Ofsaytı anlamamak, erkeklerin anlatamadıklarından mı kaynaklanır?

Ofsayt nedir gençler? Neden şu ofsaytı her yönüyle anlatmıyorsunuz?

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• fotoğraf linki atmayı bilseydim sana ofsayt ile ilgili bir şey gösterecektim (:

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İlk zamanlar Sayt olan bu durum kızların bir türlü anlayamaması, erkeklerin kızlara bir türlü anlatamaması ile of sayt off haline dönüştü.

Saytı da başka bir yazımda anlatacağım. beni izleyin.

0|0
    0|0
  • anlatacak bir şey yok, baktığımız yer aynı, sizin algılarınız farklı

0|0
    0|0
  • valla biliyoruz ama anlatamıyoruz onun tanımı çok karışık gibi kızlarda da anlayabilecek o kapasite yok

0|0
    1|0
  • sahadaki takımları a ve b takımı olarak ikiye ayıracak olursak; a takımının hücum ettiği kalenin bulunduğu yarısaha içerisinde a takımından herhangi bir oyuncuya pas atarsa ve bu oyuncu tam pas atıldığı anda(pas atanın topa değdiği anda) b takımının kalecisine b takımının kaleci dışındaki herhangibir oyuncusundan daha yakınsa ofsayt olur, b takımı serbest vuruş kullanır.

0|0
    0|0
  • ofsayt insanın kendine yakışanı giymesidir

0|0
    0|0
  • link Bak amca anlatmış

0|0
    0|0
  • Bazı erkeklerin açıklamalarına bakıyorum ve öyle berbat anlatıyorlar, öyle dolandırıyorlar ki mesela şimdi bu yorumlarda bir linke baktım bildiğimi unuttum..

0|0
    0|0
  • Belki de ofsayt tek yöne doğru olduğundan dolayı her yönden anlatılmıyordur. Ne yapalım yani sana şimdi ofsaytı bir de kalecinin gözünden mi anlatalım :D

0|0
    0|0
  • Ofsayt pozisyonu na dusmeyin kızlar

0|0
    1|0
  • Ofsayt kuralı açıktır.

A takımının defansının daha gerisinde B takımına ait bir futbolcu varsa ve ona rakip yarı sahada top atılırsa ofsayt.

0|0
    0|0
  • anlatıyoruzda siz anlamıyorsunuz

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bize biri oturup saatlerce anlatmadı ki ofsaytı ...

izledik ve ögrendik :)))

anlamadıgım siz kızlar neden bunu başaramıyorsunuz ; bizmi çok zekiyiz ?

0|0
    0|0
  • link bence gayet güzel anlatmışım :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...