Maskülen tarzı giyim hakkına ne düşünüyorsunuz ?

Günümüzde kadınlar arasında çok yaygın bir durumda olan, maskülen tarzı giyimi, ben şahsen yakıştırmıyorum kadınlara. Yani belki daha rahat ve bir şekilde güvende hissediyorlar kendilerini ama bence kadın dediğin, kadın gibi olmalı. Yani dişiliğini ve feminen tarzını, her daim naif bir şekilde sergilemeli.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? link

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Maskülen tarzda önemli olan doğru parçaları bir araya getirebilmek, verdiğin linkte yırtık kotlarla fazla abartmışlar bu tarzı hele şu bol gömlekle bol pantolon giyenler! iğrenç! şuraya göz at link bunlar daha kadınsı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benim hoşuma gidiyor bu tarz

rahat, hoş

her zaman elbise etek giyilmiyor kumaş pantolon vs. de

yerine göre giyildiğinde sorun kalmaz bence

0|1
    0|0
    • Tamam ama...sanki gün geçtikce kadınlar daha erkeksi oluyorlar. Sadece giyime değil, yaşam tarzlarına, konuşmalarına ve tavırlarına da yansıyor bu. Belki de biraz daha feminen davransalar ve giyinseler, sanki daha hoş olur diye düşünüyorum.

• o konuda haklısın

bi denge şart, davranışlarıyla konuşmalarıyla erkeğe benzeyen hanımlar itici geliyor

• Siz erkeklere göre kadın dediğin hanim hanımcık çıtı pıtı elbiseler giysin demi. Ama rahat ve özgür olmak bizimde hakkımız:-)

0|1
    0|0
  • Hiç bir fikrim yoktu bence rahat günlük

0|1
    0|0
  • Verdiğin linkler çokta maskülen değil bence. ben kendim kullanmam ama çok beğenirim maskülen tarz giyinenleri.

0|1
    0|0
  • Katılmıyorum sana

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O değilde erkeklerde çok kötü duruyor sakın beyler yapmayın böyle üzentilik palyaço gibi duruyorsunuz...

0|1
    0|0
Yükleniyor...