Çıkmaz sokaktayım, yardımcı olabilir misiniz?

Sevdiğim kızla konuştum,gezdim,güldüm kaynattım fakat iş biraz daha ciddi olunca büyü bozuldu. Çıkma teklifini ettim ama kısa bir süre çıktıkdan sonra ayrıldık. Şu an konuşmuyoruz ve onu sadece sanaldan takip ediyorum.(facebook,twitter vs...) Gidip konuşsam olmayacağını biliyorum ya da öyle düşünüyorum. Ayrılma mevzusu benimle konuşurken , beni başkasına tercih etmesi oldu. Ben buna rağmen hala seviyorum ve vazgeçemiyorum. Şu an kimseyle çıkmadıgını biliyorum ama gidip konuşup kendimi , bir kızın karşısında biraz daha düşüremem.Gurur yapmakla alakası yok. Başkasıyla çıksam çıkarım sorun değil ama başkasının duygularıyla oynamak yalandan seviyorum demek bana yakışmaz. Çıkmaz bir yoldayım adete kafam çok karışık. Sabahları onu düşünerek uyanmak , geceleri onu düşünerek uyumaktan çok sıkıldım. Başkasını sevemiyorum, ama konuşursamda olmıcak büyük ihtimalle ne yapmalıyım ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• çivi çiviyi söker aslında ama pek o niyette olmayan birisin galiba. bence hiç önemseme dostum onu yok farz edip hayatına bak ki başkası seçmiş birisi için bence hiç çabalama

0|1
    0|0
    • ya birbirini iyi tanıyan iki yabancı misaliyiz zaten şuan. O beni sallamaz ben onu sallamam ama sevince işte çok garip oluyorsun yinede. Sıkıntı olaylar ya :)

Kızlar Ne Diyor 2

• sevdiğin biriyle konuşmak seni küçük düşürmez.ben aynısını yasadım gerçi karşı taraftım.6 ay boyunca benim ters laflarıma sabretti.sonunda bende aşık oldum .şuan 2 yıllık bir ilişkimiz var.bu konuda sabırlı ve inatçı olman lazım eğer seviyorsan.ilk konuşmada çıkma teklif etmende gerekmez.arkadaş olarak konuşcaz falan de. zaman gectiktn sonrada kız onu seven birini kaybetmez istemez zaten.

0|1
    0|0
    • Yorumun için çok teşekkür ediyorum , ama zoruma giden şu ki onun için o kadar çok şey yapmışken, onu deliler gibi seviyorken, beni başkasına tercih etmesi. Ya gidicem konuşacam ne olacaksa olucak ya da böyle böyle bu sevgide biter bende biterim.

• onun yaptığı kötü ama onsuz yaşayamam diyosan inatla git peşinden.sonuçta başkasını sevemem diyosun ne kaybedebilirsin ki

• Bence konuş.Olmazsa da olmasın.İlerde bir gün keşke konuşsaydım diye pişman olabilirsin.Hem her gününü bu kafa karışıklığıyla mahvetmekten iyidir.Belkide oda senin gelmeni bekliyordur.Beklemiyorsa da en fazla seni reddeder.Biraz ağlarsın üzülürsün ama sonucu bilirsin ve en azından denedim dersin.

0|0
    0|0
    • Aslında reddedilmekten korkmuyorum, tek korkum onu bu sefer tamamen kaybetmek beni sevmesede.Yada sen haklısın, teşekkürler.

• Ama sen onunla arkadaş olamazsın.Sen onu seviyorsun :) Arkadaş olara devam etmek inan bana daha çok acıtır

Erkekler Ne Diyor 1

• arkadaşım kadınlar düşüncelerini degiştirebilen erkeklerden hoşlanırlar

ne güzel takip ediyorsun yeniden kazanmak zor değildir. ona seni hatırlatıcak küçük hediye al yolla

okuldan ise bir çiçek sırasına koyabilirsin uzak durma yeter ki ona yakın olmaya çalış sen sevgini göster o hissedecektir..

0|0
    0|0
    • iyi tanıyoruz aslında birbirimizi ama tanımıyor modundayız ikimizde, yabancılar gibi. Dediğini yapmak zor değil ama ters teperse orası sıkıntı. Eyvallah sağolasın düşüncem bunuda.

• bence oda senin onu düşünüp düşünmediğini mutlaka düşünüyordur. bence onu düşündüğünü belli etsen olabilir gibi geliyor.

Yükleniyor...