Umut ışığı olanlar bana da bir fener tutun....

Adam Adriana Limanın fotoğrafının altına yazmış "Tanışalım mı" diye... Bu adamdaki umut ışığını istiyorum ben...

Karamsar olduğunuz durumlarda sarıldığınız umut ışıklarınız neler arkadaşlar...? Ben bugun biraz karamsarım sanırım...

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• her şeyini kaybetmiş bile olsan yine de bir umut vardır. çıkacağın basamaklar ne kadar çok olsa da çaba ve azim her şeyi daha kolay kılar. karamsar olduğum zamanlar ara ara olur ama hemen dağıtırım o düşünceleri yaşıyorum hayatı seviyorum her şeye rağmen...

0|1
    0|0
    • Dağıtabilmek icin gercekten caba gosteriyorum ama... Dur bakalım..

• Benimle uzuldugun icin cok tesekkurler. Bu hayata iyi ki gelmis denileceklerdensin. Sagol...

• Ben de yaşadım anlıyorum seni... Bu sana gelsin...

link

Kızlar Ne Diyor 12

• Her şeyin hayırlısı kısmet kader vardır her şerde bir hayır

Bence bunlar her. Daim. Kullanilabilinen kelimeler :)

0|1
    0|0
  • Soru güzel umut isigim gecmisim basardiklarim basaramadiklarim inancim sanirim

0|1
    0|0
    • Geçmisindeki kazancların ya da artıların cok mu guzel ki bugunlerine umut isigi olabiliyor yoksa sadece kucuk bir polyannacılık oyunu mu bu?

• :)) umuyorum ki dahada icin kararmadi :)

• Yok yok iyi geldi inan. Tesekkur ederim... :)))

• her zaman daha kötü durumların da olabileceğini düşünürüm. param mı yok ? en azından borcum da yok ve çalışıp kazanabilirim gibi.

0|0
    0|0
  • boş hayaller insanı hiç bir zaman gerçeklere taşımaz.ne kadar karamsar olursa olsun insan boşlukta hissetmemeli kendini.boş hayaller her zaman boşlukta bırakır insanı,bulutlardan bile daha yükseklerde!

0|0
    0|0
  • Umut dediğin şey başkalarının sana uzatacağı bir ışık değildir.Umut herkesin içinde bulunan yaşam enerjisidir yani yaşayan her canlı umudum yok derken bile aslında umudu vardır.Umut biterse yaşamda biter ;)

0|0
    0|0
  • Açıkcası karamsar olduğumda sarıladığım bir ne umudum nede umut ışığım var...

Ailem şükür yanımda ama doğaldır ki her şeyini ailenle paylaşamazsın.

Karamsar olduğumda takar kulaklıklarımı uzanırım, ağlarım ve uyurum...

0|0
    0|0
  • adriana lima adriana lima diye olceksiniz haa bence guzel degil o kadar altayda cok seviyor onu anlamiyorum haa cidden.. hayir guzel olsa neyse..

1|0
    0|0
    • sadece boyu uzun olduğu için onun dışında vücudu iyi değil göğüs yok popo yok beli kalın erkek gibi

• Yok bee Ornek olsun diye verdim. Vurgu adriana degil ona tanısalımmı yazan adamın umut ısıgığı :D ? Yanı ne bekliyor olabilir ki?

• bulunduğun durumdan daha beter ne olabilirse onu düşüneceksin ve şükredeceksin ve tabii ki gönülden içten olmalı

0|0
    0|0
  • bir umut aradığımda anneme sarılırım

0|0
    0|0
  • Şükredeceksin kardeşim.

0|0
    0|0
  • Ne cok şey geçmiş diyorum buda gecer diyorum arayada hayal katıyorum idare ediyoruz işte :)

0|0
    0|0
  • hala nefes alıyorum diyip sarılıyorum hayata

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Nick imdende anlaşılacağı üzere bende o dediğinden yok arkadaşım. Bulursan bana da biraz ödünç ver...

0|1
    0|0
  • Tolga Hancı-Kişisel Gelişim Uzmanı'ndan yani işin ehlinden dinleyelim link

0|0
    0|0
  • İzlemeni öneririm, sadece bunu değil tüm videolarını izlemelisin bu adamın. Adı Les Brown. link

0|0
    0|0
  • Adam Adriana Limanın fotoğrafının altına yazmış "Tanışalım mı" diye..

40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim :D:D:D

0|0
    0|0
  • Hayatında mahçup olacağın insanlar yok ise bu asla sorun olmaz ama öyle bir insanda daha bulamadım..

0|0
    0|0
  • coca colanın üstünde ismini arayan abdülkerimin umudunu versin Rabbim sana

0|0
    0|0
  • sadece ınancım

0|0
    0|0
  • Umutsuz vaka olma da

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hayat bazen acemi balıkçının balık tutmasına benzer.bir olta yaparsın ucuna kafana gör bir yem takar ve suya atarsın.oysaki her balığın kendine göre iğnesi yemi vardır.ama acemi bunları düşünmez oltayı atar bekler uğraşır kafasına göre bazen eli boş döner bazense en usta balıkçının tutamayacağı balığı tutar.kısmet şans ve en önemlisi inanarak verdiğin emek seni sonuca götürür.

0|1
    0|0
Yükleniyor...