Unutmanın şifresi neydi ?

böyle bir hayat olamaz ya da olmamalı ama oluyor birini çok seversin hep onu düşünürsün onu hayal ettiğin kadar gerçekte görmezsin konuşmazsın uzaksın ama her gün abartmıyorum her gün onu düşünürsün sonra o bunu bilmez hayatına devam eder sense elin kolun bağlı kalırsın (bu olay ve kişi benim benim hayatım)

onu unutmak istiyorum ama kalbim aklım onunla ağzına kadar dolu ki en harika insanlarla tanışmamama rağmen hep o diyorum onu unutamıyorum nasıl olacak bu iş ya unutmak zor mudur hep?

mezara kadar benimle diyorum hiç benim olmadan bu kadar olur mu ?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kafanı 24 saat meşgul edecek bir uğraş lazım sana.

0|0
    0|0
  • sevdigine x diyelim...unutmak da 'y' olsun...

fakat *y* arttıkça olumsuzluk bildirsin...

sen x 'e ne kada çok yüksek deger verirsen *y ninde değeri yükselecektir ve unutmak fiili unutamamak eylemine dönüşecektir...

zamanında x 'e verdin sayıları artık dönüşü yok...ya hayatına 'z' gibi başka bir bilinmeyen alacaksın ya da 'y' hep öyle kalacak...

0|0
    0|0
  • 4 tane 1 yaz şifresi bu :P

0|0
    0|0
  • unutursun bacımm unutursun

0|0
    0|0
  • Hayatta kimseyi gozumuzde buyutmemek en onemlisi hepimiz insaniz mukemmel degiliz sevdigin insanla arandaki uyumu kimsede yakalayamam diye dusunmek su guzel ama kisacik hayatta bosa giden gunler demektir.

0|0
    0|0
    • aramda bir uyum yok belki hiç de olmayacak ama neden sevdin dersen onu bende bilmiyorum inan

• yeni biri şifre unutma yaz bir yere bir daha söylemem bak

0|0
    0|0
  • aynı ortamdamısınız bu kişiyle şuan

0|0
    0|0
    • ayda yılda bir aynı ortamda oluyoruz onda da yüzüne bile bakmam

• ben heryerde aynı olurum . o kişiyi niye elde edemedin o zaman ? yetmedi mi ... .

• elde etmek ? zaten bende hep o yanımda olması gerekli mi yani ben onda değilsem onun da yanımda olmasını istemem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...