Ayak bakımınıza dikkat edermisiniz ?

ayak bakımınıza ne kadar dikkat edersiniz, insanın baktıkça bakası gelen ayaklarınızmı var yoksa çerez gibi kokan ibretlik ayaklarınızmı var ?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• haha çerez gibi mi cerez guzel kokar ama kı ben bakımı mı yaparım tabıkı ponza tası krem kullanmakta sart helekı kısın ustunde yuruyoruz tabıkı onların rahat etmelerı lazım masajda olsa guzel olur :) sen bakıyormsun pekı güzelmi ayakların soruyorsun da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Fetisist biri olarak söylüyorum erkeklerin az denmeyecek kısmı bayanda ayaklara cok önem verir, bazen cekiciligi bile temsil eder özellikle topuklu giyildiginde o yüzden bakimli olmasi gereken yerdir.sahsen ben sevgilim ayaklarini operim masaj yaparim ve hatta zevkle yikadigim olur eger bir kadinin ayagi bakimsizsa her yeri bakimsizdir bana gore :)

0|0
    0|0
  • Evet .

0|0
    0|0
  • çok baktığım söylenemez bol bol yıkarım

0|0
    0|0
  • ayakkabısından şarap içmek istediğim kızlar var <3

0|0
    0|0
  • Merhaba kırk ayak

Evet ayaklarımı her gün yıkarım

Günde 5 defa olmasa da yıkarım.. Elimden geldiğince ayaklarım mis kokar

Peki ya senin ayakların ne kokar

0|0
    0|0
  • Ederim ve güzel ayakları olan kadınlar bana çok daha zarif ve çekici geliyorlar.

0|0
    0|0
  • dikkat ederim .en nefret ettiğim kendi ayak kokumdur .krem kullanırım ayak kokması için

0|0
    0|0
  • O baktıkça bakasınızın geldiği ayakları yalamaya bayılıyorum! Seksi ayaklara karşı kendimi kontrol edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Nese sen ikisi

0|0
    0|1
  • Erkek olduğum halde sadece ayaklarım değil vücudumada özen gösteririm :)

0|0
    0|0
  • öyle aman aman bir bakım yaptıgım söylenemez tırnaklarımı kesiyorum o kadar :D :D

0|0
    0|0
  • valla ayaklarıma bakınca benim bile ağzım sulanıyor çok hoş

0|0
    0|0
  • ayaklarımı haftadan haftaya tırnak keserken görüyorum anca sen hesap et :)))

0|0
    0|0
  • "Kanka, bir karının ayakları bakımlıysa her yeri bakımlıdır." derdi bir arkadaş. normal ayak benimki

0|0
    0|1
  • Kızların kokan ayakları hoşuma gidiyor...

0|0
    0|0
  • ya tamam da şimdi kirli kokan ayakları da yiyecek kokusuna benzetme yani :) hanımların ayakları genelde çekici hoş oluyor topuklu giyince heleki çok zarif oluyorlar :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Ayak ya da el. İkiside ayni. Gerci ikisi diye kısıtlamamak lazım. Bi bayanin tepeden tirnaga her bir zerresine ayni özeni göstermesi gerekir. Pedikuru hic aksatmam. Yaz kış farketmiyo ojemide eksik etmem. Kalemle çizilmiş gibi ayaklarn diyolr :) gayet hoşlar bence :)

0|2
    0|1
  • bi kız olarak etmek gerektiğini düşünüyorum. kendimiz için değilsede çevremizdekileri düşünmeliyiz. kimse kimsenin ayak kokusunu çekmek zorunda değil

0|1
    0|0
  • minicik ayaklarım var ablası :)

ayaklarıma bakarım tabii ki krem falan anlamında değil ama kötü kokmazlar anlamında arada onlara kırmızı oje sürüp ödüllendiriyorum ayaklarımı

ayrıca parfüm sıktığımda ayaklarıma da sıkarım ben :D

0|1
    1|0
  • Ayaklarımı minnak olsalarda cok bgenırım.

Bakımını da oldukca düzgün ve düzenli yaparım.

0|1
    0|1
  • ayaklarım çok beğenilir

0|0
    1|1
  • Bakım çok önemli, evet.

Sadece ayaklarımı değil, bütün bedenimi temiz tutarım.

0|0
    0|0
  • Ederim tabi , sadece ayak değil her türlü temizliğe dikkat ederim

0|0
    0|1
  • ayaklarımı şekil olarak pek begenmem ama temizliğine önem veririm tabi

0|0
    0|0
  • hayır dikkat etmem

0|0
    0|1
Yükleniyor...