Onda durum ne olabilir sizce ?

Diyelimki kendiniİ birine merak ettirmeye çalışıyorsunuz ve başarıkı oluyorsunuz ama karşınızdaki kişide sizin yaptıklarınızın aynısını uyguluyor oda kendini size merak ettirmeye çalışıyor, bu durumda ne anlaşılır ben ona sırılsıklam aşığım peki onda durum ne olabilir sizce adım atmıyor ama bunuda belirteyim

Beyler hatunlar gelsin yorumlarrrr

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evliyim, harici aşk bizi bozar..

Sorunun cevabına gelince; Bence senin ilginden emin olmak istiyor. Çünkü erkeklerin en çok korktuğu şey reddedilmektir.

0|0
    0|0
    • İyide ben acildim ona zaten biliyor benim asik oldugumu

• Evlenip çoluk çocuğa karışma yaşın çoktan gelmiş...

Sana ümit vermeyen takozun peşinden koşmayı bırak bence.. Bir süre kafanı dinle, başka şeylerle meşgul ol. İlerisi için kendine bir hedef koy... Hayata farklı bir pencereden bakmaya çalış..

O çocukla bir gelecek düşünüyormusun? Yoksa sadece aşk ve "devamı nasıl olursa olsun" fikrindemisin?

• Evlilik dusunuyorum,oda konustugumizda oyle dedi,ben ciddi dusunurum amaşu anonu hissedemedim filan dedi,ama konusmak icin masaya oturduk ilk mesajla acilmistim sonra konusmak istedim ben,konusma boyunca gozlerini gozlerime dikti ve gozgoze konustuk gic kalkalim filan bile demedi,konusma bitti sustuk oturuyoruz cocuktan ses yok ven dedim kalkalimmi diye filan neblim ilginc ilgilenmedigin birinin gizlerine ne diye oyle bakar insan, sinra ilgilenmiyosan kisa kesip gitmek istersin bnce neblim yani

Erkekler Ne Diyor 5

• Karsilikli oyunsa kartlari acik oynayin derim espirisi gider ...

Askini Ona ifade et cevabi anca boyle alirsin.

0|0
    0|0
  • çocuk profesyonel bir playboy..

0|0
    0|0
    • Hmm.. Yani benim

Pesimden kos ama ben sana bakmam diyor oylemi

• bakmam demiyor.. ama ipler onun elinde olacak :D çok başını ağrıtır..

• Ya bir sevgili olalim orasi sorun degilde bir sevgili olamiyoruzki :((

• Böyle devam ederse hevesiniz çok çabuk geçer, onun için ne yap et vakit varken konuş.

0|0
    0|0
  • o zaman ilk adımları sen at ona karşı.

0|0
    0|0
  • O yazmaz, sen yazmazsın...

Birbirinizin yazmasını beklersiniz. İkiniz de yazmazsınız...

Zamanla başkaları çıkar ama kafanda o var diye sıcak bakamasın kimseye.

Unutursun bi' zaman sonra. Her ne kadar fotoğraflarına falan baksan da hayatına yenilerini almaya başlarsın.

Bi' bakmışsın "Eskiden baya hoşlanıyordum" olmuş.

Geçmiş, bitmiş her şey.

Step by Step...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...