Tartışmada ayrılık kelimesini kullanan kişinin sevgisine karşı ne düşünürsünüz?

Tartışmada ayrılık kelimesini kullanan kişinin sevgisine karşı ne düşünürsünüz?

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• yakında bu beni g*t ustu bırakır diye düşünürüm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ona olan güvenimi yitiririm,sinirden bile söylemiş olsa benim bu konuda hassas olduğumu bilmesi gerekir ki ayrılığa meraklı zoru görünce kaçan biri olduğunu düşünür ben ondan ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Kullansın. Yasak değil ya.

0|0
    0|0
  • surekli ayrılalım deyip sen de ayrılmamak icin ugraşyorsan ve o da hala ayrılmıyorsa diyecegim şu sevdigini fazla belli etmişsin bu durum da ona şoyle bir duşunce yaratmış bu beni seviyo ne yaparsam yapaym.arkdaşn egosu tavan yapmış belli ki

0|0
    0|0
  • Kaybetmekten korkmuyor demektir. Buda her an kalbinin baskasına ait olabileceğini gösterir

0|0
    0|0
  • Herseyden bitiriyosa bitsin abi

0|0
    0|0
  • 1 2 kere tamamda her kavgada ayrılıktan bahsederse olmaz o iş

0|0
    0|0
  • defol de gider iki uc gune gelir canım m.etme.

0|0
    0|0

• kullanılabilir normaldir sevmediği anlamına gelmez bu daha cok seviyordur belki senden ama sendende bişeyler bekliyordur

0|0
    0|0
    • Seven insanın aklından bile geçirmemesi gereken bir konuyu sevdiğine söylemesi yanlış.

Bişey bekleyen bu konuları kullanmamalı.

• kullanır işte herkesin karakteri farklı

• Karşı tarafa samimiyetsizlik belirtir böyle karakteri olan dikkatli olmalı.

• olabilir böyle şeyler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence 1 , 2 kere bile olmamadi gerekir . Öle agizdan cikarsa ayrilalim diye tamamdir iliskinin sonu hüsran.

0|0
    0|0
    • Katılıyorum naz küskünlük ayrı şey ayrılığı araya sokmak ayrı şey,en son söylenecek kelime olmalı.

• Evet dostum . Snm89 un cevabi senin durumu cok iyi anlatiyor.

Yükleniyor...