Başarılarınızı neye borçlusunuz? Çok çalışma, azim, inanç? Sizin başarınızın sırrı nedir?

Başarılarınızı neye borçlusunuz? Çok çalışma, azim, inanç? Sizin başarınızın sırrı nedir?

Einstein; Çok zeki olduğumdan değil, sorunlarla uğraşmaktan vazgeçmediğimden başarıyorum.

0|0
517

En İyi Erkek Görüşü

• "Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı..." Michael Jordan

sanırım yeteri kadar açıklıyor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• once neyı ıstedıgımı buldum kendımı tanıdım sonra ılerıkı yıllar ıcın planlarımı yaptım olmayacagını dusundum hatta ımkansız dedım ama yınede olmayacaksada kazanamaycaksamda savasarak kaybetmek ıstedım savasmaya basladım ve tek tek kazandım... once kendını tanımalı ınsan neyı ıstedıgını bılmelı sonra kaybetmeyı goze almalı ve savasmalı ve hırs en onemlı sılah ta bu oturarak bu olmaz bu ımkansız demekle hıcbırsey kazanamaz ınsan bunu dıyen ınsan bastan bakybetmıstır zaten...

2|1
    0|0
  • Küçükken sanayide çalışırdım. Hergün en az 3 öğün dayak yerdir sebep e gerek olmadan. Bu dayaklardan nasıl kurtulurum diye bahaneler üretmeye çalışırken beynim büyüdü. Tek sebebi bu :D

1|0
    0|0
  • bence güven inanç ama bu devirde bunlar da maalesef yeterli olmaz çünkü para menfaat torpil bunların önüne geçmiş oldu :(

1|0
    0|0
    • Kişisel başarılarımıza kimse engel olamaz onların engel olacağı belli bir süre ve yer vardır eğer çizginizden vazgeçmez azimli olursanız kimse size engel olamaz.

• çok sağ olun düşünceleriniz için

• Hangi başarı bu ? Başarıdan kastın,kariyer mi? Çok para kazanmak mı? Araba alıp hafta sonları tatile gitmek mi?

Günümüzün insanlarının çoğu başarı elde edebilmek için çalışmıyor malesef..Sadece borçlarını kapatmak ve gününü kurtarmak için çalışıyor..Gerçekten merak ettim hangi başarıdan söz ediyorsun ?

1|0
    0|0
  • karalılık..ve çaresizlik..

1|0
    0|0
  • Eskilerden bir tabir vardır, ben onu diyeceğim. Sebat etmek.

1|0
    0|0
  • Einstein zaten çok zeki değil :)

İnancım.

1|0
    0|0
  • Samimiyet,samimiyet,samimiyet...

1|0
    0|0
  • Önce inanç..

1|0
    0|0
  • Sabır ve istikrar

1|0
    0|0
  • başarı sahibi olduğumda, bu sorunu cevapliciim =)

1|0
    0|0
  • Hep ilerde rahat bir hayat istediğim için çalıştım çabaladım allaha şükür çok rahatım şimdi

1|0
    0|0
  • annem babam sağolsun

1|0
    0|0
  • herhangi bir tanımlama yapamıorum

0|0
    0|0
  • Hiç bir başarım yok hayatta böhüüü ama borçlarımı bankaya borçluyum :D

0|0
    0|0
  • Çalışmalarımı çok çalışma, azim ve inancıma borçluyum. Bak anlatayım

Benim babam 1.75 annem 1.60 abim 1.78. Ben 17 yaşıma yeni girdiğimde 1.70 idim. Boy takıntım oldu. Oysa daha ergenlikteydim daha uzardım ama ben uzun olmak istiyordum. Günde 300 kez zıpladım. 1 sene baskette oynadım. Şu an 19 yaşındayım aradan 2 sene geçti 1.86 yım. azim, hırs ve iman gücü ile. Tevekkülde ettim. Çalışarak bazı şeyleri elde etmek daha çok güzel ve daha çok anlamı oluyor bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok çalışmama borçluyum.

1|0
    0|0
  • Çalışmadan hiç bir şey elde edilmediği gibi, çalıştığım her konuda başarılı oldum diyebilirim.. (Ama çalışmadıklarımda sap gibi kaldım :'( ) Kendine güvenerek gittiğin yolda geri dönme şansın yok yeter ki kendine güven her kapı açılır diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Çalıştım.

Uğraştım.

Inandım.

1|0
    0|0
  • kimseyi dinlemeden kulaklarımı tıkayıp kendi istediğim yolda inat etmek ve başarısız olsam da tekrar tekrar denemek ve çalışmak

1|0
    0|0
  • Azmim hırsım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...