Sizce sözlenmelimiyim her istediğini yaptırdı onun için kapandımda 15 aylık bir ilişlimiz var ?

2015 de askere gidicek 19 yasında ben 18 yasındayım askere gitmeden söz takalım diyor ama cok sinirli kapanmamı istedi yaptım siyah giyin hep topuklu giyme dedi makyaj yapm a yapma dedi yaptım dışarı cıkma dedi cıkmadım cok seviyorum ama sinirli olması beni korkutuyor napıcam ben

Güncellemeler:
kölelikle alakası yok benden kötü şeyler istemedii ..
ben yaptıklarımdan mutluyumm pisman değilim konu bu değil aslında sinirlı olması

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Köle misin sen ? Her istediğini yapıyosun yazık valla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Onun için kapanacağına Allah Rızası için kapanaydın be yav

Onun için kapananlar bunun için kapananlar

Nasıllar biliyor mıusun ?

Sokağa bir çık. Kıçında tayt, başında tülbent.

Memeleri sallandıra sallandıra gezer baldırları ballandıra ballandıra gezer sonra gelir bize, ben kapalıyım der.

Yok ebemin nikahı derim ben de.

Ha bu arada kardeş senin sorununa gelince; sinirli adamdan uzak dur

Onu terk et

2|1
    1|1
  • biraz daha zaman verin birbirinize.o askerdeyken ikinizde çok değişeceksiniz.

0|0
    0|0
  • Bu ne böyle? Seni senlikten çıkarmış daha ne kalmış sana? Sevgiyi abartmayın, aşkı abartmayın. Kendinizden taviz vermekle olmaz bu işler. Siyah giyin ne demek ya? İslam'da bile yok böyle bir şey.

0|0
    0|0
    • evet yokkk ama sevdim iştee

• Ben Psikoloji okuyorum ve senin üzerine bu kadar düşüp seni baskı altında tutması ve sinirli olması "bence" kuvvetle muhtemel onda bir psikolojik bozukluk olduğuna işaret ediyor.

• pikolojisi bozuk bencede napıcam bilmiyorumm :(

• bu gün öyle der.. sen yarın evlen bakalım.. ne dayaklar yiyecen haberin yok!

0|0
    0|0
    • siddet uygulamasından korkuyorum işte

• ya kardeşim bana karışmak düşmez ama 18 yaşında iken ben kariyerime hayat gelecek korkularım için çalışıyordum sizin kafa yordunuz şeye bakın ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• e yuh yani... sen ipleri çocuğun eline vermişsin... ilerde evlenince " anneme gidebilir miyim ? " diye izin alırsan şaşma...

1|0
    0|0
  • aferım böyle her dediğini yap emir eri gibi sonrada buraya yazarsın hayatım çekilmez oldu diye

1|0
    0|0
    • arkadasım konu yaptrdıgı seylerın ıyı veya kötü seyler olması değil konu senın onun emır eri gıbı olman ne dıyosa yapman bazen iyi bısey bıle olsa yapmamak gerekır çünkü sevmek karsındakını emri altına almak değildir

• iyi düşün karar ver seni çok fazla kısıtlamışta yanlız ben olsam dayanamazdım kabul etmezdim diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Feronomunuz had safhada,

Söylesem te'siri yok...

0|0
    0|0
  • Eklesene sen beni bi

0|0
    0|0
Yükleniyor...