Aranızda koşu bandı kullananlar var mı?

Aranızda koşu bandı kullananlar var mı?

Varsa ne gibi değişimler oldu?

Bende almayı düşünüyorumda kararsızım...

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• ünw.de bir arkadaşımın bitirme teziydi;koşu bantlarının menisküse olan etkisi.

sonuç şu:normalde koşarken kendi kilomuza ve yer çekimine karşı koşarız ama yeryüzü bize doğru gelmez doğada olmaya bu 3.etmen yanı bize doğru yürüyen bant patellanın altındaki keseciği yırtarak menisküse sebep oluyor.bu sebepten ben air walker diğer adıyla eliptik tavsiye ederim sahibinden .com da 2 el olanlara bak ev tipi değil profesyonel olanından ara ve onu satın al hiç yorucu olmayan hatta çok zevkli birşey mutlaka tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• O kadar para vermemeni tavsiye ederim çünkü kısa süre sonra sıkılacaksın.

Bari bir bisiklet al hem ucuz hem çok yer kaplamaz hemde aynı işe yarıyor hemen hemen.

1|0
    0|0
  • elektrik faturan 2 katına çıkar uyandırayım

1|0
    0|0
    • Elektrk faturası oyle bır gelıyorkı, halıyle bende alıstım sasırmam bundan sonra :D

• koşu yapmak faydalıdır.bel karın bacak kalça kaslarına faydalıdır.ama evde yapacaksan alt komşuna çok zararlıdır.koşu yapmak yorucudur.yani bel omurga ve dizler ciddi darbeye maruz kalıyor.ben spor salonuna gidiyorum evimde de koşu bandım var.sana tavsiyem eliptik bisiklet almandır.daha fazla kas grubunu çalıştırırsın ve aynı sürelerde daha fazla kalori harcarsın.

1|0
    0|0
  • koşu bandı kimsenin bir işine yaramaz üstelikte çok yer kaplıyor ayrıca da pahalı. Zamanın var ise salona yazıl

0|0
    0|0
    • zamanım kısıtlı ki.

• Formda kalmak tabiki :D

• özel bir alet olmadan kolay şekilde yapabilirsin bunu mekik ve squat yapuzman tv den bikaç hareket bak boş yere para verme yazık derim

• Ben hepsiburada comdan aldım, çok memnunum :)

0|0
    0|0
  • yok alma alma..kullanışlı değil ben bir faydasınıda göremedim..eliptik bisiklet tavsiyem..onda net sonuç alıyorum..

0|0
    0|0
  • Evet ver ama attım... Toprakla haşir neşir olmak gerekir sevgili ayna :)))

1|0
    0|0
  • ona o parayı vermek yerine bir spor salonuna yazıl faydasını gör düzenli ve eğitimli bir şekilde çalışarak

0|0
    0|0
  • koşu bisikleti alman daha faydalı

kalçayı toparlar

0|0
    0|0
  • bizde var boşa yer kaplıyor işsiz güçsüz biriysen olabilir ama günün dolu geçiyorsa boşa yer kaplıyor

1|0
    0|0
  • Alma bence yürüyüşe çık

0|0
    0|0
  • hiçbir zaman düzenli kullanamıyorsun.. irade meselesi.. ben yıllar önce aldım, sonra demir hurda niyetine sattım. açık havada yapacağın yürüyüş çok daha faydalı. zaman yok deme. mutlaka yaratabilirsin..

0|0
    0|0
  • Tek başına koşu bandı seni terletmekten ve yormaktan başka bir işe yaramaz. Yanında destekleyici aktiviteler ve düzenli beslenme de olmalı.

0|0
    0|0
    • Beslenme me dikkat edıyrm zaten.Sadece formda kalmak, ve saglk ıcın kosu bandı dusundum.

• İyi fikir ama tavsiyem bisiklet...

0|0
    0|0
  • koşu asfaltı kullanıyorum dışarda çok var asdfghj

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak kosmayacaksan hurda olur cok iyi düşünerek al.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle önermiyorum dışarıda koşman çok daha faydalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet ben kullaniyorum yazin almistim cok faydasi oluyor ama simdikse ole bis bos duruyo kisin zor oluyo kullanmasi bence alma git bir spor salonuna orda kos derim zaten bir iki hafta sonra sikilirsin yapamasin

0|0
    0|0
  • Zayıf olduğum için kondisyon için kullandım ciğerlerim daha da açıldı

0|0
    0|0
  • koşu bandı basen eritmek için çok iyi

0|0
    0|0
  • Koşmayacaksan, alma.

5 günlük heves için, kullanılmaz o.

0|0
    0|0