Sizce Galatasarayın Juve maçı için ilk 11 i ve sistemi nasıl olmalı?

link ben şöyle bişey düşündüm elazığ maçındaki sistem gibi hücumda 3-5-2 defansta 5-3-2

Güncellemeler:
Beyler Tevezin nasıl bir forvet olduğunu bilmiyor gibi konuşmayın ceyhun tevezi nasıl durdursun?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Riera yerine Burmayı koy gökhan yerine ceyhunu koy tamamdır gerisi güzel bruma 90 dk boyunca tek başına o kanatı idare edebilir o kondisyonu var ama rieranın maalesef yok ceyhun gökhana nazaran daha teknik bide belki press gücü açısından burak-umut değişikliği

0|0
    0|0
    • Teveze karşı ceyhun napabilir ki bruma olabilir belki ama ne kadar defansif özelliği var daha tam olarak bilemiyoruz ama riera bir sene boyu sol bek oynadı

Kızlar Ne Diyor 1

• Riera bence defansta kalıp sol kanada Bruma geçmeli onun dışında eksik göremiyorum Muslera ve Sneijder'in varlığı yeter bir de Burakla Umut kesinlikle değişmeli bir zamanda Umut çok katkı sağlıyor CL maçlarında hatta ilk 11 çıksın forvette

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• panpa bu ne takımın yarısı kendı sahasında 3 oyuncu ılerde dızılıste hata olmasın kanatlar boş. hepmı gobekten gırılecek

0|0
    0|0
    • riera ve eboue var işte onlar önemli zaten çünkü juve nin beki yok kanatladan gidersek bişeyler yaparız

• ben de 3-5-2 yazdım zaten

• senınkı 3-4-1-2 olmus panpa ama hedef aynı sonucta sende gol yagmuru ıstıyosun

• Elazığ maçındaki kadro, sistem iyiydi.

0|0
    0|0
  • Mancini olmamalı bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...