Bazı insanlar neden durup dururken ayaklarının dibine bakıp ayaklarını oynatır?O an akıllarından neler geçer?

Buna rastlamışımdır bazı insanlar ayakta dururken ya da otururken ayaklarının dibine bakıp takılıp kalır,ayaklarını oynatır,topkları yerde olacak şekilde adım atar ya da bir şeyin üstüne bastıktan sonra çiğner gibi ayaklarını bir sağa bir sola sürter.Bunun anlamı nedir? Bunu yaparken aklınızdan neler geçer? Siz de yapar mısınız bunu?

• Yaparım
    50% (2)0% (0)33% (2)Oy Ver
  • Yapmam
    50% (2)100% (2)67% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• yaparım. can sıkıntısı. tıpkı telefon kilidini oynamak gibi.

0|0
    0|0
    • can sıkıntısından yapılıyor sanırım evet çünkü otobüs tren ya da metro beklerken yapıldığına şahit oldum.o an aklından ne geçiyorda can sıkıntını gideriyorsun peki :)

• iyice görünmez olursun. boynun iyice gömülürç sanki içine girersin gibi üff anlatılmıyor kelimelerle :D

• haha o telin 5 kere sonra kitlenirde :) sevinirim hıh

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeş vucut dili ya da davranış biliminde bazı insan hareketleri pek bir anlamlıdır.. durup ayagına bakıp oynatıyorsa ya sıkılmıştır ..yada ikileme düşmüştür.. topugunu yere vurarak ritim tutuyorsa bişey için sabırsız ya da heycanlıdır.. ayak ucuyla hafif hafif topragı kazıyomuş gibi yapıyorsa bir konuda kararrını vermiş ya da verdiği kararın pişmalığını düşündüğünden yapar. oturduğu yerde bacak titmeninde en az on değişik şekli ve anlamı var.. beden dili uzmanlık alanım içinden gecerim:)

0|0
    0|0
    • Evet beden dili olayı çok ilginç bir şey.genelde canı sıkılmış olanblar yapıyor ve kızlar da daha çok gördüm erkeklere göre.

• vucut dili herşeyi ele verir.. pantolon giyen kadınal etek giyen kadın oturuken elindeki bişey yere düşünce farklı hareket ederler.. etek giyen bacaklarını acar etek düşen nesneyi yakalasın dıye..pantolon giyen kadın bacaklarını kapatır arasına sıkıştırıp yakalamak için.. anlıyacağın kıyafetin bile davranışa etkisi var.. çok iyi gözlem gerektirir. kadınlarda daha çok utanma belirtisi..

• sevgilimle konusurken genelde yaparım yanı heyecandan

0|0
    0|0
  • o an içinde bulunduğu durumu yansırıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...