Takımınıza bu sezon katılan oyuncuları nasıl değerlendiriyorsunuz?

Sezon başında yapılan transferlerden hangilerinin takımınıza yararlı olduğunu,hangilerinn yaralı olamadığnı düşünüyorsunuz?Beklentinizin altında kimler kaldı,ya da ummadığınız hangi oyuncunun takıma yarar sağladığını düşündünüz?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• franco:şans verilmedi

tolga:şahane:gökhan töre:iyi başladı bu sıralar durgun

serdar:vasatın üstünde

eneramo:beklediğim kadar iyi değil.devamlı oynamalı

sezer:bu adamdaki yeteneği kullanamamak çok kötü

atiba:harika

motta:idare eder

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sezon başında fazla transfer yapmadık ama Chedjou tam bir balon çıktı bana göre Cris´ten farkı yok hatta Cris bile bile daha iyiydi derhal takıma daha zarar vermeden gönderilmeli ya da kadro dışı bırakılmalı

Bruma ise çok doğru bir transfer beklentilerimiz büyük ama bir türlü istirarlı bir şekilde oynatılamıyor

2|1
    0|0
  • Bu sene cimbomun transfer ettigi o defans oyuncusu nasil Fransada yilin defans oyuncusu secilmis cok düsünüyorum dogrusu :))

1|0
    0|0
  • Eksiklerimiz var ama bir Q7 olaydı iyiydi (:

1|0
    0|0
  • Kadlec:kötü

Holmen:kötü

Alves:çok iyi ama çok agresif

Emenike: sorumsuz ama gol atıyor diyecek bir şey yok

Alper: yılın en iyi transferi

Ersun yanal : Aykut kocaman gibi korkak değil derbide 10 kişi kalan takıma aykut selçuğu alıp 3*2 yatardı

1|0
    0|0
  • Erman Kılıç | bana kalırsa gönderilmesi tam bir skandal.

Felipe Melo | sezon başından beri en istikrarlı oynayan adam. çok iyi transfer.

Umut Bulut | görev verildiğinde elinden geleni yapıyor. o da iyi transfer. beklediğimden çok daha iyi oynuyor.

Armindo Bruma | kendisinden bu sezon performans beklemiyordum zaten.. çok yetenekli ama henüz gelişme süreci devam ediyor. son yıllarda yaptığımız en iyi transfer diyebilirim. ilk defa wonderkid aldık.

Aurelien Chedjou | detaya girmeden söyleyeyim. tam bir hayal kırıklığı.

Aydın Yılmaz ve Aykut Erçetin | 3 ay takım arayıp (bulamayıp) boşta kaldıktan sonra Fatih Terim'in torpiliyle takıma kazandırılan ikili. kendileri hakkında düşündüklerimi söylersem hesabım kapanabilir, o yüzden susmayı tercih ediyorum.

1|0
    0|0
  • bence fenerbahçeye faydalı oldu

1|0
    0|0
  • gs yeni oyuncu gelmedi gibi bir durumda aslında bence tek transfer bruma oldu gibi, onunda durumu malum güzel bir oyuncu ama zamana ihtiyacı var.

1|0
    0|0
  • Emenike ve Bruno alves faydalı oldu

inşallah şampiyon olacağız :)

1|0
    0|0
  • bu sezon bıze atiba geldı demı yılın transferı dıyolar haklılar

1|0
    0|0
  • Tolga ve Atıba Hutchinson iyiki transfer edilmiş, diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim

1|0
    0|0
  • bunu bir kızın sorması ilginç :) Galatasaraylıyım takıma katılanlardan hiçbiri adam akıllı bişey yapmadılar bu sene saldım çayıra mevlam kayıra hesabı

1|0
    0|0
  • eneramo tam bir fiyaskoo

2|0
    0|0
    • kupa maçında aynı şeyi düşündüm.

• haaa aynen öyle renktaşş :) bir gün değil her gün beşiktaşş :)

• Bruma gibi genç bir futbolcuya 10 m euro verilmemesi gerektiğini tüm türkiye görmüş oldu artık umarım böyle hatalar yapmazlar bir daha ben bu sene takımımı beğenmiyorum . imparator da gidince oynadıkları futbol sıkmaya başladı beni

1|0
    0|1
  • tolga ve atiba en iyi transferler beşiktaşta :)

1|0
    0|0
    • Bende aynı görüşteyim ,Gökhan Töre de ilk maçlardaki grafiğinin altına inmese onu da derdim.

• bruno alves i çok beğeniyorum, caner çok faydalı oldu beklemezdim,kadlec hayal kırıklığı oldu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sezon başında Bruma,Chedjou'yu aldık fakat Bruma'yı takımımız gerçekten kullanamıyor bir de genç olduğu için acayip heyecan yapıp çok top kaybediyor iyi dribling yapmasına rağmen çokta kaybediyor fazla ayağında tutması zamanında Gökhan Töre'nin aldığı tepkilerden almasına sebep olacak bu gidişle,Chedjou zaten elimizde patlayanlardan yabancı kuralı yüzünden Fransa'da yılın stoperi seçilen bir adamdan verim alamamız gerçekten içler acısı kahrolsun Fenerasyon kahrolsun yabancı kuralı

1|0
    0|0
  • Aurelien Chedjou inşaatçıyı futbolcu diye alırsak böyle olur işte :)))

1|0
    0|0
  • Tolga harika oldu Cordoba'dan sonra kale güve vermiyordu. Atiba'da gayet iyi.

1|0
    0|0
  • Daha yakışıklı olabilirlerdi.

0|0
    0|0
  • bruma çok hareketlı bıraz daha zamanı var çok iyi futbolcu olcak ınşş gs görür o gunlerı :))

1|0
    0|0
  • Güzel soru seni alsınlar bence takıma çok yararlı olursun :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...