Insanın yaşamama ğibi hakkı olmaz mı?

öldüğümde allaha intiharı neden yasakladıgını soracam ben hayatım boyunca eglenmemiş hep kederli hüzünlü olmuş hep iyilik etmiş hiç kımsesi olmamış sıska cılız bir adamım sosyal hayatın dışında kalmış bir genclik kendimden utanıyorum nefret ediyorum kendimden davranışlarımı begenmiyorum ben kimsesnın namusuna yan ğözlen bakmadım kimse ile sevgili olmadım hep namazımı kıldım kuranbımı kıldım son zmanlarda allaha inat ahlaksızlaştım şimdi ben bu kadar iyiyken intihar edersem beni cehenneme alaçak öyle mi bu kadar kötü olabilir mi bazen düşünüyorumda at kendini koysun seni cehenneme bize hiç bir şey vermemiş olan birisinden ne beklenir ki...

Güncellemeler:
hepiniz fikrinizi sölediniz 24 yaşındayım bir kerede bir dışarı cıkayım dimi bir kerede kzı arkadaşım olsun bir kerede rakı içelim bir kerede biri aşrkı söledsin dinleyelim hep kahır hep kahır ne bu yaa bir kerede yüzümüze ğülsün tamam acı çekelim ama arada da bir sohbet edenimiz olsun dimi evde hapis yaşıyorum dışarı cıksam hep aynı yerler insanalr bana aptalça ğeliyor yaptıuklarımın bir anlamı yok işe yaramaz benliğim kitapalrım yok çalışıyoruz it ğibi elimize gecen bişey yok
allahın ğözünde neyiz ne kadar degerimiz var hiç alalhın sizi bilmem ama ben alalahıun benden hoşnut duyacagını hiç bir şey ğörmüorum siz kendisnizi kansırmaya devam edin elelriniz ne zman işe yaradı hatırlıyormusnuz ben hatırlamıyorum eeee hep ağlamamın üzlmenın yararı vbar mı zaten bizden hoşnut değil o zman neden bekliyelim

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim hata yapmışsın olmayan bir Tanrıya dua etmek ibadet etmek kadar saçma bir şey olamaz. Bende hep iyilik yapmaya çalıştım ama herkes bunu istismar etti. Doğanın kanunu bu sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayat sana hediye sunmaz inan bana , bir yaşam istiyorsan çal onu..

0|0
    0|0
  • git intihar et lan.

0|0
    0|0
    • edmezsin ki yasak

• ölmek demişin ya la

• yaşadıklarım bana onu ğösteriyor alalhtan korkarım hni diyorum yasaklamasaydı evet öldürüm ama yasaklamış işte bende böle yaşamdakinden ne hikmet avr diye soruyorum hepsi bu*siz salak insanalr adam ğibi yorum yapamıyorsunuz ne bilim iyi birisin seni kötülerden korumuş ğibi hani beni rahatlatacak sözler anladım mı

• olamağz.

0|0
    0|0
  • Sen kendini ne saniyorsun da arkadasin gibi konusuyorsun ne bicim insanlar var ya

0|0
    0|1
    • soruyu guncelleyip durma

• ben sana hakaret etmedim oncelikle O seni yaratti sen ona isyan ediyorsun Allah bunlari imtihan olarak yasatiyor sana iste dayanamayanlar da senin gbi isyan ediyorlar maalesef isyan etmeyip iman etmeye devam etsen karsiligini kat kat goreceksin ama

• bunu ilk mesajında yazsaydın daha iyi olurdu ben isyan etmiyorum yaşadığım acı durumu anlatmaya calıştım hepsi bu yani böle yaşadığımdan bir hikmet bir anlam bulamıyorum belki sizler bulursunuz diye anlattım ben evden cıkmayan kötü davranışlrdan uzak şiirler yazan günlük tutan iş bulamayan ğirdiğim her işten kovulan bir adam bu yaşadığımın bir anlamı olmalı bunu anlamaya calıştım isyan sözler ne kadar acı ve üzüntümü belli ettirmekti hepsi bu...

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayat mücadele ister evlat..

İstersen mastır bitir doktora diploması al, ama hayatta mücadele ruhun yoksa sıfırsın.

Ula oğlum hocan seni okulda sınav yaparken, sıçarım sınavına ulan ben sınav olmadan diploma almak istiyorum diyebilir misin ?

Aynı paralelede düşün.

Eğer ahireti kazanmak istiyorsan sınavın bitmesini bekle ve bu imtihanı en iyi şekilde ver.

Gerçi Rahman o kadar merhametli ki..

Neyse.. Bu konular uzun.. Sana bir ara psikoterapi uygulayım hatırlat

1|1
    0|1
Yükleniyor...