Yakınlarınızın arkanızdan ne konuştuğunu merak ettiniz mi? :)

Az önce ciddi ciddi casus böcek fiyatlarına baktım gerçekten pahalıymış, bin liradan aşşağı yok :) Durumunuz olsa bunlardan alıp yakınlarınızın eşyalarına yerleştirir miydiniz? :D

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• en basit yöntem eski bir telefon alınır otomatik cevapla açılır kulaklık takılır ortama bırakılır tel aranır ortam dinlenir. :)

yok kayıt altına almak istenirse gizli kameralar var 100 tl civarı 2 saat kayıt yapar.

ve önemli not: Bu işlerden kimseye hayır gelmez ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Sanırım bir işin düştü. Durumunu anlayabiliyorum.

Çözüm istersen eğer; al ucuz bir telefon (100 tl falan), kayıt kısmını aç, yakınının evine git ve gizli bir yere arkasına japon yapıştırıcısı sürerek yapıştır.

0|0
    0|0
  • çin fiyatı 24 ila 32 usd arasında, türkiye satış fiyatı 120 tl ile 400 tl arasında değişir

0|0
    0|0
  • bana nımıssız sapık diyolar:D

0|0
    0|0
  • ucuz yolu var telefonunu video kaydını aç uygun bir yere koy oda kayıt yapar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İşim gücüm yok, yakınlarımla uğraşacam. Hem ne yakınıymış herkesten uzağım kimse anlaşamaz benimle..

Damarıma basarlarsa gerçeklerini yerleştiririm.

0|0
    0|0
  • Hiçte uğraşamazdım .

0|0
    0|0
  • Etmiyorum. :)

Gerçekten öğrenilmeye değer olsa idi bilinirdi.

Ki ya iyidir, ya kötüdür.

Yüzyüze iken iletişimimizden anlıyorum zâten...

İnsanı çehresindeki gülümseme biçimi, bir sarılması dahi belli eder size olan hislerindeki içtenliği.

0|0
    0|0
  • gerek yok böceğe möceğe ,zaten laf taşıyanlar var... kaldıki biliyom zaten ne konuştuklarını

0|0
    0|0
Yükleniyor...