Bazı insanların sevgilisi neden yoktur?

Arkadaşlar size 3 tane sorum var cevaplarsanız sevinirim birincisi Bazı insanlar vardır ki sevgili ister ama yoktur neden yoktur bunu bir açıklamasını yapabilir misiniz? neden bazı insanların sevgilisi olmaz? ikincisi sevgili nerede bulabilirim ve sevgili bulmak için ne yapmalıyım arkadaşlar bir fikriniz var mı? nerede bulunur sizin bu konuda yorumlarınızı almak istiyorum üçüncüsü bazı insanlar futbol takımlarını sevgili yerine tercih ediyor mesela ben Rizesporluyum ama ben diyorum ki benim sevgiliye ihtiyacım yok benim sevgilim Rizespor gibisinden halbuki futbolun bir faydası yok faydası olmadığı halde bunu neden yaparlar yalnızlıklarını gidermek için mi amaç ne bunu öğrenmek istiyorum Yalnız düzgün cevaplar verilirse memnun olurum benimle dalga geçilmemesini rica ederim

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• 1.cevap nedeni bu isler ismarlamayla olmaz...2.sine cevap sevgili bulmak iin caba sarfetme zaten bir sure snra uygun zamnda ve sartlarda oluo 3.cevapsevgiliyle bir futbol takimini kiyaslamn yanlis herseyin aski baskadir ve bu fayda meselesi değildr

0|0
    • Şikayet

söylediklerin doğru yani futbol takımlarını insanlar yalnızlıklarını gidermek için mi sevgili yerine koyuyor ben bunu anladım

• Şikayet

Evet yanlis bir tutum herseyin sevgisi farklidr ve zamni geldiginde hersey yerine oturur vesevgilin olur:-)

• Şikayet

tamam anladım