Dışarda tanımadığınız bir kızın yanlız başına ağladığını görseniz ne yaparsınız?

Yanına gidip yardımcı olmaya çalışırmısınız konuşurmuşunuz? Ben okulda ağlamışdim sınavım kötü gecdiyi için tanımadığım bir öğretmen beni teselli etmişdi öğrencileride bon bon bakmışlardi

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç sormam gitmeme bile yanına yardım etmeye çalışırsın suçlu sen olursun. bir gün yolda giderken sevgilisinden dayak yiyen kız gördük arkdaşla gittik dedik birader yol ortasında ayıp değilmi. ikisi birlik oldu kızla bize sana ne diyor dayak yiyen şey halinden memnun demekki dedim*et karışma. kaza yoksa ortalıkta can melesi yoksa dönüpte bakmam bile

0|0
    0|0
  • birinde geldi başıma o =) marketten mendil aldım ve yanına gittim. iyi misiniz diye sordum? yapabileceğim bir şey var mı? falan dedim. meğer derdi öss imiş =) dünyanın sonu değil falan dedim, kendi hayatımdan ve arkadaşlarımın hayatından bir kaç örnek vererek teselli etmeye çalıştım. sonra mendili ona verdim gittim. sonra ne oldu bilmem =)

0|0
    0|0
  • o anlık düşüncelerime bağlı.

0|0
    0|0
    • saclarını cok sevdim cıkar onu bebeim (-.-)

• gördüm yeni halın cok cok ıyı :) yanı bir tıkın var :D

ama gıyımını degıstırmelısın biraz ust gogus calıs ve v yaka uzerıne bir deri ceket dene.

• ajksdhakjsdasd beni kırıyosun (-.-)

• Zor soru. Özel bir meselesi bizi aslinda onun problemleri ilgilendirmez veya belki sana söylemek istemez.

Ama neyaziksa yardim edebilirsek böyle haberimiz olmuyor.

Suratindan ama belli ediyorsa yardima ihtiyaci oldugunu yardim etmeye calisirim.

0|0
    0|0
  • Niye aglıyorsun diye sorardm merakım gecince yoluma devam ederdim...

0|0
    0|0
  • Gider derdini sorarım..İnsani olarak ne yapabilirimi konuşumum onunla...

0|0
    0|0
  • ''Yardımsever ama akabinde yatağa atma mücadelesi veren erkek'' görünümü sergilememek için hiç bir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • kız veya erkek olması önemli değilde cebimde selpak varsa uzatırım

1|0
    0|0
  • ağlamakla insan ölmez , benim başımada geldi sancım başladı yolun ortasında kıvranıyorum yerde bir kişide çıkıp demedi birşeyin var mıdiye 4 saattede ameliyat olmazsam ölücektik kendim kalktım gittim hastaneye

0|0
    0|0
  • ağlama değmez hayat şarkısını mırıldanırım yanından geçerken a

0|0
    0|0
  • Bi 5-10 dk beklerm baktm yanına geln giden yok. ozaman gider teselli etmeye calısrm :)

0|0
    0|0
  • bırakırım ağlasın hiç yaklaşmam bir kere yaklaştım çemkirdi bir dahada yaklaşmam

0|0
    0|0
  • Niye ağladığını sorarım ve teselli etmeye başlarım hemen.

0|0
    0|0
  • Bu olay Taksim'de vuku buluyorsa ve saat gecenin 02:00'si ise ortada kesin bir tezgah vardır.

Yaklaşmayın, zararlı çıkarsınız...

0|1
    0|0
  • okulsa yaklaşarım dışardaysa umursamam...

0|0
    0|0
    • tam tersi .s

• okulda sapık gözle bakılmazsın sonuçta o okulun öğrencisisin yerin yurdun bellidir bulunursun ki ama dışarda kim olduğun belirsiz neden güvensin sana...

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanina gidip basini oksar.nasil yardimci ola bilirim deye sorarim.gozu yasli insana dayanamiyorum.

0|0
    0|0
  • aglasında rahatlasın derım dokunmam:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...