Futbolda en saçma bulduğunuz kurallar hangileri?

Mesela ben gol sevincinde forma çıkartıldığında verilen sarı kartı anlamsız buluyorum. Sizin saçma bulduğunuz kurallar neler?

0|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

• Bugün formasını çıkartan yarın şortunu çıkartır o yüzden o forma çıkarmaya verilen sarı kart çok iyi bir önlem. saçma bulduğum ise yok çok zevkli futbol:)^^

2|2
    0|1
    • Çıkartsın ya kızlar donla amerikan futbolu oynuyor biz bişi dioz mu :D

• Dönüşünde kırmızı halı sericem haber ver yeter :D

• +1 vayyy bayağı topçusun haaa :)

Kızlar Ne Diyor 8

• neden ufak çocuklarla çıkıyolar onu bilmiyorum ya biri aydınlatırsa sevinirim..bide baraj kurulurken yaptıkları hareket çok komiğime gidiyo :D ama önemli tabi

0|1
    0|0
    • Bazen engelli çocuklarla falan çıkıyorlar. Spora teşvik sanırım. Birde rakip takın taraftar çocukları oluyor yanlarında sporda dostluk falan gibi mesajlar vermeye çalışıyorlar ve baraj kurulurken yapılan o komik hareket çok önemli bir bölgeyi korumak amaçlı :)

• başlı başına bir saçmalık

0|1
    0|0
  • Kalecinin penaltıya sebebiyet vermesiyle oyundan çıkması çok gereksiz

6+0+4 bir de

0|1
    0|0
  • ofsayt tabiki ofsaytı 1 yılda öğrendim ama şimdi biliyorum o olmasada olur

0|1
    0|0
    • Biliyorsan olmazsa olmaması gerektiğini de bilirdin :D Mahalle maçı mı bu be bekle öyle beleşte :D

• ofsayt ya !

0|2
    0|0
  • ofsayt olmasınn daha çok gol görelim oyuncu değiştirme hakkı da 4-5 falan olmalı bence :D

0|1
    0|0
  • ofsayt saçma çünkü kendi takımının beceriksizliğini rakip takıma yüklüyosun :o

0|0
    0|0
  • Pasif ofsayt

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• O forma çıkartıldığında gösterilen sarı kart şunun için.kasları olmayan futbolcularımız var.onlara haksızlık olmasın diye yapılan bir uygulama :))) adamın içinde kalıyor.o da yapmak istiyor ama kırmızı kart görebilir :)))

Sorunun cevabına gelince; Seyircisiz maç oynatma cezası kalkmalı bence.

0|1
    0|0
  • futbolun kendisi :)

0|1
    0|1
  • Ben de hala bu stadlarda neden kameralar ve bunları izleyen bir hakem yok onu anlamsız buluyorum. Pozisyonun tekrarını izlesin ve karar versin yani.

0|1
    0|0
  • Kural değil ama oyuncu sakatlanınca topun dışarı atılması veya hakemin oyunu durdurması saçma..

Kafaya gelen darbeleri hariç tutuyorum..

0|1
    0|0
  • ofsayt bence

0|1
    0|0
  • kulübedeki yedek sayısı. sınırlandırmak saçma. bence sahadaki 11 kişinin dışındaki tüm oyuncular yedek kulübesinde oturmalı.

0|1
    0|0
  • neden sadece tac elle atılıyor

0|1
    0|0
  • ofsayt :))

0|1
    0|0
  • Kesinlikle faul.

0|1
    0|0
  • Şike yapmayan bir takımın 1 sene UEFA'dan uzaklaştırılması saçma bir kural

1|0
    0|0
  • nesi saçma bence disiplin çok önemli bundan 10 sene öncesinde birbirlerini öldürüyorlardı maç için hala da öldürüyorlar bunun önüne geçebilmek için daha ne yapılması gerekiyorsa yapılmalı bence. özellikle emre belezoğlu gibi futbolcuların efendi gibi seyirciyi kışkırtmadan futboluna odaklanması lazım .

0|0
    0|0
  • 22 kişinin 1 topun peşinden 90dk boyunca koşması kuralını çok saçma buluyorum aslında futbol benim için saçma bir spor :)

0|0
    0|1
    • Benim içinde romeo ve juliet saçma kağıt ve mürekkepten oluşuyor nede olsa birde keman var o kadar saçma ki anlatamam yay ve telden oluşuyor

• savaşları güç değil zeka kazanır güzel kardeşim, sen ne kadar güçlü olursan ol kullanacak bir beynin olmadıktan sonra ancak birilerinin maşası olursun, adam orda milyon dolarlar alacak oynasa da oynmasa da yense de yenilse de sen ise buna üzülüp sevineceksin ? ha diyorsan ben profesyonel futbolcuyum yılda 3/5 milyon götürüyorum eyvallah der susarım

• Futbol bir zeka oyunudur ve savaşların minyatürüdür taktik savaşları yapılır burda zeka ve güç ister bu da. Her şeye parasal açıdan bakmak ne kadar saçma. İzlemeye gittiğin filmler konserine gittin sanatçılar zaten beleşe yapıyordu her şeyi değil mi onlarda karın tokluğuna yapıyor her şeyi zaten. Her insana birtutku lazım. Benim tutkum bu. Bakış açıları ne olursa olsun bu değişmez.

• Futbol baştan başa saçma zaten..Özellikle taraftarın kendini yırtması daha saçma...Futbol kadar saçma bir şey yok

0|0
    0|0
  • saçma birşey yok ..

0|0
    0|0
  • 3 Korner 1 Penaltı olmalı :) :)

0|0
    0|0
  • tabikide of sayt ne oluyor of sayt daha bilmiyorum onu

0|0
    0|0
  • bence tüm kuralları harika