Bazı insanların sevgilisi neden yoktur?

Arkadaşlar size 3 tane sorum var cevaplarsanız sevinirim birincisi Bazı insanlar vardır ki sevgili ister ama yoktur neden yoktur bunu bir açıklamasını yapabilir misiniz? neden bazı insanların sevgilisi olmaz? ikincisi sevgili nerede bulabilirim ve sevgili bulmak için ne yapmalıyım arkadaşlar bir fikriniz var mı? nerede bulunur sizin bu konuda yorumlarınızı almak istiyorum üçüncüsü bazı insanlar futbol takımlarını sevgili yerine tercih ediyor mesela ben Rizesporluyum ama ben diyorum ki benim sevgiliye ihtiyacım yok benim sevgilim Rizespor gibisinden halbuki futbolun bir faydası yok faydası olmadığı halde bunu neden yaparlar yalnızlıklarını gidermek için mi amaç ne bunu öğrenmek istiyorum Yalnız düzgün cevaplar verilirse memnun olurum benimle dalga geçilmemesini rica ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1.cevap nedeni bu isler ismarlamayla olmaz...2.sine cevap sevgili bulmak iin caba sarfetme zaten bir sure snra uygun zamnda ve sartlarda oluo 3.cevapsevgiliyle bir futbol takimini kiyaslamn yanlis herseyin aski baskadir ve bu fayda meselesi değildr

• söylediklerin doğru yani futbol takımlarını insanlar yalnızlıklarını gidermek için mi sevgili yerine koyuyor ben bunu anladım

• Evet yanlis bir tutum herseyin sevgisi farklidr ve zamni geldiginde hersey yerine oturur vesevgilin olur:-)

• tamam anladım

Kızlar Ne Diyor 6

• kalbi aşka ısınmayanlar olabilir :)

• pencereden düşücen Mavi kafa :D

• ne diyosun be ?

• çinki istedikleri gibi deigldir. önce hoslanır tanır sogur.sevgili olmak istemedikleri için benceönce bir kız bul ona aşık ol. hherseyi isteme ve onun yanında olacaıgnı ona hisseyyir.

• bu biraz zor olacak gibi çünkü bu işler kolay değil ama sağol

• allah sevgili bazılarına vermez. bu yuzden bazılarının sevgılısı olmaz.

• olmazsa olmasın ille birini mııncıklıcanmı.

• yok hayır niye mıncıklıyım

• tek yönlü çekim oluyor ne zaman ki çift yönlü olur o zaman sevgili olunur

• allah akil versin.

• ablacığım neden öyle dedin kötü birşey mi söyledim sorun nedir

• yok canım ben yanlis yere yazdm k.bkma

• tamam anladım

Erkekler Ne Diyor 2

• kimi zaman beceriksiz,kimi zaman şanssız,kimi zaman korkak olduğu için ve bazen de it (maalesef) olması gerektiğini bilmediği için bazılarının istese de sevgilisi yoktur...Sevgili belki şuanda çok yakınında farkında değilsin ya da farkındasın ama bu konuda şansın yoksadece karşıdan seveceksin (yine bana hüsran yine bana hasret... diyeceksin)Futbol için bir şey diyemem fanatik değilim ...

• simdi benim de sevgilim hic olmadi ve olmuyor neden ben de bilmiyorum ama bilen varsa bana da soylesin bulmak icinse en iyisi okul ya da barlardir ve de futbol ile sevgili hic bir zaman ayni konuda tutulacak birsey degildir yani sevgili nin yeri ayridir olanda tabii

• söylediklerin bazısı doğru bazısı yanlış benim sormak istediğim şu tabii ki futbol ile sevgili aynı konuda tutulacak bir şey değil ama bazı insanlar futbol takımlarını sevgili yerine tercih eder halbuki futbolun bir faydası olmadığı halde bu neden yapılır amaç ne onu öğrenmek istiyorum sen beni yanlış anladın

Yükleniyor...