Erkekler bu konunun fikrinize ihtiyacı var.

Simdi hayalgücü istiyorum beyler.Tas bir hatun düsünün cok güzel giyiniyor salına salına yürüyor seksi desen güzel desen hey masallah var hepsi kızımızda.Fakat erkeklerin hepsiyle böyle bir bir oyun oynuyor kıclarına da tekmeyi basıyor..yalnız icki var sigara var eglence var hatta birseyler kullandıgından süphe bile duyuyorsunuz.WHAT THE FUCK!ne düsünürsünüz bu kadın size cekici mi itici mi gelir?Elde etme arzusu duyarmısınız?please be honest man..

0|0
0|26

En İyi Erkek Görüşü

• gece gece neyin kafasını yaşıyorsunuz :D istemem ırıspıyı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• O tip kızlar bana gelmeyeceğinden, yani ciddi bir bok yaşamak istemeyeceğimden, bir gece takılırız, şutlayan da kazanır şutlanan da problm yok.

0|0
    0|0
  • Öyle bir hatunun havası yatağa girene kadar söker ,sabaha kendi gitmesinide bilir bilir di mi uykumuz var yani...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Daha önemli işlerim var güzelim.

0|0
    0|0
  • elde etmek için zaman harcamam edersemde fena olur :D

0|0
    0|0
  • Icki sigara dedin mi adriana lima olsa umrumda olmaz. Kokar lan o bir kere.

0|0
    0|0
  • Yiyemeyeceğim pastanın başına oturmam.İşim olmaz.

0|0
    0|0
  • yanından geçmem , uzaktan bakar , belki bir ara onu düşünerek mastürbasyon yaparım :( böylesini ne yapayım ben onlara mı kaldık

0|0
    0|0
  • iyicidir hiç bir çekici tarafı yok .sadece seks düşünürüm .bir bayan bole davranmamalı .

0|0
    0|0
  • what the fuck bu senmisin ? niye gizlisin. gelelim soruna.. ne aradığına bağlı erkeğin... ben gönül eylendirecek bir kız arıyorsam tam aradığım kişi tarifindeki kişi.

0|0
    0|0
  • böyle bir kız olacak hemde türkiyede ve yaşı 18-24 arası olacak :D iyi güldüm gece gece :D olsada bir anlam ifade etmez. zaten nasıl biri olduğunu anladıktan sonra ilk yolu veren ben olurum. bayanlar önden :D

0|0
    0|0
  • bahsetmiş olduğunuz bayan tipini sadece yatağa atmak için çaba sarfederiz ileriye dönük ciddi bir hayat kurmak istemem yani ama pompa olayını tabiki denemek isterim acaba nasıl diye yani meraktan

0|0
    0|0
  • soruyu tek elimle okudum resmen. şaka lan şaka. o değilde iki ingilizce cümle kurdunda ne oldu? onu merak ettim şimdi

0|0
    0|0
  • erkekler o yüt kızlara aşık olmaz sadece sker geçer o yüzden kızın tınlamaması erkeğin umrunda olmaz ama kız kendini akıllı erkeklerle oynadığını sanar :D

0|0
    0|0
  • O kıza sesleniyorum ! ;

yakalarsam muck muck...

0|1
    0|0
  • yollu yolunda gerek ;)

0|0
    0|0
  • eğer basa biliyorsam basar geçer gerisinede karışmam

0|0
    0|0
  • Keşke karşılaşsakta o kalkıl kıçını tekmelesem. Belkide tekmelemişimdir :) kim bilir.

0|0
    0|0
  • dürüst olacağım.acırım ben o kadına

0|0
    0|0
  • bişi kullanıyorsa suphe duymam bilirim

0|0
    0|0
  • onun hakkı sadece tek gecelik ilişki olur.

0|0
    0|0
  • evlerden ırak. o da layığını bulur birgün

0|0
    0|0
  • Kendini anlattın

0|0
    0|0
  • eğlencelik kız imajı sergiliyor aradığı aşkı bulamıyor yüreği virane...

0|0
    0|0
  • Ayıptır sölemesi s*kmde olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...