Ressamın tablolarını nasıl değerlendiriyosunuz ?

link ressamın tablolarını nasıl değerlendiriyosunuz uzun zamandır bu kadar anlamlı tablolar görmemiştim malesef intihar etmiş trenin önüne atlayıp farklı görüşlü insanlar keşke çok yaşasalardı..

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• bence o cocuk kendısı ...bu asyalılar enteresan farklı ıclerınde bı sadızım melankolı ıle karısık bısey var ... farklı entersan ama ınsan bu resımlere baktıkca ıcı kararıyo karamsaz olur.. bunlar adamı depresıf yapar. yanlız ayrılmıs terk edılmıs mutsuz hısseden bırı bu tabloları evde gorse kırar gecırır etafı

0|0
    0|0
    • çok hoşuma gitti ama bayadır bu kadar resim beğendiğimi hatırlamıyorum

• aylin diyebilirsin noktalamana gerek yok :D

• belkı ısımını gızlı tutumak ıstersın dıye ole yaptım. :D.herkezın bılmesını ıstemeyebılırsın. :D

• Linkteki tabloların hepsi, kapitalizm ve tüketim toplumunun eleştirisi bence.

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana sazı s*ksan az...

0|0
    0|0
  • denizde boğulmayıda düşünmüş heralde tereddütte kaldığına eminim

0|0
    0|0
    • tren daha iyi bir fikirmiş ama

• fazla duyarlı birisiymiş.çok sıradan eşyalara bile ne anlamlar yüklüyordur bütün maddelerle bütünleştirmiş kendini.Anlaşılmadığını düşünmüş olmalı

• yanlızlık psikolojisi..

0|0
    0|0
  • Görebildiğim kadarıyla tüm tablolarında hep aynı yüzü kullanmış. Açıkçası oldukça etkileyici..

0|0
    0|0
  • yaşadığımız zamanı mükemmel bir şekilde resimlemiş..

ressamlıktan pek anlamadığım için de sanatı hakkında bir şey diyemem.

0|0
    0|0
  • yaşadığı hayatın anlamsızlığını ve kısıtlanan özgürlüğü resimlerine yansıtmış kimseye birşey anlatma gereği duymamış anlamıycaklarını bildiği için ''kır zincirlerini'' mesajını verip zevk almadığı hayatına veda etmiş isteyerek ve pişmanlık duymadan çokta haksız değil kanımca

0|0
    0|0
  • hep aynı çocuk tipi :)

0|0
    0|0
  • sanat adına birşey göremedim

0|0
    1|2
  • resimlerini birkaç gün önce görme fırsatım oldu,makineleşen dünyada insanın yabancılaşmasına ve değersizleşmesine dair başarılı ve etkileyici eserleri var...

0|0
    0|0
  • ruhunun ve kalbinin ızdıraplarını tuale aktarıyor teknolojinin insan ruhunda oluşturduğu tahribatları yansıtıyor resimler mekanik bir insan çağ ve teknoloji bütün ruhunu köreltiyor...

0|0
    0|0
  • pek ılgi duymuyorum gercek tarihden bir eser olmaz ise ama picasso gercekden deli resim yapmasınımı bilmiyor ya da psıkolojik sorunları var hala mechul

0|0
    0|0
  • çok farklı görüşlü bu bebe healde ama istakozu sevdiği kesin

0|0
    0|0
  • Çok değişik, düşündürücü resimler gerçekten.

0|1
    0|0
  • dertlleri ne imiş ?

0|0
    0|0
  • harika geçekten özgün bayıldım

0|0
    0|0
  • 11 nolu cok anlamli olmus . ölüm ve basa dönüs themalari fazla.

0|0
    0|0
  • sen nerden buldun bunları.gerçekten adam çok iyi ifade etmiş

0|0
    0|0
  • bunları bastırsam tanesini 10 tl'ye satarım kızılayda güzelmiş :))

0|0
    0|0
    • almazlarki sanat anlayışı çiçek ağaç ev onların

• bi kısım öyle sadece

• ben ayık devrimci görmedim , damarlarında alkol olmayan devrimci merkez soldur anca hayır gelmez ondann :)))

• adam ben intihar edeceğim diyerekten 24 resim çizmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• değişik

.

0|0
    0|0
  • Değerlendirmeyi senin üzerinden denesek olmaz mı?

10 üzerinden 100, hem de yıldızlı bebek.

0|0
    0|0
  • sürkli bir sıkışmışlık var okulla zoru varmış bellli ki.terapide almış ama nafi,le

0|0
    0|0
  • bunları ona neyin yaptırdığını merak ettim 1 saniyecik

0|0
    0|0
  • çok haklıymış amk. höf.

0|0
    0|0
  • Nazar değecek lan göğüslerine. Aldırma onlara sen uyuşturucudan tırlatıyorlar.

0|0
    0|0
  • İçindekileri tablolara dökmüs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...