Kapat

Yardımınıza ihtiyacım var LÜTFEN !

sizi terkeden 4 yıllık bir sevgiliniz facede size bilerek terkettigi erkek için herkese açık bir şekilde sanki benım görmemi istermiş gibi sözler yazarsa örneğin Sen benim rastladığım değil, aradığımdın!

Yıllarımın ayracı oldu gelişin. die yazsa tepkiniz ne olurdu ? ben sessiz kalıyorum Allaha havale ettim ne bir facede bir yansıtma nede arıyorum oda daha çok daha ileri giden cümleler yazıcak biliyorum ama sizce ne yapmaya çalışıyor ve siz benım yerimde olsaydınız ne yapardınız ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• seni bir erkek için mi terk etti

0|0
    0|0
    • erkek için terk ettiğini bilmiyorum sadece belli başlı ailevi sorunlarımız vardı diyim sonradan bu mevzu çıktı ortaya

• herkese açık yap.. ama durumlarını kapak fotolarını dikkatl seç devamlı laf sokargibi olmasınlar... :)

• tamam :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• muhtemelen vicdanını rahatlatmaya calısıyordur

0|0
    0|0
  • Seni geri istiyor sanki

0|0
    0|0
    • kız gözüyle bakıp düşünemiyorum ama sanmıyorum yedirememiş gibi bir tavırlarda sanki ama çıktığı çocukta yok ortalıkta sadece ilşkisi var yazıyo begenileride 3 5 erkek beyeniyor çözemedım

• Sen en iyisi birşeylerden emin olana kadar bişey yapma bekle

• beni ilgilendirmeyecek bir şeyler ilgilenecek kadar vaktim yok yazıyo sadece kapak ftomda

Erkekler Ne Diyor 1

• kızın kendi hesabı istediğini yazar sen de arkadaşıysan görürsün bunu kendine nispet olarak görme kız senden ayrılmış bitmiş senle zamanında sevgili oldu diye ömür boyu sana bağlı kalcak değil.

0|0
    0|0
    • yav kadeş ben ne diyorum sen ne diyosun ozaman neden herkese açık paylaşımlar yapıyo ?

• he tamam kız seni seviyo aşık sana kıskandırmak istiyo seni mesaj at hemen.

Yükleniyor...