Top Oynayanlar Bacak Ağrılarınız Kaç Gün Sürüyor

2 gün önce arkadaşlarla topla kaleye şut çekiyorduk. Top oynamayı hiç sevmem. Bir kere hafif topa vurdum sakınan göze çöp batar misali sağ bacağımın diz üstü iç bölümüne ağrı girdi ağrı 2 gündür devam ediyor. Koşmadım ve de sertte vurmadı yaptığım hafifçe topa vurmaktı. Tecrübeliler kasa zarar vermiş miyimdir? eğer ağrıysa kaç güne geçer?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol sonuçta ağır bir spordur.vücudun birçok kası çalışıyor.Spordan önce mutlaka ısınma haraketleri yapılıp vücut kasları esnemesi için ısıtılmalıdır.maalesef ki futbol genellikle önemsenmiyor bu konuda.alkol alıp maça çıkan var, tıkabasa yemek yiyip oynayan...sağlıkçı değilim ama ısınmadığın için ve her zaman oynamadığın için kasın ağrımış olabilir.voltaren kullanmanı tavsiye edebilirim.bundan sonra mutlaka ısınma haraketi yaparsan böyle sorunlar yaşamazsın.eğer ağrı devam ederse de doktora gitmeni tavsiye ederim.geçmiş olsun diyor ve acil şifalar diliyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• benim kondisyonum olduğu için pek sorun yaşamıyorum ..

ama sen hamlanmışsın 3-5 güne geçer..

1 gün boyunca ıstırahat et ve ılık suyla günde 3-4 kez duş al yemek dengeni koru düzelirsin

0|1
    0|0
    • günde 3-4 kere duş mu? abi su kıtlığı neden çıkıyo belli oldu :D teşekkürler...

• bişi olmaz be olm millet acımıyor :D

• sevmediğin bir işi niye yaparsın be adam diye sorarlar adama. 3 - 5 güne geçer

0|1
    0|0
  • uzun süre spordan uzak kaldıysan normaldir.ağrı en fazla 1 hafta sürer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...