Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.Bu sözün hakkını yeterince verebiliyormusunuz?

Ben bu siteye üye olduğum zamandan beri adalet anlayışından taviz vermeyen ben dahil kendi arkadaşlarını bile kayırmayan kadim dostum dün sitenin modluğundan istifa etti.Bu durum hakkında görüşleriniz nedir? Şimdi bazılarınız diyecek ki aman canımm çok mu önemli o kadar dciddiye alma burası sanal vs vs.Elbet bende önem vermeyen hatta yeni modluğa başlayan arkadaşlarıma yazık ettin kendine ateşten gömleği giydin geçmişler olsun diyen biriyim bilen bilir.Lakin konu bu değil o taraflara sapmayalım.Önemli olan hakkaniyetle işini yapmaya çalışan bir insanın bir insan ve bazıları için yalakalanan adalet duygusundan kısmetini almamış insanlar.Şimdi hazmedemeyip sorumu kaldırmayın sakın.Ne olayla ilgili üyenin adını ve yazdım ne de kimseye haraket içeren bir söz yazdım.Onlar kendilerini çok çok iyi biliyor zaten.Bu site de ayaklar baş, başlar ayak olmuş ne yazık ki.Ama unutmayın taklitler asıllarını yaşatır.Şimdi özellikle güncelleme yaparıcam ve neden bahsettiğimi daha iyi anlayacaksınız.Soroyu bitirirken herkesi seviyorum sayıyorum yalakalığı yapmıyacam.Herkese ederi kadar değer vericeksin bu hayatta.

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar sığ düşünmüş ve soruyu neoya değer biçin zannetmiş.Bu sorunun amacı neoya değer biçin değil.Öyle bir adilik asla düşünmem.Yapılan adaletsizliğe dikkat çekmek için bazı köpeklerin arkasından havlamasını yalan yanlış atıp tutmalarına fırsat vermemek için açtım bu soruyu.

0|0
18|25

En İyi Kız Görüşü

• Sitedekileri ve siteyi çok takıyorsunuz falan demişler de; saatlerce burada takılıp takmamak diye birşey olamaz onları herkes geçecek.

Gerçekten bu aralar çok abes şeyler yaşandı. Artık linkleri tıklamaya korkar olduk. Bana birsürü mesaj geliyor şu soruya bakar mısın v.s. diye açmak zorunda kalıyorum. Sinirim bozuldu gerçekten abla da pes etmiş zaten. edilmeyecek gibi de değil doğrusu.

2|1
    2|0
    • teşekkür ederim gülcüğüm.

• Rica ederim pentinim hazımsızlara kapak olsun :)

Erkekler Ne Diyor 25

• Gerçektende üzücü bir durum.Belkide sitede aklı başında olan ender insanlardan biriydi. Modlardan belkide görevini yapan en iyi insandı kendisi.O kadar gereksiz mod varken böyle yapması üzücü gerçekten ve hakkımızı savunacak kimsenin kalmaması dhaa kötü oldu. Söyledikleri çok doğru şeyler sitede bir karışıklık var hesaplar çalınıyor gizliden cevap veriyorsun görünüyor sitede sorunlar bitmek bilmiyor.He bide kendini bilmez bir kaç mod var onlarda hakaret ederler cevapları kaldırırlar ama mod olmaya devam eder yönetim birşey yapmaz. Keşke neoist2 abla böyle yapmasaydı.Kendisini tanımıyorumda sadece şikayet ettiğimde haklıysam eğer yardımcı oluyordu bence sitede takdir edilesi üyelerden biriydi yazık oldu modluğu bırakması.

Şimdi gidip 5-6 lvl insanlara modluk vermişler hiçbirinin umrunda olduğunu sanmıyorum modluk nedir bilmezler ama şuan modlar yönetimi tebrik etmek gerekiyor bu konuda.

2|0
    0|1
    • Bende bunu vurgulamaya çalışıyorum işte.

• Bendis şimdi girdim ve o nik kapatılmış.Ve neom bana anlattı olayı anladım durumu.Herşeyi bekliyorum artık bu siteden

• beklemessek hata olur

• sana son derece hak veriyorum.. işini düzgün yapmaya çalışan ve herkes tarafından memnuniyetle saygı gösterilen ablamızı bu duruma sokan diğer modları ve üyeleri şiddetle kınıyorum... Kendisini fazla modluğa kaptıran üyeler artık biraz kafanızı kaldırın ve adaletin nerde olduğunu nasıl olacağını düşünün...

Sayın site yönetimi eminim ki bu konu ile ilgili detaylı inceleme yapıyorsunuz veya yapmayı düşünüyorsunuz.. Eğer sitede adil bir yönetim olduğuna inanıyorsanız hepimizin beklediği kararı çıkıp bir soru açarak site sakinlerine ilan edin.. saygılarımla şanssızadam2

2|0
    0|0
    • Bu yardakçıları olduğu sürece yönetimin kılı kıpırdamaz ondan eminim artık.

• benim anlayamadığım mevzu şu..

bir tarafta iyilik için uğraşan modlar..

diğer tarafta zevki sefa içindeki modlar var..

ve bunların ikisinide yönetim seçiyor amaçları ne yani bize bir açıklama borçlular ?

• Burası biri bizi gözetliyor evleri gibi aslında.Nerede şiddet kapışma var ilgi çeker reyting artar.Ama güvenlik apayrı bir durum.

• bu site kaos ve kargaşadan besleniyor ablacım, aksi olsaydı her fırsatta yönetime geçiren ben burda olmazdım şu an :)))

tekrar sölüyorum burayı ciddiye almayın çünkü bu siteyi , apış arası kokan, duvarlarında metalci posterleri dolu, bir yandan world of warcraft oynarken diğer yandan p*rno sitelerinde dolanan , kalan zamanda ise siteyle ilgilenen sivilceli ergenler yönetiyor :)))

4|0
    0|1
    • Yalaka modlar bunu da kaldırır :D

• onlarda bunu anlayacak kapasite nerde ? okumaya üşenir kaldırmazlar onların kelime dağarcığı kıt ;)

• Kötü olmuş valla modların içinde adamıma göre davranmayan adil insanlardan biriydi

2|0
    0|0
  • Siteyi bu kadar kıymetli yapan , sen ve senın gibiler..

O kadar laf ve görüş bildiriyorsunuz ki..

Neo , evet iyi biridir..

..ama değer burdan yazılarak verilmez, ha anladın mı?

Adaletsiz bir Dünya'da adaleti ks de aramak..

3|1
    6|2
  • memlekette ayaklar bas baslar ayak olmus. burada kimin ne oldugunun hic bir önemi yok.

2|2
    1|1
  • Soylecek söz yok.. site artık forum ya da sosyal bır sıte olmaktan cıkmıs.. Kafalarına gore yorum sılıp adaletsız davranan bı zıhnıyete sahıp olmunmuş. haaa unutmadan Cannabisin hesabının calısınmasına goz yuman bu ynetım ayrıca.. istese zart dıye şireyı deıstırır mail adresını deıstırırı hesabı sahıbıne teslım eder. yapamam edemem demeyın orta okula gıden bebeler bıle yapabılyorlar.. onceden bı cok kısıyı sıteye davet etmıstım sımdı mıllet sıteen uzak dursun dıye uğrasıyorum ;)

Siz cematınızınle abucuk gugucuk devam edın :)

Bunun dısında Neocuma yakısanda buydu.. Kojaman Seviyore sızlerı ;)

1|0
    0|0
  • Yoneticiler yuzunden gereksiz ve cahil insanlara verilen mdluklar yuzunden site deger kaybediyor

2|0
    2|0
  • konuya biraz uzağım açıkcası ama paylaştıklarını okudum destekliyorum 5 verdim

2|0
    0|0
  • valla genelde modluk bir durumum olmadi henuz.. o yüzden pek dikkatimi cekmedi ancak her sitede oldugu gibi bu site icindede dönem dönem bazi sorunlar olabililir.

Site yönetimi gerekeni yapicaktir sonucta düzenin bozulmasini kimse istemez

0|0
    0|0
  • Helaaaal konuş abla

Emperyalizme hayır.

Üyeleri sömürmesinler , modları sömürmesinler

Kahrolsun Emperyalizm!

1|1
    3|1
  • Neo reise tam destek :-)

2|0
    0|0
  • yapmasaydı keşke, site daha bokumsu oldu şimdi

3|0
    0|1
  • Eski bi' mod olarak selamliyorum seniiii <2.5

2|0
    0|0
  • geç bile kaldı ablam :/

1|0
    0|0
  • ooo ayıpsn tabiki

1|0
    0|0
  • ben yiğidi öldürmem herkesin hakkını da veririm rahatım

0|0
    1|0
  • Bence gereğinden fazla abartılıyor bu güvenlik sorunu uzun süredir üye değilim fakat modluğu bırakmasına üzüldüm fakat kendi tercihidir

1|1
    0|0
    • Kusura bakma, şimdi modsun diye susacak değilim.

Neo çok eskilerdendir.

Burda konu abartılacak kadar büyük.

Özkan'ın da emek hırsızlığı yüzünden çalındı !

Yönetim ziklemiyor bile.

Bilip bilmeden ''önemsiz, vs'' doğru bulmuyorum.

Özkan, hepimizin arkadaşıydı.

Hiç bir şey de abartılmıyor.

Ha sen şimdi bunu da kaldırırsın, modsun ya.

• Benim yazım tarzım bu !

Bunun ilgi çekmeyle ne alakası var?

Sen böyle yazıyorsan, benim yazım tarzımı da eleştirmeye hakkın yok.

Bizim için abartılacak kadar büyük, senin için değilse bilemem.

Güvenlik sorunun da abartıldığı yok.

Her şey olduğu kadar.

Bi' tafradır gidiyor.

Yazım tarzı ve ilgi çekicilik.

Ilginçmiş modcuk.

• Neom bu siteye göre fazla temiz, umarım modluktan ayrıldığı gibi siteden de ayrılır..

1|0
    0|0
  • onurunla yaşa

0|0
    0|0
  • Dediklerin doğru katılırım ama hiç kimse kusura bakmasın kendini teraziye koysun desin ki ben neler yaptım Baksın ondan sonra gelsinler

Kimse kendini kandırmasın sözüm meclis den dışarı

0|0
    1|0
  • yiğidi öldürdüğümüz falan yok.

1|0
    1|0
  • Ederim kaç :(

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Bu hayat eşit değil kimisinin gözleri renkli kimisinin ise göz altları yapacak birşey yok abla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Nezaketine, adalet arayışına teşekkür ederim canım dostum.Bu yönetim benim adalet anlayışımla bana cevap vermedi..Bazı yeni yetme modların da site onunmuş gibi atıp tutması sinir bozucuydu.O tip insanlarla burda bile olsa aynı kategoride olmak sinir bozucuydu.Çok güzel cevaplar okudum beni anlayan insanların sayısı da az değilmiş.Teşekkür ederim herkese.Artık ben de sadece bir üyecanım.Böyle bir sitede aldığı modluğu hakkıyla yapmaya çalışan arkadaşlara kolaylık dilerim.İşleri gerçekten çok zor.Başkalarının dediği gibi sadece sanal değil burası.Gerçek dostlarım var burda benim.Allah sizleri yanımdan eksik etmesin.

3|3
    0|0
    • ahaha oyşş bende :))))

• Rica ederim abla iyi günler.

• Saygılar hürmetler reis...

• Senin de söylediğin gibi gerçekten fazla ciddiye alıyorsunuz burayı.Neo için üzüldüm evet ama sonuçta para kazandığı işini bırakıpta işsiz kalmış değil ya.Kıytırık bir sitede mod olmuşuz olmamışız çok mu mühim bilmiyorum..

Sitedeki güvenlik olayına gelince de ya Allahaşkına ne güvenliği burdaki hesabımı çalsalar neolur ki fazla takılıyorsunuz bana kalırsa..Neo da boşuna bırakmış modluğu hiç gerek yok bence.Yönetime tepkisini gösteriyorsa bilemicem haklıdır belki kendince ama dediğim gibi ya ben çok umursamıyorum ya da siz fazla anlam veriyorsunuz buraya.

3|2
    1|1
    • Sen konunun özünü tam algılayamadın sanırım.Sana basit bir örnek vereyim.Senin hesabın çalınsa ve senin arkadaşlarına yazdığın mesajların çarşaf çarşaf burada yayınlansa hoşuna gider mi? Hee yaram yok ki gocunayım kendi adıma ama ya olan varsa? İyi düşün derim.

• beni üzen kişilerdensin Nisan şaşırttın beni..

• daha sonra fırsatımız olursa anlatırım.herkes sadece canabis olayı gibi görüyor ama değil.Keşke o kadar basit olsaydı her neyse.

• linkteki yazılanlara da bu yazılanlara da katılıyorum hak veriyorum tamam

peki bu soruna çözüm var mı

şimdi hep birlikte tepki göstermeliyiz dense kaç kişi bir şeyler yapar

yada ne yapabilir

bu saçmalığı yapanlar bunu bildikleri içinde bu kadar rahatlardır

konuşmaya gelince mangalda kül bırakmaz insanlar ama icraat de tık olmaz

2|0
    0|0
    • çok doğru söyledin.Zaten kimsede bir icraat olmadığı için gitti neom :/

• ben gitmedim ayol :)) icraatsızım bende artık :)

• Pek çok yerde sarsıcı unutulmaz olaylar olur bence neo'nun modluğu bırakması da bunlardan birisidir.Kendisi sitenin çok çok eskilerinden birisi.Ve geçmişi de şimdiyi de bizlerden daha çok bilir.Eskiden burası küçük çaplı bir siteydi ve üyeler önemseniyordu şuanda zaten çok üye olduğu için kimsenin umurunda değiliz.

2|0
    0|0
  • Neom en doğrusunu yapmış.. Tepkiyi bir şekilde göstermek gerek.. Siteyi tabiki de önemsiyoruz çünkü burada uzun zamandır varız ve değer verdiğimiz insanlar var..Sitenin amacı insanların rahat bir şekilde duygularına tercüman olmak..Eğer site güvenilmez olduysa amacından şaşıyor demektir..Amacından şaşan bir sitenin de ömrü fazla olmaz.. Bunu bizim değil yöneticilerin düşünmesi gerekir..Üye olarak yapabileceğimiz tek şey tepkiyi göstermek.. Ama duvara konuşma hissi olsun da istemiyorum.. O yüzden belki de umursamamak en güzeli..

3|0
    0|0
  • Hic haketmeyen bir insan hic haketmedigi seyler yasadi. Neoist bu site icin bircok sey yapti benim nazarimda, kendim de sahit oldugum bircok onerilerde bulundu yonetime sitenin ilerlemesi adina, bunu yapmak zorunda miydi, hayir.

Modluk teklif edildiginde kimi zaman ne kadar zorluk yaratigini en iyi bilse de 2. kere kabul etti bunu, kabul etmek zorunda miydi hayir. Belki denilecek ki yonetim neoiste muhtac mi, belki degil ama adalete muhtaclik var sonucta mod usulu calisildigi icin. Ve sahit de oldugum sekilde gayet adaletli yapti bunu.

Neoist bu siteye deger verdi, karsiliginda bir gidimciginida olsa hakediyordu..

2|0
    0|0
  • O modluk yaktı ama muhtemelen ben hesabı yakıcam o derece yani.

Fazla kaldık gibime geliyor

3|1
    0|0
  • neo digerlerine bakarak hedef alan bir mod degildi sanirim, tanimam ama öyle bir izlenim birakti. onun disinda fazla ciddiye aliyorsunuz siteyi. bildim bileli böyle bu site ve sadece ucu size dokundugunda rahatsiz olmaniz pek hak hukuka sigmiyor.

4|0
    2|1
    • Bizim bu sitede bir çıkarımız mı var? Site bize maaş mı veriyor? Neden ucu bize dokunuyormuş?Pekala kafasını sizin gibi kuma gömüp laylaylom yapar modluğuna devam ederdi.Sen ve senin gibiler asla ne demek istediğimi anlayamayacaksınız.Hak hukuk demişsin birde,keşke o kelimelerin gerçek anlamını idrak edebilseydiniz.Sizin ki hak hukuk gak guk.

• Hiç bir zaman mod olmadım.Yazık ki beni tanımadan atıp tutuyorsun iyi akşamlar

• benim de hicbirzaman kum ile bir iliskim olmadi. atip tutmak sana mahsus mu.

• Sana bu konuda söyleyebileceğim çok şey var.

Ama kaldıramayan tipler olacak.

Ad da vermeyeceğim kesinlikle.

Öncellikle bu sitede ''baş vs fenomen'' gibi kavramlar olduğunu sanmıyorum.

Bu fenomen kavramından kasıt;

Sorularda hep belli-başlı kişilerin olması.

Hangi arkadaşını da kastettiğini anladım.

Benim de mod bi' arkadaşım var, çok kısa sürede yakın dost gibi olduk.

Kızın sorulara verdiği cevaplardan ne kadar seviyeli olduğunu anlamak mümkün.

Ama gel gör ki ;

Hala süper mod olamamış.

O yüzden başka basit 2-3 yeni yetme insanların sözlerine bu kadar aldırmayın.

Vızıldasın, dursunlar.

Konuşuyotsa, bi' nedeni vardır.

Burada da ''adalet'' aramayın.

Ne haltlar döndüğünü görebiliyoruz hele şükür.

3|1
    1|2
    • Hesap çalınması olayını da biliyorum, yönetime mesaj çektim.

Bi' zikim güven verecek cevap yok.

''Güvenceye alınmıştır site''.

Bu kadar.

Bu sorunun bi' kontröl altına alınması gerekir.

Emek hırsızlığı yapılıyor, sanal bile olsa emek verdik hepimiz bu Xper için.

Gidip bana level 6 herifi mod yapıyor, sonra havalarından tafralarından geçilmiyor.

Adam gibi cevabı bile kaldırıyor.

Koyun sürüleri.

• Neoma demediğini biliyorum ve sana teşekkür ediyorum.Sonuçta ne benim ne neonun arkadaşın ve arkadaş ekliler senin kadar objektif bakamadı olaya

• pupy tanımasam da seni yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum çok sağol:)

• Bu site bu konuşmayı kaldıramaz. Doğru dürüst olursan çekemiyorlar. Soruna 5 yıldız.

3|1
    0|1
  • İnsanlar böyledir ki haklıyken haksız durumuna düşürürler seni susman gereken yerde susarsın ama konuşursan suçlu sen olursun napcağını bilemezsin kısacası insanlar işlerine nasıl gelir öyle davranıyorlar insanlara adalet ise sıfır

2|0
    0|0
  • Bıraktı mış üzüldüm

İlginç bir açıklama olmuş

Dedikleri doğru ise gercekten siteden soğumaya bir neden daha bence

Üzücü

2|1
    0|0
  • çok fazla önemsemiyorum kalıcı değilim çünkü :D beni bağlayan bir şey yok. Ama haksızlık ve adaletsizlik varsa bu çok üzücü ve üzerinde ciddi bir şekilde durulması gereken bir konu. Sitenin kalitesi ve insanların güveni konusunda daha dikkatli olmaları gerekiyor.

1|0
    0|0
    • Bak bu sitede güvenlik yoksa bir linke tıklayınca üyelik elden gidiyor ve özelini bilmediğin insanlarca paylaşılıyorsa ve buna tepki veren bir mod umursanmıyorsa ve dahası insanlar linke tıklamaya korkar olmuşsa bunları nasıl normal karşılamamız bekleniyor anlayabilmiş değilim.

• haklısın kardeşim ama sorunun muhatabı kim o çok önemli. Keşke muhatabı olan bu işe el atsa ve insanlar rahatlasa.

• Neo buraya bedava tarafından elinden geleni yaptı, balonu olmadan da değerli o...Kendi kararı.

3|0
    0|0
  • Neo'm candır,bitanedir <3

Herkes kimin ne oldugunu biliyor bu sanal platformda uzatmaya gerek yok..

Selamlar ;)

3|0
    3|2
  • Neo

Bak buna üzüldüm ve şaşırdım

Gerçekten nasıl söyleyim kadın gibi kadın

Ha tanıyor muyum hayır

Gözlemlerim sadece

2|0
    0|0
  • ergen yönetimden özür dilemelerini beklemek saçmalık zaten gülxüm yav bir yorumda yazmışsın da onun için dedim. yakında zaten kapanır gider site böyle oldukça. ya memleket elden gidiyor aptal aptal insanlar türüyor burda adalet ,haksızlığa karşı insanlar bilmem ne, ne arasın? üzülüyoruz sanal ortam falan demeyin şimdi bazen bütün gün burda vakit öldürüyoruz ama işte elden bu kadarı geliyor.salak salak tipler mod olunca işte böyle.

zehirin yavaş yavaş sızması gibi o_O asjksfgfh neyse son cümle olmadı sddsfds

3|1
    0|0
Yükleniyor...