Internette çok takılan kız hakkında ne düşünürsünüz

Mesela ne zaman baksanız onlinesa.çoğu zaman aktifse kız hakkında ne düşünürsünüz.işsizdir demeyin de

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnternette takılmak kotu degıl ama nasıl ne ıcın takıldıgına baglı tabiki sureklı chat tarzı sıteler ise pek bisi beklemem acıkcasi.

0|0
    0|0
    • Ks?

• İnsanların aklına girme sanati . Bu kitap ögretmen adayları ıcın olaylara farklı yonden bakma ve farklı yonlerı ıle cozume ulastırmayı telakkı edıyor. Aslıdnda bir an once bence kendine ugraslar edınmelısın kıtapdir, elif sanatidir , origamidir.

• Öğretmen misin bransn ne

Erkekler Ne Diyor 4

• yalnızdır hacı..işsiz değil canı sıkılıyordur yapacak daha iyi bir şey bulamamıştır nedir yani o kadar kasmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • işsizdir. sorunludur. arkadaş çevresi yoktur vs vs bir çok seçenek sunabilirim erkek için normal belki uzun süre takılmak oyun oynarız vs. ama kadın fazla takılınca sanki biraz garip geliyor bana

0|0
    1|0
    • KSde takılıyo diyelim.bağımlılık yaptysa falan

• ben şahsen internette çalışıyorum ve çevrende çalışan bayanlarda var nadirende olsa saygı duyuyorum madem o kadar çok seviyorsun internetten gelir getiren işlerle ograsabilirsin

• Ks iyidir candır. bilgi edinirsiniz farklı görüşler edinirsiniz. ama herşeyin bir sınırı olmalı bence :)

• boş yere takılıyorsa denecek o kdar cok sey varki ama belirlibir amac içinse tabikide normal derim

0|0
    0|0
  • boş bir insan derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Asosyal

0|0
    0|0
  • işsizdir

0|0
    0|0
  • Çok boş zamanı varmış derim

0|0
    0|0
    • Boş zamanm yok ama yine de takılıyorm cok

• Çok da verimliyim halbuki sanat olsun gezi olsun her şey

• o zaman eğlence anlayışı sanal üzerinedir.

Yükleniyor...