Ne dersiniz buna arkadaşlar ?

şimdi düşünün biri var size her fırsatta bakmaya çalışıyor sizde ondan hoşlanıyorsunuz fakat utandığınız için ondan kaçmak zorunda falan kalıyorsunuz yani kendinizi hep geri çekiyorsunuz ve daha önce kimse girmemiş hayatınıza şimdi yinede hoşlandığınız kişinin size açılmasını ister misiniz ? yoksa beklesin mi dersiniz ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• eger hoslandiysam beni rahatsiz etmeyecek sekilde bakmaya devam etsin isterim.. Utangacim bu konularda. Firsat bulursa da ustume fazla varmadan konussun yavas yavas alistira alistira.
    Hoslamiyorsam bakmasin isterim :).

Ben de sana bu soruyla alakali bsy sormak istiyorum. Uzun sure senin sorundaki durumdaydim. Nerede karsilassak hep bana bakardi gozlerini de ayrimazdi bense karsilik ver(e)medim. Zamanla ilgisiz oldugumu mu dusundu bilemiyorum. Artik bakmayi kesti ama su sekilde: uzaktan gordugu zaman yine bakislarini yakaliyorum izliyor beni, ama yanina varinca gormezlikten geliyor selam kelam yok. Aslinda uzuluyorumm cunku hoslaniyorum ama acaba benimle dalga mi geciyor? Hoslansa yapmazdi herhalde? Lutfen sen de birseyler soyle bu konuda :)

0|1
    0|0
    • onun karakteri hakkında bilgim olursa daha iyi cevap veririm :) neyse mesela benimde onu görmezlikten geldiğim oluyor özellikle arkadaşlarının yanındayken ya da rahatsız ediyormuşum gibi düşündüğüm zaman ya da kıskandığım zaman :)

• rica ederim cümlemiz inşallah

• selamun aleyküm malum konuda ne yaptığınızı sorabilir miyim ?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ha etmediğim ya da duygusal olarak bir şey hissetmediğim kişilerin "çok net şekilde" benimle ilgilendiklerini hissettiğim an, farklı bir karaktere bürünürüm.
    Ve genelde de sevilmeyen, duygusuz, katı bir profil olur bu.
    Lakin gelin görün ki, uzaklaştırmaya çalıştıklarım hep böyle birini daha çok sevdiler...

0|0
    0|0
  • bende ondan hoşlanıyorsam tabi ki
    ama bak bak nereye kadar bir icraat şart

0|0
    0|0
    • utanmak öyle çok hoş bir duygu olmayınca bir sorayım dedim

• aslında ben onun utangaçlığını seviyorum zaten

• ne güzel

• eğer oda hoşlanıyorsa mutlaka adım atmanı bekler eğer atamıyorsan kız senin hoşlanmadığını kendi kendine gelin güvey olduğunu düşünür sonuç olarakta vazgeçer..

1|0
    0|0
    • direk gidip açılayım mı ? ne yapayım peki ?

• önce arkadaşça yaklaş soru sor onunla ilgili.. faceten konuşmayı ilerletebilirsin hemen hoşlandığını söyleme ipuçları bırak o hayal etsin ;)

• beklesin ne kadar uzun hoslanma o kadar uzun aşk

0|0
    0|0
  • Fazla naz aşık usandırır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bazen bir şey sormak istersin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...