesin.

Yazık ya gençlik ne halde

Allah yardımcın olsun çocuğum. Aklını başına al böyle birşeye bir daha bulaşma

1|0
    0|0
  • okulu bitirmişsiniz anladığım kadarıyla uzunda bir birliktelik ve hala mutlusunuz evlenin gitsin o zaman

1|0
    0|0
  • gercekten bırbırınızı bu kadar sevıyorsanız cıkın ailenızın karşısına konuşun bu kadar sevgi varsa evlenmeyı de ıstıyorsunuzdur en azından nişan yapın uzun bı sure daha beraber kalmanıza faydası olur belkı

ayrıca ailen senın yalnız yaşadığını mı düşünüyordu şimdiye kadar ne zamandır cocukla berabersınız

0|0
    0|0
    • evet yalnız sanıyordu yaklaşık 2 aydır beraberiz

• uzun zamandır

• dediğim gibi cocuğa soyle gercekten sana deger verıyorsa ailenın karşısına cıkar ve konusur bu teklıfını reddederse ayrıl ve ailenın yanına dön yoksa ilerde telafı edemeyecegın hataların olur ve cok canın yanar

• kendimi babanın yerine koyuyorum da yerin dibine girerdim galiba kızım böyle yapsa Allah bana kız evlat vermez inşallah olursa kürtaj yaptıracağım zaman bozuldu

1|0
    0|0
  • Anneni babanı dinle yoksa dünyada 2 yakan bir araya gelmez anneden babadan değerliyse erkek arkadaşın sana sahip çıksın tayyip erdoğan a şimdi hak verin

1|0
    0|0
  • Bana düşmez akıl vermek o durumu yaşamadım..! Ama evlensenize..!?

1|0
    0|0
    • henüz değil

• ne bekliyosunuz ki zaten evli hayatı değil mi yaşadığınız :D Bi kağıda imza atmak ağır gelen ya git işine ya amerikan özentisiymişsin :)

• Hayatina devam etmelisin istedigin gibi ama aileninde bir sekilde rizasini al

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben olsam senin yerinde giderdim ailemin yanına..

1|0
    0|0
  • bak canım sen in başına ne gelirse gelsin en kötü gününde yanında ailen olur.erkek arkadaşın adam gibi bir adam olsa önce gelir seni ailenden isterdi ve nikahı basardı.ama ben böyle mutluyum evlenmesemde olur diyorsan karar senin hayat senin ben bir şey diyemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...