İlla spor salonu şart mıdır?

illa spor salonu şart mıdır kilo alıp iyi vücut olmak için ? düşünceleriniz neler ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şart. Hee evdede yaparsın ama spor salonunda yaptığın kadar disiplinli olmaz. Ordaki hareketler daha iyi. Evde dumbell alıp bazı temel hareketleri yaparsın. ama vücut yapmak için spor salonu şart dostum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gerek yok illede...evdede yapilabiliyor..kardesim mesela evde yapiyo sporunu gayette guzel bir vucudu var..

0|1
    0|0
  • Aslında evde de gereken ekipmanlarla olur ama spor salonunda alınan verimi evde alamayabilirsin ya da alsan da uzun bir zaman alır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence evde de yaparsın...Kasma kendini olmaz diye...www.gencvefit.com dene uygula 3 ay sonra gel burdan şart koşanlara selamlar dersin :D

0|1
    0|0
    • Kardeşim şu kardio olayını tam anlamadım 40-50 dk koşu mu yapmalıyım ?

• Siteyi çok güzelce incele 1-2 dkda bişey anlayamazsın.Videoları ve yazıları oku kendine uygula senin istediğin ile de ilgili video var.

• Hmm

• Evde çalısanlar için özel olarak hazırlanmış homefitness programları var. Body beast,p90x gibi...

Ayrıca gerekli ekipmanları ( dumbell-sehpa-bar vb.) alıp kendin program hazırlayabilir veya internetten hazır bir program bulup, uygulayabilirsin.

Ama bence bunlar salondaki kadar disiplinli olmaz.Örneğin bilgisayarın karşısında çalısıyosundur, aklın biseye takılır bir bakıyım dersin, bakmıssın ki dakikalar geçivermiş... Kendimden biliyorum :)

Daha da uzatmıyım, evde de yapabilirsin tabi ki sporunu ama salonda hem daha düzenli,disiplinli geçer antremanlar hem de daha iyi gelişirsin bence...

0|0
    0|0
  • Şart değil. Dumbell ve azim kafidir.

0|1
    0|0
    • Normalde 5kg lik dumbellarım onları değiştirmeyi düşünüyorum devam o zaman evde :)

• Reklam gibi olmasın ama Revoflex üstüne yok. Yalnız bir kusuru var, lastiği kopup duruyor. Kargoya verip değişime göndermek de zaman kaybettiriyor. En iyisi iki tane alıp, biri arıza yapınca diğerini kullanmak. Tek harekette, hem tüm karın kaslarını hem de yan kasları çalıştırıyor. Ah bi' de lastiği sağlam olsa:)

• Hmm

• hedefin kol omuz gibi belli başları kasları belli etmek ise belki olabilir ama amatörlükten öteye geçemezsin amele kası diye tabir ettiğimiz bir vucut çıkar ortaya

0|0
    0|0
  • Sahsen bende evde spor yapan biri olarak bence evde yeterli direnc yani agirligin varsa olabilir hem dambill seti hemde direnc bandi seti almani oneriyorum p90x veya body beast yapabilirsin tercij senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...