Maç en güzel nereden izlenir????

hayatımda hiç bir maçı canlı canlı izlemedim bu yüzden hiç bir fikrim de yok sadece kale arkasının iyi olmadığını biliyorum arkadaşlar.. şimdi alt tribün mü üst tribün mü tam ortada mı yoksa bir kenara daha yakın mı ? hangisi iyidir .. bahsettiğim futbol maçı için

Güncellemeler:
şu soru detayını kimse okumuyo mu yaa :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bağıracaksan açık tribün he ben sus pus maç izliyim diosan maraton alt falan olabilir. Hangi takım bu arada?

0|0
    0|0
    • açık tribün üst mü oluyo ? ya sevgilim için soruyorum hediye bilet almayı düşünüyorum da şimdi ona sorarsam da bir süprizi kalmaz

• Öhöm öhöm çok tişikirlir :D

• :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevgilinle statta (:

1|0
    0|0
  • link

bak en iyisi..

0|0
    0|0
  • bi defa arkadaşlarla ankaragücü maçına gittk kale arkasıydı gayette güzelde izlenirdi ama tribündekiler 2 dakka durmadı ki maç izleyek 5 gol oldu sadece 1 ini görebildim sürekli ayaga ayaga herkes ayaga dediler ayaga kalkıyoruz tribün lideri bana dönün diye bagırıyor dönmesen kavga cıkacak dönuyon mecbur maç sahada biz tribüne baktık durduk o oldu daha da ankaragucu macına gitmedim bak ne oldu sürünüyorlar sımdı :))

0|0
    0|0
  • evde sonra stad da

0|0
    0|0
  • maç izliceksen kapalıya git bacak bacak üstüne at izle ama öyle yapcana gel bizde lig tv var babamla oturup izle üşümezsin yemek falan da yersin ben o sırada kale arkasında kendimi yırtıyor olcam :D

0|0
    0|0
    • size mi gelim hım peki :) sevgilimle izleyelim dediydim ama :D

• kiminle istiyorsan gelebilrsin evde kendiniz gibi sadece maç izleyen biri(babam) olcak çünkü takılırsınız beraber işte :D

• hahaha olur :D :D

• Sevgilinizin göğsünde izlenir :))

0|0
    0|0
  • ben fenerbahce elazig macina gittim ilkkez..migros kale arkasindaydim super ve netti...fener juventus hazirlik maci izmirde gittim denizli kocaeli macina gittim...ankaragucu karabuk macina gittim bunlara mac demiyorum

0|0
    0|0
    • saracoğlunda maç izledin yani ? kale arkası iyi mi dyosun peki kenarlardan alsam sence alt kattan mı üstten mi ?

• rica ederim..istanbullu degilsen maca ilkkez gideceksen once biletixten alcan netten yoksa magdur olursun.d

• öyle düşünüyorum :) ya aslında ona bir kombine de hediye etmek istiyorum ama onun için biraz daha param olması lazım :))) kombine için de yer önemli gibime geliyor :))

• SAhayı Ortadan Goren Yerden Izle Kesınlıkle Kale Arkası Cok kotu

0|0
    0|0
  • evde iyi maç izlenirde edilirde

0|0
    0|0
  • yedek kulübesinin arkası.. eğil hocaya taktik ver yani o derece :) ama pahalı tabi..

0|0
    0|0
  • en güzel yer şeref tribünü diğerleri şerefsiz heralde:D

0|0
    0|0
  • Ateşli tribün neredeyse orada.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• TT Arena gibi bir yerde o beğenmediğin kale arkasından bile süper maç izleniyor

0|0
    1|0
    • daha önce stadta maç izlemediği söyledim.. ben duyumlarıma göre anlattım size.. beğenmediğin gibi ithamlarda bulunmana gerek yok o yüzden.. sen çok beğendiysen ordan izlersin

• Sen gerizekalı mısın?

Kale arkasının iyi olmadığını düşünüyorum demişsin,bence bizim arena'da süper görünüyor diyorum neyin atarını yapıyorsun?

• yaw he he. ilerizekali insan seni

• Kale arkasında seyir zevki olmuyor ordan alma da nerden alırsan al hangi takım bu arada Beşiktaş'sa Olimpiyat için Doğu tribünü çok iyi en ateşli taraftarlar orda

0|0
    0|0
    • Tam tersi bağırıp çağırıyorsun kale arkasında en iyisi bence bol bol stres atıyosun :D Tabi bu şükrü saraçoğlu için böyle ben olsam türk telekom tribününden isterdim biletimi :D

• kadıköyde hiç maç izlemedim açıkçası fbli biri daha çok yardımcı olur

• tamm teşekkürler (:

Yükleniyor...