Ne yapmaya çalışıyor? Kafam durdu bayan arkadaşlar, yardım bekliyorum..

Merhabalar arkadaşlar hoşlandığım ve onunda benden hoşlandığını düşündüğüm bir bayan var.Bayan arkadaş başı kapalı namazını kaçırmayan cemaatten ve oldukça erkeklere yaklaşımına dikkat ettiğini düşündüğüm dini konularda çok okuyan bilgili bir ark. Bu arkadaşla aynı yerde çalışıyoruz 6-7 aydır tanışıyoruz özellikle son zamanlarda ilişkimiz epey yakındı.Son 3-4 aydır ise aşırı yakındık. Ben hiç sormadan veya bir adım atmadan parmağındaki yüzüğü gösterip öylesine taktiğini söylemesi kendi bardağında ki çay, su vs. biçok şeyi benimle paylaşması kendi eliyle(pastanın ucuna parmağını daldırıp bana yedirmesi).Çalıştığımız ortamda başbaşa tel'dan müzik film vb dinlememiz .. Gece yarıları mesaj tel konuşmamız. Ve yine ben bişey demedn seni seviyorum, seni özlüyorum şeklinde tel sohbetlerimiz oldu bir iki defa.Onun bu tavırlarından sonra bir erkek olarak hoşlandığını zannettiğim için ona açılmaya karar verdim hoşlandığımı, sevdiğimi söyledim ona. O da ben seni arkadaş olarak görüyorum dedi. Bende bu tavırlarını anlattım ona , ilk başta kızdı sonra o bütün yakın erkek arkadaşlarına bu şekilde davrandığını sevgisini bu şekilde gösterdiğini söyledi.Benide çok yakın bir ark. olarak gördüğünü ona güvenerek bu hareketleri yaptığını söyledi Şu an suçlu hissetmemi sağladı.Merak ettiğim şu sizler bir bayan olarak yakın gördüğünüz bir erkek arkadaşınıza(sevgili değil) bu tür hareketlerde bulunur musunuz veya ne kadar ileri gidebilirsiniz.Uzun oldu kusra bakmayın.teşekkür

Güncellemeler:
Ne yapmaya çalıştığı hakkında fikirlerinizede ihtiyacım var.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Ehm bende sicak davranan birisiyim basortuluyum fakat namazdan ve dinin esas kurallarina uymuyorum.. Ama arkadasin yaptigi seyler bence namazina veya baska seylere artik yakkin olmadigi icindir sizden hoslaniyor fakat siz bence bazi seylerde sevgili olmiyacaginizi hissetirdiniz o yuzden o yine ben sadece senin arkadasin dedi o sizi sevince ilgi gorunce artik ne dogru ne dogru olmadigni unuttu siz onlan muzik dinliyeceginze beraber abdest alif kuran okusaniz belki yine sizi sevip ama daha davranislarina dikkat eder birde kizin karakterine kalmis sicakanli oldugu belli

0|0
    0|0
    • tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım

• bunları ona anlatmaya çalıştığımda beni tersliyor kabullenemiyor heralde tam karar veremedim seviyorumda ama bu olanlar biraz soğuttu sanki napıcağımı bilemiyorum

• inkar ediyor ama gercekten boyle ..

Kızlar Ne Diyor 5

• bi kere kapalı cematten bir kadının bu şekilde davranması çok ilginç bence seni seviyo fark ettirmemek için böyle yapıyo ne işte çalışıyosunuz kiniz öyle pastaya parmak batırmak falan kolay kolay böyle yapamaz helede dinine bağlı bir kadın ve yüzüğü öylesine taktığını söylüyosa şanslısın ki yazı bana ilginç geldi hepsini okudum onunla kesinlikle samimi olmadan ama soğuduğunu fark ettir meden arkadaşlığını sürdür ve bir kzın yanınızda çalışmasını sağla veya çalışıyosa o kadının sana yaptığı gibi arkadaşça (!) davranışları başka bir kıza göster ne kadar yavaş olursa o kdar iyi bide sakın kıskandırmaya çalıştığını fark ettir me böyle çocukça taktikler kızın yaptığına verilecek en büyük cevap bence :)

0|0
    0|0
    • Pasta mevzu dışarda bir ark doğum gününde oldu onun herzaman gittiği cafe mutfakta yarım kalan pastayı çalışanlara dağıtıcaktı bıçağın ucunda pasta kaldı onu parmağıyla önce bana yedirdi sonra kendi yedi. :(( yıllık izin aldım işten 1 hafta görüşmeyelim die kendimi ii hissetmiyorum işe gittiğimde yakın bir kaç kız arkadaşım var onlara mevzuyu anlatıcam 1-2 hafta snn dediğin gibi takılıcam bakalım napcak kıskanırmı sence?

• bence ya sırf eğlenmek için etkilemek için yaptı ya da sevmek için hatta birinden intikam almak için bile yapmış olabilir ben yapamaz mıyım zihniyetiyle nerden ve neyde çalıştığınızada bağlı başka arkadaşlığın bir üst basamak daha samimi yani dost olduğun bir bayan arkadaşın varsa mevzuyu anlatman daha iyi olur bencede bunun senin ilkin olmadığına eminim kendini öncekilerde nasıl karar kıldığıysan onu yapmaya ikna et

• kiz kapali mapali ama fingirdegin tekiymis kusura bakmada... "normal" bir arkadasa böyle davranilmaz

0|0
    0|0
    • bunları ona anlatmaya çalıştığımda beni tersliyor kabullenemiyor heralde tam karar veremedim seviyorumda ama bu olanlar biraz soğuttu sanki napıcağımı bilemiyorum

• birak gitsin bence... asil kapalilardan korkucaksin

• Azıcık flörtgen açılı bir bayan bence :D

0|0
    0|0
  • Ben bulunmam.Özellikle kapalı bir bayansam hiç bulunmam

0|0
    0|0

• Seni seviyorum özlüyorum...o*nun dindarı olmaz :D

0|1
    0|0
    • biliyorum ama sadece o kadar değil bahsettiğim gibi bir erkek arkadaş için yapılmıcak hareketleri yapması ve sonra ben sadece seni arkdaş olarak görüyorum demesi. sen olsan çok çok yakın bir erkek ark bunları yaparmıydın

• Bu yaptıkları ona normal gelio bide düşüne biliyomusun.Sorduğumda benm bu şekilde yakın davrandığım arayıp özlediğimi söylediğim erkek arkdaşlarım oldu diyor.Yaa arkadaş sen beni arayıp seni özledim nolucak böle diosun , seni çok seviyorum die mesaj atıyosun.sonrada arkadaşız nie böyle davranır birisi off

• Niye cunku azgin AMA veremeyince :( ucundan koklatiyo

Erkekler Ne Diyor 5

• bu kız hangi cemaatten
    git kendine bakire kız bul
    bu yaptıkları normal hareket değil
    namus sahibi kız bunları yapmaz

0|0
    0|0
  • Garip bir olay olmuş kapalı bir kızın bunları yapması hadi onu geçtim sevgili gibi takılmıs resmen ama sonra arkadas olayı çözemedım.Dengesiz bir arkadas bence

0|0
    0|0
    • bende öyle düşündüm yha şizofren yhada benden gerçekten hoşlandı sonra ben bilmeden bir bok yedim bilemiom düşünüom hiç kırmadımda onu

• kızın bastırılmış cinsel dürtüleri diyelim

1|0
    0|0
  • arkadaşları vasıtasıyla öğrenmeye çalış. belki bişey çıkar. sonucunu da bana söyle merak ederim.

0|0
    0|0
    • O iş biraz sıkıntı keşke yapabilsem yapıyım die aklıma çok gelio ama onun rencide olmasını istemem elaleme karşı

• eğer seviyorsan onu göremeyince acı çekiyorsan bişeyler yapmalısın gerçeği öğrenmek için.

• :( sıkma kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...