Olmadı :( Sevmedi beni ben ne yaptım da sevmedi ? neden aldattı.?

Benim sevdigim kız düzgün bir kız degildi. İzmirden adanaya tasınmıstı adı oruspu diye anlıyordu kendisi cok güzeldi. Onu degistirmek istedim. Ama degistiremedim. Beni aldattı.Bir gün önce gidip kendisine beni bırakmasını yoksa kötü bir sekilde ayrılmak tan korktugumu dile getirdim. Ama gözümün önünde agladı kendisi bırakma beni dedi seni seviyorum dedi. Ertesi gün ise beni aldattı. Hemde cok kötü bir sey yaparak. Cocugun bir yerini yalayarak. Hayatımda ilk defa ölmeyi istiyorum. Artık intihar eden insanları anlayabiliyorum. Onlara hak veriyorum. :/

1|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• O** diye anılıyormuş madem nasıl kalkıp böyle bir hata yaptın .

0|0
    0|0
    • Degişir dedim :(

• Değişir dedin öyle mi huylu huyundan vazgeçer mi insanın kendine yaptığı kötülüğü kimseye yapmazmış

sende güzel kötülük yapmışsın kendine.

Kızlar Ne Diyor 3

• madem çok seviyorsun burda neden milletin ağzına sakız ediyorsun kızı ?

0|0
    0|0
    • Kim oldugunu biliyor musun ki ? :S

• Sadece konusmak istiyorum anlıyormusun cünkü yapacak hiç bir seyim yok.

• yanlış yerde konuşmak istiyorsun...

• ama bu kızın intihar etmesinin gerektirir senin degil. salla gitsin hangimiz adam gibi yasıyoruz ki

0|0
    0|0
    • Benim gibi birisine yapılmaz ki :/ ona beni bırak dedm ama bırakmadı :S

• dedim ya kızın intihar etmesi lazım bende çok dedim ama dinleyen kimm

• huylu huyundan vazgeçer mi ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kader, Masumiyet, Gönül Yarası.. Bu filmleri izledin mi dostum? Bi izle derim..

Kimse vazgeçilmez değildir derler ya hani ben ona katılmıyorum ama senin durumun için çok doğru bir söz bu..Dışarda o kadar masum o kadar güzel insanlar var ki, hayatında yeni bir pencere aç.

0|0
    0|0
  • bile bile lades demişsin bilader geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • ÖLMEK İSTİYORM.

• böle bişe için nasıl ölmek istersin ya? kızın ne olduğu belli bak sen sadece güzelliğine aşıksın o kızın daha doğrusu hayransın emin ol kısa bir süre içinde toparlicaksın önünde uzun bir hayat var kim bilir önüne daha kimler çıkacak.

Yükleniyor...