Abilerim ablalarım bir okuyunda yorumlarınızı göriyim:)

eski sevgilin çıksa gelse konuşsanız.. ama sana dese ki aramızda bir şey olamaz ilerde olur diye de düşünme olmaz bir şey değişmez... bu durumda bu insanın seni sevmediğini düşünürsün haklı olarak ama yan yana gelince bir ilgi bir alaka değer vermeler öpmek istemeler falan... benim için değerlisin demeler... şu da var ben bundan sonra biriyle çıkmıştım bu çıktığım bana yanlışlar yapmıştı... ve ben buna bunları anlattım çok sinirlenmişti hatta dövücem onu falan diyordu... herneyse 2 gün önce konuştuk yine bana bir gün buluşuruz ama hiçbir şey değişmez dedi. bende kimseden beklentim yok dedim.. bu gün oldu ne o yazdı nede ben... sizce amacı nedir? yazar mı? gerçektan eskisi gibibir şey hissetmez mi bana?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• senı sevseydı emın ol bırakmazdı.gitmiş gelmiş şuan belkı boşta onun için sana yazmış aramadına gorede pek bıse bekleme derım

0|0
    0|0
  • madem birşey değişmeycek neden çıkıp geldin?

0|0
    0|0
    • faceden mesaj atmıştı.. tanıyor olabileceklerde çıkıyorsun engellermisin diye... bende rahatsızsan engelle demiştim.. sonra konuşmamız devam etmişti.. buluştuk görüştük... ama hep ilerisi olmaz dedi.. o faceden yazdığıda bahaneydi belli.. bende bunu anlamadım işte

• onu gelsin o benim külahıma anlatsın bunu.belki o dinler : )

• işte geçende bana eskileri unut işine bak evden işe işten eve git bir şey düşünme aklına başkasını getir hatta onun seni aramasını sağla yeni bir hayta başlaman dileğiyle diye cevap verdi... bir gün buluşuruz ama değimez bir şey diyede ekledi... uyuz oluyorum bu lafa.. gerçekten bu kadarkararlı mıdır değişmez mi ki

Kızlar Ne Diyor 2

• seni sevmiyo önemsemiyo açık ve net

0|0
    0|0
  • cok zorrr üzgünüm :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...