Galatasarayı taraftarları bitiriyor sözüne katılıyor musunuz ?

Bir spor yazarının ilginç bir teorisi gündemde. Eskiden En çok taraftarın Fenerbahçe sonra Beşiktaş ve son olarak Trabzonspor ve Galatasaray şeklinde oldugunu son 15 yıl içinde 4 büyüklerin içinden kendi takımlarını bırakıp galatasaraya transfer olan çok sayıda taraftar olduğunu belirtti. O dönem bu geçişleri yapan taraftarların, Gs tarafından uefa ve Cl kupalarının her yıl alınacağı, Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi kuluplerin Trabzon spor gibi olacağını hatta siyasetçilerin Gs yi destekleryip diğer kulupleri bir kaç adım geri taşıyacaklarına dair güçlü inançlar olduğunu belirtiyor. Ancak gel gelelim günümüzd böyle beklentilerin hiç biri tutmadı ; Gs Başkanları 2015 de CL kupasını alacağız gibi politik vaatlerde bulunsada, taraftarın inancı yok. Hala Zirve yarışına katılan, kendi stad projelerini yapan ileri yönelik ciddi pilanları olan Beşiktaş kulubu bir Trabzon spor gibi asla olmadı.

Yazara göre ; Bu duruma isyan eden Gs taraftarları takımdan çok şey bekliyor ancak beklentiler karşılanmıyor bu yüzden '' Biz feneri, beşiktaşı boşuna mı bıraktık'' gibi isyankar tutumlar iyi gün taraftarı profili çiziyor. Drogbanın takımdaki mutsuzluğu, inişli çıkışlı grafiği olan yerli oyuncuları hatta Fatih Terim ile yönetim arasındaki gerginliğe sebep olan tarihi mağlubiyeti, camianın içinden çıkan bu isyankar seslere bağıyor. Siz bu duruma katılıyor musunuz ? Birde anket yapalım.

• GS hariç takım tutmadım
    67% (2)100% (2)80% (4)Oy Ver
  • Eskiden FB liydim GS li oldum
    33% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • Eskiden BJK liydim GS li oldum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Eskiden TS luydum GS lı oldum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• ilkokulda gslydm onu saymyorm hep bjklym

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında başlığa bakılırsa haklı ama buna hükümette yol gösterdi sonuçta Sami Yen yıkılırken taraftar ruhunu da yıktılar bir sürü iyi gün taraftarı ortaya çıktı her ne kadar takım ruhsuzsa bir çok kalleş ve iyi güncü taraftarlarımız da var ne yazık ki

Gerçek taraftarlık bunları istemez,Allahtan hala çok sayıda gerçek has be has taraftarlarımız dimdik ayakta ve omuz omuza!

0|0
    0|1
  • Tuttuğu takımı bırakıp herhangi bir sebepten ötürü başka takımı tutmaya başlayan insan aşırı dozdan dönektir ..

Tanıdığım Beşiktaşlı , Fenerli dönekler olduğu gibi Renktaşım demeye utandığım Galatasaraylılarda var elbette..

Takım ne durumda olursa olsun ben desteklerim .. Aslolan Galatasaray'dır ..

0|0
    1|1
  • coğalıyor hic bitmez

0|0
    0|0
  • katılıyorum ben eskıden fenerlıydım dayımın yuzunden galatasaraylı oldum bu takımda sabri gibi melo gibi oyuncuların olmasından ve fatih terimin gönderilmesinden sikayetçiyim keşke takımımı değiştimeseydim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...