Kapat

Kızlar bugüne kadar kimleri peşinizde süründürdünüz? Erkekler sizde böyle bir hata yaptıysanız söyleyin?

Malum kız kaçar erkek kovalar tam tersi nadirattan oluyor erkek kaçar kız kovalar nedir bu bilmece gibi aynı, illa burunları bir sürtsün ona göre mi bakarız ayakları bunlar.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar süründüler bilmiyorum ama reddettiğim baya olmuştur :))

0|1
    0|0
    • hiç mi içlerinden birisini kendine layık görmedin ne idi esas kriterin.

• :) :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç kimseyi süründürmedim.bu güne kadar reddettiğim insanlardan biri fazla ısrarcı çıktı ve kendi kendisini çok üzdü. yani kimse kimseyi süründürmez.bir insan bunu yaşıyorsa sürünmeyi kendisi seçmişdir

0|1
    0|0
    • Haklı olabilirsin ama insan işte seçtiği yol bazen iyi gibi görünebiliyor ne yazık ki bu yol çıkmaz sokağa bağlanıyor.

• kimse sürünmedi peşimde sevmiyor erkekler beni. boşverdim bende. kariyer yapıcam

0|0
    0|0
    • hem kariyer yapıp üstüne çocuk yapsan maydonoz korkma sanda bir kıvırcık malum olur geçinir gidersinz.

• Amin inşaallah.

• :) :) :)

• kaçkişi süründürdüm saymadım ama çok oldu 20yi geçmiştir en azından

0|1
    0|1
    • Ne fenasın sen öyle mikroooooop :) kara vicdansız :)

• valla öyle. sınavdan çıkmışım kışın eve gidiyom bu adam arabasıyla takip etti o gnden beri peişimdeydi 3 yıldır sonra pes etti

• Vay yavşak herif vay aman dikkat et sende kendine kanı bozuk çok.

• Durup da bunu saymadım.

Bilemiyorum.

0|0
    0|1
    • heh havalarını kuşlar yesin emi tiriplere bak hele.

• sürünen erkekteki gurursuzluğu hala anlamış değilim.

0|0
    0|1
    • Aynı duyguları yaşasan herhalde sende bu şekilde tepki vermezdin emin ol, ha herkesi ayn kefeye koymamak lazım ama bu işler böyle değil.

• ''kendine yedirememek'' de kendini düşünmektir.

• iyi bakalım.

• staj yaptığım reklam şirketinde patronun genç bekar bir ortağı vardı bana aşıktı çok süründü kız kardeşini ve akrabalarını getirip benimle tanıştırıyodu ama hiç o gözle bakamıyodum, staj bitti şirkette iş teklif etti ama red ettim.

okulda bir çocuk vardı benim için şiirler yazıyomuş o da hiç ilgimi çekmemiştim ben başka bir salakla ilgileniyodum.

İngilizce kursunda 3 kişi vardı devamlı arayıp bir yerlere gezmeye davet ediyolardı red ettim.

iş yerinde kaç kişi geldi geçti saymakla bitmez ki bir kızın hayatından geçen hayranları :))

0|0
    0|0
    • Çok kötüsün sende ne istedin garibanlardan hiç mi içerisinden iyi olan yoktu bu kızları 3 günlüğüne erkek olacak o zaman durumu kavrarlar kötü kadın gizli kullanıcı :( :(

• okuldaki şiir yazan gelip şansını denemedi ben başkalarından duydum.diğerlerinden hiç biri ilgimi çekmedi seni bir sürü kız istese hiçbri ilgini çekmese sen yazık diye kabul edermisin?

haa çok merak ediyosan söyleyim karaktersiz birine aşık oldum oda çok peşimde koştu kabul ettim ama sonu kötü bitti.değmezmiş

• Anladım illa kabul edilecek diye tabii bir durum olmazdı sende zaten söylüyorsun aralarından birisii ile çıktığını.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• süründürme fantezim yok ama zorla direnen iki kişi oldu hatalarım; takılıp sogutayım ya da eğlence olsun diye takılayım dediğim için

0|0
    0|1
    • vay tirbiyesiz vay nasıl kıydın sen o kızlara :)

• biri yapıştı küfür bile ettim gitmedi son çare takılayım sogutayım dedim salaklıktı

diğeride ayrı bir salaklık.

• hııım anladım hayat işe oluyor bazen.

• bu devırde en cırkın kız bıle pesınden mılyonları surukluyor adeta. kız da ben cok guzelım dıye dusunuyor. boyle abazalar yuzunden prenses kesiliyorlar mk

0|1
    0|0
    • evet haklısın birde salak numaralarına yatmaları yok mu.

• türk erkekleri götlerini kaldırıyor sonrada yabıncı kızlar şöyle böyle diyorlar

• Olabilir haklısın kardeş.

• aşık olduğum kızın bile peşinde koşmadım çok gururluyum

0|1
    0|0
Yükleniyor...