Hep karşılaşmak sık karşılaşmak!! yardım

Merhaba arkadaşlar. size bir şeyden bahsetmek istiyorum. Lise öğrencisiyim. Sınıftaki bir erkek hocamız.Bir iki gün önce. İğrenç bir şey yaptı. Gözümün içine bakarak bana dönmüş.sırıtıyo.önünü gösterio bildiğiniz göz ucuyla.Ki gelmiş başımda durmuş.herkesin kağıda geçirdiği soruyu sessizce çözdün mü diye soruyo bana. Şok oldum ben kaldım.Allahım bu nedir benm ailevi sorunlarım var.Kimsenin bundan haberi yok ama.Tüm bu baskılar beni dondurdu o an.

Üstelik size bir şey daha soruyorum.Benim evim okuluma yakın.yürüp gelebiliyorum.Ama tuhafki.Bu yolda hocaya çok ters bir yol bildğim kadaryla ve ben o adamla her sabah yolda karşılaşıyorum. Bazen arabanın içinde geçerken suratıma bakıo görüyorum. İstisnasız.Bu yol hocaya ve okul yoluna ters. Bu adamla karşılaş

mam rastlantı mı? Cumartesi pazar bile karşılaşıyorum. bir an baktım adama ne amacın senin diye.bi anda bakınca suratını aniden çevrdi bastı gitti .bu nedir bu adamın amacı ne. ve ne yapmalıyım.ailemle sorunlarım var anlatırsam faciya olabilir.

yardım edin

Güncellemeler:
hatta bugün dershaneydm arkadaşlar.8bçkta drshanein kapısnn önndeydm arkadaşlarla çok dar bir ara var.hani arabalar pek geçmez.bi baktım bu adam geçio ordan.önümden geçti ya.ben bir baktım gördüm.altta üstte normal yol varken.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkca olmasa bile şahitin olması gerekiyor, şahit olduğu zaman eğer kötü bir niyeti varsa foyası ortaya çıkar tabii çok güvendiğin bir arkadaşın olabilir. Allah yardımcın olsun gerçekten işin zor, yollarını değiştir başka yolları dene ve dersler tam başlayacağı saate yakın bir zamanda da gidebilirsin ya da hocana evde biraz durumlar iyi değil ondan geç kalabilirm aileme de söylemez isen çok yardımcı olursunuz diyebilirsin.

0|0
    0|0
    • benm anlamadığm sizce her sabah okulun ters yolundan karşılaşmamız rastlantı mı

• Rastlantı olamaz eğer bir erkek kafaya taktıysa görevi makamı ne olursa olsun elde etmek için uğraşıyor ya da yem atar bu da tabii yiyene bağlı işin gerçekten zor zamana da ihtiyacın var, sakın davran ve umursamaz ol ayrıca sakın hareketini çekecek davranışlarda bulunmamaya özen göster.

Erkekler Ne Diyor 10

• malesef eskıden ogretmen olacak kısıler ogretmen kurulundan olur almak zorunda ıdı artık .. oss den puan almalaı yetıyor. ogretmenlık meslegı ayaklarda.. malesef ulkem gun ve gun dah ıgrenclesıyor. bu ulkede nefes almak bıle zorlasıyor...

0|0
    1|0
  • belki sana öyle geliyordur

0|0
    0|0
  • Seninle yatmak istiyen psikolojisi bozuk bir sapık bu kadar basit :D babanı tanımıyorsa eğer babana seni gizlice izlemesini söyle

0|0
    0|0
    • bunu kendim haletmem gerek.lütfen bir şey söyleyin

• Karateye başla sonra git müdür yardımcısına anlat ve benim sınıfımı değitirin de yanına 2 3 kız arkadaşını da al 1 tanesine bana da yaptı diye söylettir o da şikayet etsin diğerleri de şahitlik yapsın o da olmadı karatede öğrendiklerini uygula :D

• ohaa pis sapıkmış hocan istersen döver sana yardımcı olabilirim :S:S:S karşılıksız benmki skıntı yok adam olmayı öğretirim o adama biraz

0|0
    0|0
  • İlk bu hocaların kötü olabilceklerini teacher videoları ile öğrendim.En sonda evde çoçuğu bırakıp gitmiş tatile bunuda gördükten sonra herşey olabilir.Direk ailene söle kopsun facia...

0|0
    0|0
  • okul mdürünle konuş anlat

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor adam , ailevi sorunlar derken ne demek bu

0|0
    0|0
    • babam sinrli biraz.herşeyi kesip atabilecek bir durumda.hani. okul hyatım sorun olabilr.ve bu adam benden hoşlandığını düşünmüyorum.ama neden yapıor eminmisnz ?

• belki.anlayamıyorum daha doğrusu durumu. ondan.sizce nedir bu durum?

• valla adamın ruh durumunu bilmem belki senin dediğin gibidir ama adamın ruhsal bir sorunu yokssa bu hareketler senden hoşlandığını gösterir gülmesi falan normalde önünü göstermesi çok ilginç ayrıca çok ayıp ve suç bu bir öğretmenin önünü göstermesi ilginç bir durum hadi yalnız bir yerde odada kalsanız başbaşa onu yapsa anlarımda bilmiyom artık

• müdüre söyle ipsin belasını

0|0
    0|0
  • Bence yüz verme oç nin teki işte kendinden kaç yaş küçük kıza sulanıyor.

0|0
    0|0
  • sende iyi mal var anldıgım kadarıyla. tek çözümün şikayette bulun sonrasında basına daha kötü şeyler gelmesini engellemiş olursun.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• müdüre anlat eğer siz bişey yapmazsanızörtbas ederseniz milli eğitime hatta il milli eğitime gider şikayet ederim de. ozaman korkup olaya el atarlar merak etme duyulmadan engellerler ya da adamı başka okula gönderirler.
    baktın olmuyo bakanlığı arayıp şikayet edebilirsin. öğretmenlerin şikayet edildiğibir telefon numarası vardı onu arayabilirsin.
    bimer şikayet hattı var başbakanlığa bağlı.
    sen asla korkma susarsan çekindiğini belli edersen bişey yapmazsan şikayet etmezsen başına bişey getirecek bu adam. evinin oralarda seni takip ediyor bence ve keşif gibi etrafı öğrenip plan yapıyor olabilir. sakın korkma şikayet et korkudan bişey yapamaz ve okulu değişir gizli soruşturma açılır ve başkalarınada yapmışsa görevden atılır.

0|1
    0|0
    • evet.düşünüyorum artık.ya cumrtesi pazr bile karşılaştığm oldu.gözümün içine bakıodu adam gördüm arbdydı.ve sürekli aynı yerde.her yerde yol var ya.birisi neden bunu yapar ki neden neden?

• vakit kaybetmeden müdüre söyle. ayrıca yalnız kalmamaya çalış arkadaşlarınla yürüeve gidip gelirken ya da hafta sonları mümkün olduğunca yalnız yürüme. bence o adam arabaylaseni kaçırmayı bile düşünüyor olabilir.senin hangi saatler dışarı çıktığını hangi tenhalardan geçtiğini öğreniyor olabilir.

• saçmalama adam sevdiğine öyle davranırmı şeyini işaret eder mi? üstelik senondan kaç yaş küçüksün.adam seni düşünüp ne pis hayaller kuruyo ve niyeti bozmuş sana tecavüz etmeyi düşünüyor. arabayla senin evinin oralarda devamlı dolaşması da bundan. seni kaçırıp tecavüz edecek sonrada inkar edecek kız bana iftira atıyor diyecek. hatta sevgilisiyle yatmış ben yolda buldum arabama aldım bana iftira atıyor bile diyebilir.ama sen önceden müdüre söylersen inkarları işe yaramaz hatta tcavü cesaret edemez

• Bence sen bu durumu güvendiğin bir erkek arkadaşına anlat eve bırakıp alsın seni adam niyeti bozmuş belli ki o...ç...

2|1
    0|0
  • çok guvendiğin birine,bi yakınına mutlaka anlat.ailene anlatma çok olay cıkarıcaklarsa sonra okulda sen rezil olursun hocayı gonderirler hocayla kırıştırıyo diye senin adın çıkar valla çok buyutmeden hallet bu işi bir büyüğün bilmeli ama adam sapık çıktı lan yuh

0|0
    0|0
Yükleniyor...