Drogba sözleşmemi uzatmak istemiyorum gelen teklifleri değerlendirmeyi düşünüyorum galatasarayda mutsuzum

drogba neden mutusuz olabilir duran topları penaltıları atıyor zaten daha ne istiyor

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• panpa bu adam zaten geldiği yerdede aynını yaptı, 40 ından sonra azanı teneşir paklar demıştık ınanmamıstınız, bu drogba kadar vefasız bır futbolcu yok. takım avrupada oynuyosa tamam gelırım dıyor bı kaç gol atıp ıstatıstık yapıp takım elenırse veya gelecek sezon gidememe ıhtımalı varsa kaçıyor. hayır 35 yaşında adamsın real madrıd mı alacak senı ?

1|0
    0|0
    • drogba avrupa için galatasarayda diyorsun yani

• bıraz oyle gıbı panpa cozemedım allahından belasını aramıyosa gs de buldunu baska yerde bulamaz bence.

• bana artık eskisi kadar samimi gelmiyor. geçen sene böyle değildi, bu sezon kendisini takımdan üstün görmeye başladı. forma numarasını bile riera'nın elinden aldı adam. mesela melo da sneijder'e verdi 10 numarayı ama kendi isteğiyle.. riera'nın rızası olduğunu sanmıyorum. adamın twitter hesabı bile @RIERA11 di. özellikle terim gittikten sonra takım ruhunu kaybetmemizin başlıca nedeni kendisi. takıma abilik yapıp durumu toparlayacağı yerde daha çok af edersin sıçtı sıvadı. tüyü de frikikleriyle dikiyor. takımın kaptanı selçuk bile birşey diyemiyor frikik konusunda. dikkat et drogba'nın oynamadığı sivas maçında selçuk sahanın en iyisiydi. selçuk'un performansını da etkiledi.

açıkçası umurumda bile değil isterse şimdi gitsin. yararından çok zararı var. hem yabancı kontenjanı açılır hem de kendisine verdiğimiz yıllık 4 milyon euro'dan kurtuluruz. ben futbol oynamaya devam edeceğini sanmıyorum, çünkü bize şampiyonlar ligi için gelmişti pek de umudumuz kalmadı.. bu saatten sonra şampiyonlar ligi seviyesinde bir takımda oynayamaz. oynasa bile bu kadar para kazanamaz. gider mourinho'nun yanına asistan menajer olarak.

eyyorlamam bu kadar :)

0|0
    0|0
    • şöyle oynasın canımı yesin.. frikiklere bulaşmadan sadece işini yapmalı. bu maçta gayet iyi oynadı ama yine de sezon sonu ayrılması gerektiğini düşünüyorum.

• Yalan demeç (:

0|0
    0|0
  • Drogba´yı çok seviyoruz ama sezon sonunda Teşekkür edip yollarımızı ayırmamız lazım sonuçta artık 36 yaşına basacak onun yerine bir forvet transferi yaparız

0|0
    0|0
  • Böyle olduğunu düşünmüyorum.Eğer ki giderse evet bizim için büyük bir kayıp olur ama bizim için daha önemli olan birşey varsada burak ve selçuk'u geri kazanmaktır.

0|0
    0|0
    • selçuk ve buraktan rahatsızmış zaten drogba

• Drogba kim yaa selçuk ve burak yanında.Drogba evet iyi hoş oyuncu ama selçuk ve burak'ın yanında bir hiç bu yaşına göre.Burak ve selçuk en az 2-3 sezon daha bizi şampiyon yapabilirler.Takımın dengesini bozan sneijder ver drogba zaten.

• sakin ol peş peşe haberler çıkacak herkes mutsuz vesaire

0|0
    0|0
  • Sneijder'e de gidecek diyorlardi ama adam gitmeyecegim diye aciklama yapti. Bu medya Arda'yi biktirdi yalan haberlerle. Ustumuze cok geliyorlar ardiris etmemek gerek ozellikle takima sahip cikmamiz gereken su gunlerde...

0|0
    0|0
  • Kale vuruşlarını da o kullanmak istiyordur bence muslerayı kıskanıyor olabilir .P

0|0
    0|0
  • Oha demekki ben duran topları ve penaltıları atmadığım için mutsuzmuşum :)

0|1
    0|0
  • yolu acık olsun

0|0
    0|0
  • yabancı futbolcular işler iyi gittiği zaman sorun çıkarmaz bizim gibi takımlarını ölünceye kadar sevmezler ki

0|0
    0|0
  • para yetmemiştir :)

0|0
    0|0
  • Adam Chealse'de bulamadıgını :)

Gs'de Bulacak Hali yok Ya :)

0|0
    0|0
  • Çünkü adam mutlu olmayı hak ediyor, daha önce böyle saçma bir takımda oynamadığından dolayı alışamadı bu takıma.

0|0
    0|0
  • abi inanamıyorum yaa çok iyisin yaaa nasıl olm lan nerden geliyor bunları sizin aklınıza allahım akıl akıl nerdesin ey akıl

0|0
    0|0
  • bızde ozaman Patoyu alırız

0|0
    0|0
  • ii adam futbolu bırakmıyor düşünsenize drogbabanın kaptanı kim sabri reiz :DDD

0|0
    0|0
  • gidişat kötü takımın hali belli.

0|0
    0|0
  • parasal düşün küük düşünme

0|0
    0|0
  • drogbayla sözleşme yenilersek hata yapmış oluruz ii hoş ama yeter çiftiik yaptı GSyi

0|0
    0|0
  • Medyanın her haberine inanmayın :)

0|0
    0|0
  • çok güzel bir soru

0|0
    0|0
  • tatlım bana cevap ver

0|0
    0|0
  • Taç atislarinida o kullansa gitmez.. hep onu dert etmis zaar

0|0
    0|0
  • Gitsin i*ne onun yüzünden selçuk takıma futbola küstü

0|0
    0|0
  • yabancıları istiyor hep Türk hep Türk sıkıldı sanırım. hahhahah

0|0
    0|0
  • o adam giderse çok üzülürürm. bence giderse bunda terimin olayıda etkili olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seneye şampiyonlar ligine katılamayacağını düşünüyor olmalı

0|0
    0|0
  • Haberin doğruluğundan ne kadar eminiz ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...