Ya arkadaslar çok yoruldum yaa, neden bana bunu yapıyor

Tutturdu ' bırak şu chp zihniyetini ' diye . Ya artık çıldırıcam. Aylardır ara ara bunu söylüyor ama çok alakasız yerlerde... Az önce tartıştık , dedim ki gelecek hakkında karamsar varsayımlar yapma. Yani siyasettn çok alakasız tamamen özel ilişkimizle ilgili birşeyler konuşuyoruz. Yine bırak şu chp zihniyetini dedi... bir benzetme yaptığı da yok. Tamam chp ye diğer partilere oranla daha yakınım, akp yi pek sevmem, kendisi akp li. Saygı duyuyorum. Ben onunla siyaset de konuşmuyorum. Ama chp ne yapsa bana yansıtıyor. Ya bu çok saçma bişey Allah aşkına derdi ne ? Dile getirdim bunu, bunu söyleme bak ne alaka bizim konuşmamızla chp nın ne alakası var neden siyaset karıştırıyorsun hem chp üyesi değilim milletvekili değilim neden bana böyle söylüyorsun dedim ya kapatın şu partiyi bilmemne yapın.. tamam dedim söylerim kapatırlar dedim espriye vurdum ortam dağılsın diye ama yok. Çıldırıcam Allah aşkına..

Güncellemeler:
Aynen abiciğim ya, sorun yokken çomak sokuyor. Sen benle yuva kuracaksın parti mi kuracaksın ya.. Gecenin yarısı yine delirtti. Ya militan değilim anarşist değilim vatan haini değilim ya da ne bileyim işte.. Demokratik ülke kime istersen ona ver oyunu , ben de senin partini sevmiyorum ben bir şey diyor muyum ? Konuşmanın enn alakasız yerinde en alakasız zamanda ortamda ' bırak şu akp zihniyetini ' diyor muyum. Konusursun belki ikna etmeye çalışırsın falan filan da bu nedir ya...
Yok ne muhalefeti ya benim kadar oluruyla kabul eden başka bir insan yoktur heralde :)
Ben galatasaraylıyım o fenerbahçeli. Ben hayal kuruyorum evimde bir maç - sinema odası olsun da arkadaşları gelsin istediiğinde rahat rahat maçını izlesin o seviyor takip etsin o seviyor mutlu olsun diyorum. Allahdan daha futbolu karıştırmadı... Daha o seviyeye gelmedik. Bir kelime etmiş olsam gam yemicem.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• iliskilerde siyaset ve futbol biraz devre disi kalmali devreye girerse sorunlar cikar..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah sabır versin.

2|0
    0|0
  • herşeye muhalefet mi oluyorsun:D

1|0
    0|0
  • sizden iyi bir koalisyon çıkmaz üzgünüm...

1|0
    1|0
  • fake story

0|0
    0|0
  • sorun yokken sorun çıkarıyorsunuz siz çiftlerde ne gereği var sevgililer arasında siyaset yapmanın

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...