Kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarsınız?

sınıftan bir kız var ama benden hoşlanıyor mu bilemiyorum , sınıfta espri falan yaparım güler , yanıma gelir muhabbet falan eder , gülümser , okulda gezerken falan birbirimizi görürsek gözlerimize bakarız uzun süre , derste kesişiriz, derste bana bakarak gülümser , ama bazende hiç selam sabah vermez , inadına senle konuşmazda gider sen sınıftayken sınıftaki diğer erkeklerle muhabbet eder adamı uyuz eder,artis bir şekilde yanından geçerde hiç bakmaz vsvs...

bazende ben hiç selam sabah vermem , cool bir şekilde yanından geçer ve bakmam ama ne bileyim işte

ya benim en gıcığıma gidende gidip sınıftaki bazı oğlanlarla muhabbet etmesi , ya tamam bende sınıftaki kızlarla muhabbet ediyorum ama o edince ne bileyim kötü oluyorum

yani durum böyle karışık arkadaşlar , sizce ne yapmalıyım , nasıl bir adım atmalı ya da atmamalıyım ?

her türlü tavsiyeye açığım

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim o sana ne yapıyorsa sende ona aynısını yap görmemezlikten gel bu kız dengesiz mavi boncuk dağıtıyor herkese egolarını tatmin ediyor sende o yedeklerden birisin

ona hiç bakma bile selam zaten vermeyecfeksin sakın umutlanma başka kızlarla ilgilen bu kız yaramaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bundan bişey olmaz hiç kötü olma eğer kalbi sendeyse başkalarına karşı bir duygu beslemez :) iyi gnler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni elinde tutmak istiyor ama.bazende emin olamıyor . Yani senin ona değer verdiğin kadar o sana vermiyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...