Arkadaş hatrına rakip takımın maçına gider misiniz ?

Çok sevdiğim bir iş arkadaşım pazartesi akşamı Beşiktaş-Sivas maçında ona eşlik etmemi istiyor ? Sizce gitmeli miyim siz olsanız gider misiniz ? Maç sadece kadın ve çocuklara Maraton tribününden biletler mevcut kendisinde :)

Dipnot:Galatasaray'lıyım.

Güncellemeler:
gidicektim ama hava çooook soğuk oldugu için ve dönüş yolculugunun sancılı olacagını düşünerekten gitmedim,arkadasımı üzdüm :(

0|0
12|51

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan futboldan keyif almak, bence gidilir... Ben BURSASPORLUYUM istanbulda olsam her hafta maça giderim, kim olursa... Senin için futbol keyifliyse git, Arkadaşın önemliyse gene git... Yha git işte maç ne güzel :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Ben ce gitmelisiniz..Ben de Galatasaray'lıyım..Bu sezon da ilerleyen zamanda bizim takımında iyi futbol oynamasını bekliyorum.Biz bu hafta üç puanı aldık ve Juventus'u beklemeye başladık. Beşiktaş ta Sivas ta güzel top oynuyor, skılmazsınız keyifli maç olur..

1|0
    0|0
  • Giderim la (:

1|0
    0|0
  • git ne olacak ama havalar soğudu aman hasta olma dikkat et kendine hasta olma sonra

1|0
    0|0
  • Amaan bu kadar abartmanın ne anlamı var yahu. İki top koşturuyorlar . Siz birbirinize düşman oluyorsunuz.

Buzlu badem eşliğinde futbolcular milyonları alıyorlar. Sizin kadar düşünmüyorlar emin ol. :)

1|0
    0|0
  • Fener disinda :)) her takimin macina giderim arkadas hatrina :))

1|0
    0|0
  • futbolu nekadar az umursadığımı anlatmaya kelimeler yetmez.hangi takımı tutuyosun diye sorana mehter takımı diyorum.ama illede gel diyen bir arkadaşım olursa kırmam giderim.hatta onun takımını da desteklerim hatta gönlü olacaksa onun takımının taraftarı da olurum.çok da önemli değil.

1|0
    0|0
  • Geçen sezon gittim.Tuttuğum takıma yapılan tezahüratlar moralimi bozdu.Ne alakaysa,rakibe değil bize yapılıyordu.

Dipnot:Fenerbahçeliyim.

1|0
    0|0
  • gidebilirsin ama dikkat Beşiktaş taraftarının muhteşemliğini görüp takım deiştiren çok insan tanıyorum

1|0
    0|0
  • yok beee ne işim olur hele bu soğuklarda asla gitmem zaten iyi bir arkadaş böyle bir şey istemez

1|0
    0|0
  • Gitmem mi Karşıyaka'nın fanatik seyircisi içinde maç seyrettim,herkes hoplayıp zıplıyor biz iki kişi myle duruyoruz,arkadaş için çiğ tavuk yedik yani.

1|0
    0|0
  • hiç kimse için maca gitmem

1|0
    0|0
  • tabiki git farklılık olur ben olsam çok param olsa işimde olmasa bütün iyi takımların maçlarına gitmeye çalışırdım

1|1
    0|0
  • git bizede naklen maçı anlat :D Burdan bjk lı kızlarlada tanısırsın orda

1|0
    0|0
  • Beşiktaş maçıysa git tabi =) Şükrü Saraçoğlu'na gitme de ^^

1|2
    0|1
  • Git tabii ki futbol bu sonuçta. Yani renk takım ayrımı yapmak doğru olmaz :) Ben olsam ben de giderdim :) Futbol aşktır :)) Aynı zamanda kardeşliktir :)

1|0
    0|0
  • gidilir abartmamak lazım...

1|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum kanki futbol sevmem o yzden beni maça davet etmediler hiç. Gitme maça falan ne işin var tribünde senin.

1|0
    0|0
  • söz konusu rakip takım Fenerbahçe ise sevgilim dahi olsa gitmem.

1|0
    0|0
  • Galatasaray formanı giy , öyle git dicem ama olmaz kide öyle :)

1|0
    0|0
  • febe maçları dışında giderim febenin maçınada giderim ama gol yedikçe sevinirim

1|0
    0|0
  • giderim gittim de zaten fulbola ilgim yok sırf arkdaşlarla beraber olmak adınaydı

1|0
    0|0
  • bence git ve tuttugun takımın formasını içine giy ve maçın ortalarına dogru formayı aç tuttugun takım senınle gurur duyucaktır mezarına her hafta sonu ugrayıp çicek bırakıcaklardır :)

1|0
    0|0
  • Senin daha demin belin tutulmamışmıydı ya ne çabuk?

1|0
    0|0
    • belim degil sırtım pazartesiye kadar geçer muhtemeln :)

• bel sırt ben aynı yere bağladım olayı hemen ;) sen doktora gitme gitme öyle kendi kendine zor bu işler.

• Giderim maksat eğlence

1|0
    0|0
  • sevgilim bana ''' ADANASPOR maçına gel,daha ne gece hayatına karışcam ne trip atcam ne kıskançlık yapcam yeter ki gel ''' dese

''' sevgilim mi ? yemin ederim seni polise sapık diye şikayet ederim hemen uza ''' derdim ve biterdi...

1|0
    1|1
    • daha önce sevgilim için FB maçına gitmiştim istemeye istemeye kırmamak için Beşiktaş maçı ona oranla daha cazip :)

• ahahahhaha Almeida'yı yakından görmek için gitmeyi de düşünmüyorum degil hani :P

• siz kızlarında zaafı bu zaten :)))

o yüzden hiç bir tribünün sağlam kız taraftarı yok :)) barcelona yı tutsan ne kadarda sağlam taraftarım desen beckhamı görmeye illa gideceksin madrid maçlarına hayat bu :)))

• giderim neden olmasın

1|0
    0|0
  • git işte rahat rahat kız kıza renktaş :)

1|0
    0|0
  • gıderdım ben olsam..zamanında da gıttım zaten

1|0
    0|0
  • gidemem hulogggğğğ

1|0
    0|0
  • galatasaylısın aslansın.. git git gönlü olsun

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 12

• Galatasaray-Beşiktaş olsa gitmem asla ama o maça gidebilirsin bence tabi ben olsam yine tereddüt ederdim hayatım siyah-beyaz değil sonuçta pekte girmek istemezdim aralarına

1|0
    0|1
  • son zamanlarda da gördüğümüz gibi tribünler hep boş giderken çekirdek al canın sıkılmasın dedikodudan başka bişey yapmıcaksınız

1|0
    0|0
  • Beni kessen fener maçına gitmem. Ama trabzonspora çok gittim. Galatasaraylıyım.

1|0
    0|1
  • Giderim. Hiç bir takıma garezim olmadığım gibi öyle fanatik de değilim.

Bir de düşman belleyenler var ya hani :'(((

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe formamı giyer giderim

1|0
    0|0
  • giderim ben sorun olmaz

1|0
    0|0
  • giderim amaç eğlenmek

1|0
    0|0
  • eşlik etme şahsen beni fenerbahçemin oynamadığı galatasaray maçına kimse GÖTÜREMEZZZ...NOKTA

2|0
    0|1
  • galatasaraylı arkadasım en son bizimle geldiginde fenerbahceli olmustu

1|0
    0|0
  • Git ya değişiklik olur ben olsam giderdim maksat o atmosfer :)

1|0
    0|0
  • git be ne olacak

1|0
    0|0
  • Giderim, ne olacak ki?

1|0
    0|0
Yükleniyor...