Erkeklerde cevablasın lütfen

Ben kısaca anlatıyım biz aynı lisedeyiz sadece sınıflar farklı ikimizde 11.sınıftayız Şu an ben bu çoguktan hoşlanıyodum benim çok yakın bir erkek arkadaşım onunda arkdaşıydı öyle olunca söyledi ona çünkü ben konuşsam batırırdım o yüzden sen bana bırak dedi herneyse öyle böyle öğrendi ama sevgilisi vardı ozaman bunlar ayrıldı tabi bir zaman sonra zaten popülrt biri bazen öylesine çıktığı kızlarda oluyo hoşlandığıda her neyse bu okullar açıldıktan 2-3 hafta sonra öğrenmişti şimdi biz önceden sadece tanışıyoduk yani nerdeyse hiç konuşmuyoduk bu olaydan sonra konuştuk normal şekilde yani ben hatta öylesine mesaj da attım whatsapptan 2 kere fakat o hiç atmadı bu sürekli bana bakıyo ben bakmadığımdada bakıyo yakın ark söyledi bir şekilde dikkatimi çekiyo geçen yanımdan geçerken saçımla oynadı böyle hareketler işte işi vardı tel bana verdi falan ben ne yapmaya çalıştığını anlamadım ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu çağların hiçbir duygusu kalıcı olmaz genelde... Ne söylence yerinde bir çözüm olmaz !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Takılma bu kadar yaaa ver gitsin hayat güzel yaşa işte yaa bu yaşlarda ciddi ilişki saçmalıkları falan kafanızmı güzel ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende 11. sınıfım arkadaş çok karmaşık işler bunlar ya boşver uğraşma bence bak 15 ayımız kaldı sınava :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...