Çok mu abartıyorum ?

Merhaba arkadaşlar. Bugün bej rengi pantolon ve kırmızı bir kazak giydim sınıftan bir erkek arkadaşımda aynı seyleri giydi tesadüf bu ya. Neyse benim de 4 aydır sevgilim var. Sınıf arkadaşımla birlikte yan yana ikiz gibi duruyorduk. Biz ikizim ikizim diye şakalaşırken sınıftan bir kız Ayşe diyelim '' Senin Berk ile ikiz olarak giyinmen önemli değil sevgilinle ikiz gibi giyinmen lazım.'' dedi ben daha ilk şokumu atlatamadın en yakın arkadaşım '' Çisem in sevgilisi o tarz giyinen biri değil, o zaten öyle giyinemez'' dedi haydi bakalım ikinci şok neyse efendim sonra sınıftan bir kız daha çıktı ''Onlar zaten hiç yakışmıyor ki :D '' dedi ne olduğunu anlayamadan öbürü de bunu onayladı ben de olayların şokuyla tek kelime bile edemedim arkadaşlar.. O kadar çok kırıldım ki.. Dört yıl boyunca aynı sınıfı aynı sırayı aynı yemeği paylaştığınız arkadaşlarınız bunu diyor.. Sizce ben ne yapmalıyım? Çok mu abartıyorum sizce ? Ne demek istemiş olabilirler?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• sorununu iyi tesbit etmişsin bizide cavaptan kurtardın

0|0
    0|1
  • Umursama boşverrrr:)

0|0
    1|0
    • Biraz öyle ama ağır gelince :/

• Çisem, kırmızı kazak giyen erkeklerden uzak dur. bak ne güzel zaten sevgilin o tarz tuhaf bir şekilde giyinmiyormuş. evlen sevgilinle

0|0
    1|0
    • Farklı bir bakış açısı teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok biliyor onlar.

0|0
    1|0
    • Kırıcılıkta bir numaralar..

• hepsi seni kıskanıyor demekki sende onlarda olmayan çok şey var

0|0
    0|0
Yükleniyor...