Arkadaslar kopek alacagımda merak ettıgım bır sey var

Uzun suredır Golde yavru arıyordum. Sımdı bır Golden sibirya kırması buldum. 2 aylık. Fakat evde bakabılır mıyım huyları nelerdır bılmıyorum. Sızler bılıyorsanız yardmcı olun lutfen bugun gıdıp alacagım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2 aylık çok tatlı olurlar şimdi :) Annesinin yokluğunu arıyormu hala geceleri bende bebekten 5 6 ay kadar sibirya kurdu baktım

0|0
    0|0
    • Evet oyle tatlı bırsey kı ıcım gıttı :) Ama huyunu suyunu bılmedıgım ıcın sırf tatlı dıye sahıplenmek ıstemıyorum omurluk bır dost ıstıyorum. Golden sıbırya kırması dedgm gıbı sızce bakılabılır mı ?

• Önemli değil aldıktan sonra yardımcı olabilceğim birşey olursa sorabilirsin :)

• Elbette sagolun :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba mor fasülye;

Köpek alma kardeş, bahçeli evin yoksa, apartmana it sokma

İtlerin yeri sizlerin apartmanlar değildir. Onları hapsetmeyin oralara

Zulmetmeyin hayvanlara

Yaşasın Hayvan Hakları!

İtlere Özgürlük!

Bu nedir yav, her yere köpek, arabada köpek evde köpek banyoda köpek mutfakta köpek yatakta köpek

Yav insna tiksinir be.

0|0
    0|0
  • Hee hemen yavru dimi 2 yaşına geldimi de koy kapının önüne. O kadar çok seviyorsan barınaktan al bir sürü cins hayvan var orada. Tek suçları artık yavru olmamaları.

0|0
    0|0
    • Ne alaka arkadasım ben kopegı evımde besleyecegım. Kendıme kucukken alıstırıp egıtmek ıstıyorum. Yavru olmasını ıstemem bu yuzden. 2 yıl baktıgım kopegı neden kapının onune koyacakmısım?

• Canım zaten barınaktan alıyorum

• Heee o zaman baştan söylesene niye sinirlendiyorusun beni boş yere yaw aferin aferin :D

• Erkekse seni gözüne kestirebilir tekrar düşün.

0|0
    0|0
  • evin içinde nasıl bakacaksın?

0|0
    0|0
    • Normalde ınsanlar nasıl bakıyorsa oyle bakacagım. Ama evde bakabılecegm bır cıns mı ondan kuskulanıyorum sadece

• öncelikle tuvalet alışkanlığını öğretmen lazım daha sonra bu hayvanların tüy dökme mevsimleri var onlara dikkat et yoksa heryer tüy olur. bide bu hayvanlar golden ya da kurt hareket isteyen hayvanlar hergün koşturman lazım gezdirmen lazım

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle husky eğitilmesi zor ve başına buyruk bir cinstir.

Golden'sa ilgi ve sevgi manyağı, eğitim gibi zihinsel ve fiziksel oyunların hepsine açık bir cinstir.

Bu ikisinin kırması olan yeni melek muhtemelen şahane özgün bir karaktere sahip olacaktır.

Fırlama olacağı kesin gibi..

İkinci olarak, kırma köpeklerin daha zeki oldukları söylenir, iki tarafın da genini taşıdıkları için.

Ben kurnaz olacağının garantisini verebilirim :)

Son olarak, iki aylık olduğuna emin misin? Anne altından mı alıyorsun?

Evde bakabilirsin, zaten bu soğuklarda balkonda dahi yaşayamaz. Sıcak tutmalısın.

Neyle besleyeceğini biliyor musun?

Sorularını cevaplamak için buradayım :)

0|0
    0|0
    • Barınaktan veterınere bakım ıcın getırılmıs bır kopegı sahıplenmek ıstıyorum. Anne altından degıl ama en azla 2- 2 bucuk aylık oldugu soylendı bugun. Ben omurluk bır dost ıstıyorum sadece sahıplenmek ıcın bır kopek yavrusu degıl dedgm gıbı cok buyur mu bunlar bugun gordum ınanın ıcım gıttı :)

• Fakat yol üstü olmayan, tehlikesi olmayan ufak bir bahçe varsa etrafında, problem olmayacaktır ve mükemmel olur. Yavru köpekler mamalarını yedikten sonra 15 dakika içerisinde dışkılar ve çişlerini yaparlar. Aynı şekilde sabah uyandıkları zaman ilk işleri çiş olur. Mama saatini ve sabah uyanma saatlerini takip ederek bu konuya vakıf olabilirsin.

• Anladim tesekkur ediyorum verdgniz bilgiler icin szinle tekrar iletsime gecmek isterim bugun gidip alacagim onu :)

• köpek almayın. barınaktan sahiplenin...

0|0
    0|0
    • barınaktan alıyorum zaten. Yani barınaktan veterinere bakım ıcın getırılmıs bende sahıplenmek ıstıyorum dedıgım gıbı

• al o zaman. kim ne derse desin kedi köpek evde bakılır. :) can olur arkadaş olur ne güzel sana. ilk zamanlar zorluk çekersin ama sonra alışırsın

• Kesınlıkle :))

Yükleniyor...