Nolur bı yol gosterın, ilgisiz sevgilimle ne yapacagımı bılmıyorum :(

ilgisiz sevgilimle ne yapacagımı bılmıyorum bu durum benı cok uzuyor. farklı sehırlerde okuyoruz. her ıstedıgımız zaman gorusemıyoruz. telefon whatsapp ve skype ıle gorusuyoruz.

kontoru olmadıgı ıcın hep ben arıyorum onu, konusma dakıkaları yapıyorum. butun gun okul vs ıslerımız oldugu ıcın sadece aksam konusmaya vaktımız oluyor. aradıgım zaman da hep ben konusuyorum. onun anlatacak seylerı olmuyor. konusmayı uzattıgım zaman da sıkılıyor kapatmak ıstıyor. cok yoruluyorum.

bazen de aradıgım zaman duymuyorum telefon sessızdeydı sonra da unuttum dıyor ve bana gerı donmuyor. onunla konusmak ıcın whatsapp yaptım ama oradan da cevrımıcı oldugu ıcın yazmıyor. yazdıklarıma da cevap vermıyor.

ondan ıstedıgım sadece aksamları bana bır saatını ayırması, ama o da yok :( onu cok sevıyorum ama boyle davranması benı cok kırıyor ve bosuna kurek cekıyormusum gibi hissediyorum. sogumak da ıstemıyorum ama benım ıcın bır sey yapmaması o kadar kalbımı acıtıyor kı.

benı sevdıgını soyluyor ama bu yeterlı olmuyor. tamam uzagız ama konustugumuz zaman benı onemsedıgını hıssettırse o da yeter. fazla bısey ıstemıyorum.

butun gun ondan mesaj beklıyorum, yazdıklarıma da cevap vermedıgı ıcın bende kendımı mesgul ve mutlu edecek seyler yapıyorum. ne yapıcam bılmıyorum nolur bıseyler soyleyın :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• -gerçek şu ki senin gibileri az bulunur genelde durum tam tersi çünkü hayatta ama gerçektende sevmişsin belli keşke herkes senin gibi olabilse

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• nesini seviyorsun ki sen ?

gördüğüm kadarıyla hem sen arıyorsun i hem sürekli konuşan sensin , yani karşı taraftan bir tepki yok sana karşı...

sevgilin olması düşüncesini sevdiğini düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • bı sevgılım olsun dıye onunla beraber degılım. o yokken daha mutluydum

• levente ilgi verin

dünyalar sizin olsun .

1|0
    0|0
  • bırak boşver yaaa mesafeli aşkmı olur.yanında yok işte daha ne duruyosun bırak gıtsın

0|0
    0|0
  • herşey bitti demek

0|0
    0|0
  • bence*et gitsin

0|0
    0|0
  • Biraz bekle sen arama kardeşim hep sen arama biraz burnu sürtünsün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle bir insanda ne aradın da buldun ? hayır böyle birinde aranıpta bulunmayacak bir özellikte göremedim...

fazla değer veren her zaman üzülür felsefesi işte...

0|0
    0|0
  • kendini ona endekslemezsen sakinleşirsin.. bu şekilde psikolojik baskı yapıp onu bunaltıyorsun..girdiğin döngü sana onu kaybettirecek.. bazı şeyler senkronize yaşanamıyorsa bir sorun var demektir.. kendini geri çek ve iradene sahip çık..

0|0
    0|0
  • seviyorm demekle olmazki, ilgisini göstermesi lazım.sende fazla ilgi gösterme bir süre.seviyosa kaybetme korkusu varsa gitmez.ama eger sevmiyorda sıkılmışsa bırak gitsin.onun için boşuna üzme kendini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...