Arkadaşlarım ben üniversitedeyim

yıl sonunda öyle cümle söylemek istiyorum ki sınıfa içinde şu geçsin: hocaların gönlünü hoş tutan öğrenciler geçti. hocalar da bu yüzden mal. benim düşündüğüm cümle aslında:"hocanın g*tünü yalayan geçti."ydi. ama küfürsüz olmalı.

lütfen ciddiye alın canlarım önemli.

Güncellemeler:
önrileriniz neler?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Lisedemisin üniversitede mi belli değil . Ama hiddetin liselilere özgü.

Bu bir iftira olur ve hocanın kulağına giderse ispat etmen ya da disiplin kuruluna vereceği uyarı talebi dilekçesini engelleyecek bir yol düşünmen gerekebilir.

0|0
    0|0
    • okul sonunda ve bir poh yiyemez o :D

• Dersimde sıkıntı yok ama hocanın gözüne girip kötü olduğu dersten geçmesi mantıksız. hocaysa hocalığını bilecek. ayrımcılık yapması doğru değil. herkeste bunun farkında. küfürsüz diye belirttim zaten yukarda. amacım hakaret değil havadan geçenlere lafım.

• Bazıları kafasıyla geçer , ( belki ) bazıları da kçıyla geçer. Ama eğer bölümün hukuk da değilse , bundan sen bir hak savaşı neden çıkarmak istiyorsun onu anlamak zor . Dediğim gibi ,gerçek sizin gördüğünüz de olmayabilir , görmek istediğiniz de olmayabilir. Her hoca asistan öğrenci alır bu karşılıklı faydadır ve karşılıklı akademik alışveriş vardır bilgi anlamında. Tabii soru çalan asistan da gördük ama farkediliyor ve cezası akademisiz hayat oluyor. Kariyer dip ediliyor hayatı boyunca.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• bu neee looo:)

0|0
    0|0
  • sözlerime başlamadan önce üzerimde emeği geçen bütün hocaların Allah belasını versin diyorumm (burada alkış sesleri) ulan bu kadar kazık sınavlar olur mu sizin hiç mi çoluğunuz çocuğunuz yok sizi Allaha havale eder yoluma bakarım :P:P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bizde de öyle. hatta hocanın yatağından geçti boyutuna ulaştıranlar var.

0|0
    0|0
    • bi şeyler söylmezsem içimde kalıcak gerçekten.

• Bizim okulda olmuştu yatak muhabbeti. Neyse suçluları uzaklaştırdılar. Koltuklar bir daha okula giremedi.

Yükleniyor...