Online alışveril sitelerine bakıyorum da..

hep bir sorun hep bir problem nedir bu yahu? en isim yapmış siteleride bile tonlarca şikayet yazısı var yok ürün elime ulaşmadı yok ürün arızalı çıktı yok havale yaptım hala ürünümü göndermediler uzayıp gidiyo bu böyle... gerçekten internetteki alışveriş sitelerinin hiçbirimim güvenilir değil? o zaman neden varlar? kırk yılın bir başı oda ihtiyacım olduğu için hadi alacakkende güzel bişey olsun die internette gördüğüm bir telefonu sipariş ettim hay etmez olaydım ya biraz önce site geneli şikayetler kısmını okudum ürünü nerden iptal ettireceğimi şaşırdım ya bu kadar olmaz yemin ederim :(

siz alışveriş yapıomusunuz online alışveriş sitelerniden? gerçekten geliyormu siparişiniz? ne gibi süreçlerden geçiosunuz?

Güncellemeler:
isim vererek yazarsanız sevinirim.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bide şöyle düşün o sitelerden milyonlarca kişi alıveriş yapıyo ama kimse memnuniyetini yazmıyo ürün alınca memnun kaldığını belirtenlerin sayısı %1 bile değil

0|0
    0|0
    • haklısın biride çıkıp dememişki aman ne güzel site die hep bir kötüleme karalama.. da insan o yazıları okuyunca şüphe uyanıyo kafasında :S

• uuu arayıp soruyomusun peki? çok zaman geçmiş?

• sormak ne kelime birbirine kattım ortalığı vodafondan almıştım iade alacaksınız bunu diye mağaza müdürü ezildi büzüldü rica etti alttan aldı bana 15 gün daha müsade et diye 15 günümü kaldı 45 gün ldu dedim bugünde gittim müdür izinliymiş hala işlem sırasında dediler :)) iade ettirmekle kalmıycam avk.vericem parasını peşin ödedim 2 aydır telefon yok elimde ama ben kaşındım biliyomusun :)))

Erkekler Ne Diyor 1

• hakkında şikayet olmayan site bulamazsın... benim çok memnun olduğum siteler hakkında bile yüzlerce şikayet var.

0|0
    0|0
    • işte bu neden böyle onu sorgulamaya çalışıyorum aslında. memnun kalınca tamamda bişey çıkınca demedikleri laf kalmıyor gerçi tabi sonuçta para ödeniyorsa bir şekilde hak aranmalı ama yani tek bir kişide bir memnuniyet bildirisi bırakmıyor her nedense !

sen nerelerden alışveriş yapıpta memnun kalıosun?

• hepsinde var şikayet.

• boşversene onları... kimi süresi geçtikten sonra iade etmek ister site kabul etmez sonra da öfkesini çamur atmakla dindirmeye çalışır...

genel olarak bilinen sitelerden alabilirsin almadan önce de şartları tek tek oku.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...