Uzun süren yalnızlıktan sonra insanın beklentisi artıyor.Müthiş bir aşk hikayeniz varmı? ya da tanışma hikayes

Yalnızlık çok kötü. Ağlamaktan sürekli hayal kurmaktan ya da etrafınızda biraz olsun sizi dinleyen sizi anlayan birini bulamamaktan yorulursunuz. Olmayacağını bile bilede ararsınız ki en büyük hata. Ve insanın beklentileri artıyor bu süreçte. Müthiş bir dost bekliyor onun sırdaşı olan ona yol gösteren biri yani. ya da bir sevgili bekliyor. Aşkları ölümsüz olan. Ama maalesef bunlara sahip olamayacağım gibi. Neyse siz anlatın ben dinleyim bari. Hikayeniz nedir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• böle yazdım cevap yazmadınız ben karşı cinse saygı duyarım onun istediği ğibi birisimiyim diye düşünürüm ona çiçekler alırım defterime her gün yazarım onunla yürümek,onunla sohbet etmek,onunla dertleşmek,onunla sevgimi paylaşmak,onunla zaman gecirmek.,onunla evlenmek,onunla sonunda yaşlanmak ne hoş olurdu.ama o yok yeniden doğmek yeniden sevinçli olmak yeniden yaşamak yeniden sevmek sevilmek yeniden mutlu olmak isterim ismim serhat çekingen utanganc içine kapanık duygusal vede sosyal hayatın dışında kalan bir gencim kendimden utanıyorum davranışlarımı begenmiyorum evden dışarı cıkmıyorum ve aynı anda aynı saate hep aynı şeyleri yaparım bunlar ğünlük tutmak ve şiirler yazmaktır cok mutsuzum en son ne zaman dışarı cıktım ne zaman birileriyle sohbet ettim hatırlamam artık birileriyle tanışmak arkadaş olmak isterim o kişinin siz olmanızı istiyorum caresi o ğüzel kalpli ğeleçek ve o beklediğim yüce zman gelecek ve yüreğimin nasıl kanadıgını görecek sonra bana hayat sunacak işte o zamn yalnızlığa care doğaçak...yalnızlık içerisinde ölümü bekliyorum sizde öleyseniz neden zulm edelim kendimizi ekleyin tanışalım deger verelim maskesiz yalansız bir hayat sürelim ben hazırım size güvenmeye deger vermeye umarım eklersiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben karşı cinse saygı duyarım onun istediği ğibi birisimiyim diye düşünürüm ona çiçekler alırım defterime her gün yazarım onunla yürümek,onunla sohbet etmek,onunla dertleşmek,onunla sevgimi paylaşmak,onunla zaman gecirmek.,onunla evlenmek,onunla sonunda yaşlanmak ne hoş olurdu.ama o yok yeniden doğmek yeniden sevinçli olmak yeniden yaşamak yeniden sevmek sevilmek yeniden mutlu olmak isterim ismim serhat çekingen utanganc içine kapanık duygusal vede sosyal hayatın dışında kalan bir gencim kendimden utanıyorum davranışlarımı begenmiyorum evden dışarı cıkmıyorum ve aynı anda aynı saate hep aynı şeyleri yaparım bunlar ğünlük tutmak ve şiirler yazmaktır cok mutsuzum en son ne zaman dışarı cıktım ne zaman birileriyle sohbet ettim hatırlamam artık birileriyle tanışmak arkadaş olmak isterim o kişinin siz olmanızı istiyorum caresi o ğüzel kalpli ğeleçek ve o beklediğim yüce zman gelecek ve yüreğimin nasıl kanadıgını görecek sonra bana hayat sunacak işte o zamn yalnızlığa care doğaçak...yalnızlık içerisinde ölümü bekliyorum sizde öleyseniz neden zulm edelim kendimizi ekleyin tanışalım deger verelim maskesiz yalansız bir hayat sürelim ben hazırım size güvenmeye deger vermeye umarım eklersiniz

0|0
    0|0
  • Yalnızım lae ne anlatim :(

0|0
    0|0
  • bı kızı sevdım 2 sene cıktık sonraa yarıldık bun yuzunden sınıfta kaldım ..babası benıı arıyordu dusun artıkk :D

0|0
    0|0
  • okulda wc nin önünde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yok sıradan hep.

0|0
    0|0
  • Umut ettikce hayal kırıklığı oldu hep. Elimi attığım her umut elimde kaldi.. beklemek istemesede kalbim yinede bekliyoruz iste.

0|0
    0|0
Yükleniyor...