Benden hoşlandığından şüphelendiğim bir çocuk var

aynı servisteyiz,hoşlandığımın adına x,aynı yerden servise bindiğim çocuğa da y diyelim.x'i sabahları gördüğümde kimi zaman günaydın demeden geçiyorum bu aralar çünkü benimle ilgilenip ilgilenmediğini anlayamıyorum belki bu sayede bir şeyler belli olur demiştim.tanıştıktan sonra faceden eklemiştim nasılsa tanışıyoruz ne olacak ki diye düşünerek,sonra ertesi gün beni gördüğünde bayağı bir gülüyordu günaydın derken,o gün aynı zamanda görüş açısında olmamama rağmen 360 derece dönüp baktığını da fark ettim.ben faceden belki yazar diye beklediğim sıralar hiçbir şey olmayınca normal arkadaşmışız gibi davranayım günaydın ve görüşürüz diyeyim sadece dedim ve o şekilde davranmaya başladım.dünde karşılaştığımda günaydın demeden geçtim gittim yanından,yoldayken bir ara elindeki listeyi y'ye vermesi gerekirken(y uyumuyordu halbuki,birde x'in yan tarafına denk geliyordu ben arkadaydım) aramızda o kadar mesafe varken bana uzattı.bunda anlam aramıyorum ama o ara y'ye çok garip baktı.(bizi muhtemelen servisi beklerken konuştuğumuzu falan gördü yakın olduğumuzu sandı).neyse x yol boyunca yanındaki arkadaşıyla yüksek sesle konuşuyordu sonra inmeye hazırlanırken fısıldayarak konuştu.tabi o yöne bakmadığım için mimiklerinden bir şey çıkaramadım ama duyduğum cümleler şunlar oldu "ya artist artist yürüyeceksin ya da.." "bu işler böyle".bunlar neyin göstergesi?uzun zamandır hoşlandığına dair belirtiler var ama bir ara hiç emin olamadım bu yüzden son olanlar kafamı karıştırdı.sizce?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• KS deydik ne zaman matematik dersine geldik mk.

neyse yavrum sizin yaşınız kaç ya niye bu tür şeyleri dert ediyosunuz şimdi face den niye bana yazmiyo demişsin erkekler bu tür şeylerde ilk adımı atmaktan korkar karşı taraftan bir yeşil ışık bekler sende hoşlanıyosan git konuş korkucak hiçbişey yok bişey kaybetmezsin yüz yüze konuşmaktan çekiniyosan faceden yaz biraz ilerlet muhabbeti

0|0
    0|0
    • o 21 yaşında ben 18.valla yeşil ışık diyorsun da ben daha önce bir şey sormak için yazmıştım,fırsat o zaman ayağına gelmişti ama çok kısa konuştuk,neden ilerletmedi konuşmayı?

• aynı anlamlara çıkmıyor bazen asıl sevdiğin kişi imkansızlaşınca onu unutabilmek için başka birini sevdiğine inandırmaya çalişirsin kendini ben yaptım bunu tamam onursuzca ama işe yarıyacağını düşünmüştüm şimdi işler eskisinden de kötü oldu ayrıca soru senin olabilir ama bu cevapta bana ait

• kardeşim sende kendine çekme olayı hemen.saçmalamamın anlamı yok.adam gibi tavsiyeni yapacaksan yap yoksa ortamı germeye gerek yok.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kafa nın karışması normal yazdıklarını okurken bile kafam duman oldu sultanim

0|0
    0|0
    • ya o kadar karışık yazmadım ama :/

• içeriği okumadım ama şüphelenmekte haklısın. bende olsam şüphelenirdim :/

0|0
    0|0
    • çok uzun farkındayım ama oku lütfen ya :)

Kızlar Ne Diyor 2

• off benzeri bndede var aynı servisteyiz

çocuk beni seviyor orasını adm gibi biliyorum bn hariç okulda çoğu kişe demiş

birgün bni güldürmek için herşeyi yapıyor diğer gün çok soğuk :((((

üstelik okulda bir kız ona çıkma teklifi etti oda kabul etmedi o kızda bana durmadan gıcıklık yapıyor :((((

benimde kafam karışık mqadem seviyo neden neden arasıra iyi arasıra soğuk davranıyor

0|0
    0|0
    • yok biz normaliz ama dün ilk defa sesli sesli böyle bir şeyler dedi,o kıroya kimse bakmaz da işte ben etkilendim bir kere :D onunda duyguları belli ama ne bileyim böyle gariplikler olunca sormadan edemiyorsun ;)

• kro :)) :))

• ilk adımı atmada ne yaparsan yap

0|0
    0|1
Yükleniyor...