Sevgilinizin veya sözlünüzün sosyal paylaşım sitelerinde takipte olması?

Özel bir soru arz ediyorum DÜRÜST OLUN ..!Sevgilinizin veya sözlünüzün sosyal paylaşım sitelerinde kızları takipte bulunması listesinde ekli olmasını normal karşılar mısınız?

0|0
18|22

En İyi Erkek Görüşü

• o güzel ağzına kafa atarım ^^ hiç polemiğe girmem.

2|0
    0|0
    • Şu an kafa atmadan kafayı yedirmeliyim

• bi kaç güne

• buluştuğunda, aşkım yarın bir arkadaşımla görüşcem. netten tanıştık falan filan diye anlat. bir süredir konuşuyoruz, benden küçk zaten endişelenme falan de ;) ama muhtemelen kavga çıkacaktır =)

Erkekler Ne Diyor 21

• tabi ki rahatsız olur insan ama kimse kimsenin sosyal çevresini de kısıtlamamalı. Böyle olursa bu ilişki zindan hayatına döner. Ama tanımadığı kişiler için böyle şeyler yaparsa rahatsız olurum uyarırım yine de devam ederse kalbini kırarım. Herkes bazı şeyleri ayırt edebilme kapasitesinde olmalı, bunun yanlış olduğunun farkına hala varamıyorsa da ileride olacakları şimdiden aşağı yukarı kestirmiş olurum ayrılırım

1|0
    0|0
  • Ciddiysem bu konuları konuşacak ortamı oluşturmam. O da oluşturmamalı aksi takdirde zaten birliktelik olmaz

0|0
    0|0
  • böyle bir durum olamaz cunku benm hayatımdaki birinin face gbi sosyal paylasım sitesine uyeligi olamaz :))

1|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    1|0
  • İşbu dürüst olmak kaydıyla arz sonucu gerçekleştirilen iç yoklaması sonucu bu durumun normal karşılanamayacağı açığa çıkmıştır.Bilginize..

Sayı:Kayıptır : )

ÇOK GİZLİ

1|0
    0|0
  • Bize ters aga

1|0
    0|0
  • Güven meselesi güveniyorsam tabiki olabilir neden olmasın ...

0|0
    1|1
  • kafasına sıkarım

1|0
    0|0
    • o kadarını demedik de aynı yöndesin . +1

• vallahi sıkarım kıllı erkek dediğini yapar siz de benim kafadsınız anladım sevgimiz bu şekil yap dişyor

• Normal karşılayabilirim tabiki. Sosyal medyada takip etmek gözü dışarda anlamına gelmez. Ne yani ben kız arkadaşlarımı listemden çıkaracak mıyım evleniyorum diye?

Evlenmek aksine insanın akraba ve arkadaş çevresini genişletmeli bence

0|0
    0|0
    • Bir erkeğin gizliden gizliye hesap kullanıp kızları takipte bulunması normal mi yani . Bunu kız arkadaşın karşılık olarak yapsa ne dersin yine mi normal ?

• Öyle değil işte tam tersini düşün.

• Tam tersini düşünmek bile istemem.. Açıklama yapması için bir şans veririm ama bu affedeceğim anlamına da gelmez. Üzüldüm sana, kötü olmuş.

• Kızlara yönelik bi' hava var sour da. Soruyu erkeğe uyarlarsak cevabım ''Normal karşılamam'' olur.

1|0
    1|0
    • Güzel +1

• Teşekkürler.

• kız arkadaşım aynısını yapsın ertesi gün kız eki silinir sadece arkadaşım olur

0|0
    0|0
  • tabikide karşılarım

0|0
    1|0
  • bu güven ile alakalı bir konu.sana kendimce bir cevap vereyim.ama boşver bu sefer sözdü derler.kısacası bu duruma karşılık yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Asla ! Asla ! Sıkarım boğazını :)))

0|0
    0|0
  • Normal karşılarım erkek arkadaşlarıda olabilir çünkü sonuçta insanız, kısıtlamam mantıksız beni sonucda seviyor, umrumda mı?

0|0
    0|0
  • Yol ver geç :)

0|0
    0|0
  • Kazikli voyvoda yi bilir misin :)) :P

0|0
    0|0
  • puhaha ne yuvalar yıkıldı bu yuzden

0|0
    0|0
  • ne o ızın verıyor ne ben ızın verıyorum

0|0
    0|0
  • yooo sevgilimin listesi hepsi kız erkek yok :D

0|0
    0|0
  • Evet normal bence.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

• tanımadığı birilerini yeni takip edip eklemeye başlamışsa hoşlanmam tabi

var olan arkadaşları vs. ise sorun olmaz

bir de önemli olan onlarla nasıl konuştuğu

1|1
    0|0
  • Karşılayamam kardeşim ben kıskanırım !

1|0
    0|0
  • Tabii ki de HAYIR. Asla normal karşılamam. Benimle beraberken ha :) Komik yaa.

1|0
    0|0
  • hayır tabiki ne münasebet niye takip edecek bu gözü dışardalıktır buna tahammülüm yok..

1|0
    0|0
    • Gizleden olması ayrıca yıktı tahammül sınırları uzakta şu an dostum.

• Uzakta değil be hacı.yol vermekte kolay olsa 3 yıllık bir birliktelik.

• anladım sende haklısında işte iş aldatma boyutuna girince benim beynim duruyor canım umarım en doğrusunu yaparsın :)

• karşılamam tabiki. oda istemez zaten.

1|0
    0|0
    • Madem bendensin o halde gizli bir hesapta yakalarsan naparsın ?

• birileriyle konuşmuş mu peki?

• Tweetlere atmış bazı yorumlar konuşmuş olduğunu henüz bilmiyorum bile.

• hayir. ne bu derim yani ben kac kere kizdim biraz hatta sadece arkadas listesinde diye

0|0
    0|0
  • şahsen asla izin vermem ve normalde karşılamam ..

1|0
    0|0
  • Dalarım

1|0
    0|0
  • Tanımıyorsam hoş karşılamam, tanıyorsam karışmam...

0|0
    0|0
  • bazen bazen bazeenn

0|0
    0|0
  • Hayır nayır nasla.

0|0
    0|0
  • YUHHHH NERESI NORMAL BUNUN ? BIRAK GITSIN::::BASKA SALAK ENAYI BIRINI BULSUN HARBIDEN!

0|0
    0|0
  • normal karşılamak mı!1!1!1 :D çok kavga etmiştik bu yüzden

0|0
    0|0
  • Eli ayağı düzgün kızlarsa problem yok

0|0
    0|0
  • canım sana bişi diyimmi ben... bir yol olmaz cidden olmaz bak. açıklama yapsa aklına yatsa bile olmaz. bu adama yol vermek zorundasın. ben de çok saf düşünen bir insanım normalde ama insan başına gele gele iyice anlıyor ki bazı insanlar kötü niyetli ve kendilerini çok iyi kamufle ediyorlar. bugün ne öğrendim biliyomusun soğuduğum için bıraktığım eski erkek arkadaşımın şu anki karısıyla evlenmeden 2 hafta önce ortak bir kız arkadaşımızı ısrar kıyamet buluşmaya çağırdığını ama başbaşa özel olarak. farklı bir amaçla... ben o adamla beraberken hissettim anladım güvenilmeyeceğini bıraktım. sen de öğrenmişsin bir şekilde başına bin çorap örülmeden bırak gitsin. baş edemessin. gerçekten edemessin. şerefsiz şerefsizdir. erkek arkadaşında maalesef öyle :(

0|0
    0|0
    • bence şöyle bişi yap fake profil aç ve onunla konuş ki iyice anla nasıl biri olduğunu direk açıklama yap deme inandırabilir çünkü yıllarını heba etme

• keserim çükünü var ya :D

0|0
    0|0
  • nasıl kızlar olduğuna bağlı.. yani lise arkadaşlarına falan karışmam ben ama yok abuk subuk yerlerden görüp eklemişse orda bir b.kluk vardır tartışma çıkar

0|0
    0|0
  • Döner bıcakla dalarim.

1|3
    0|0
Yükleniyor...