Üzücü bir mesaj. Yorum alabilir miyim?

Bir sitede soyle bir yazı okudum... siz bu durumda olsaydınız nasıl davranırdınız? Çok üzücü değil mi yaa?

TERKEDİLMEK SANATTIR!

Hayatta yaptığım en büyük yanlış en yakınımdakine güvenmek oldu... Ben geri geleceğim, gene beraber olacağız dedi, inandım. Gittiği uzaklardan geri döneceği günde evimizi tertemiz bulsun diye her gün gidip evi süpürdüm, camları sildim, çamaşır yıkadım. Gazete ayırayım mı diyen bakkala ayırın gelecek dedim. Neticede ben pencerede yol gözlerken "Söyleyin evlendim" dedi... Geri gelecek diye fotoğraf albümümü bile onun evinde bıraktım. Çocukluğuma dair ne varsa hepsi o eşyalar ile gitti; annemin yüzünü unuttum. Şimdi geçmişime dair bir fotoğrafım bile yok. Aradan 20 yıla yakın zaman geçti belki, çocuk ellerimle temizlediğim evimizde yeni kocanla mutlu oldun mu anne?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bi enne nasıl çocuğunu bırakıp evlenir anlamıyorum anlamıyorum...

0|1
    0|0
    • Ben de. Hadi evlendin diyelim ki sanırım o zamanlar kız 10 yasında falandı (su an 30 yasındaymıs bunu yazan)... Gerçekten cok yazık. Mesaj yazdıgın ve duyarlılıgın ıcın tesekkurler bu arada...

Kızlar Ne Diyor 3

• bu soru bu sitede mi sorulmuş anlamadım :/

0|0
    0|0
  • Cok aci :(

Ne anneler varya..

0|1
    0|0
  • Çok elem verici.şahısların böyle uzaktan , kimbilir nreler yaşadıklarını bilemeyiz:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yuh amk. ben erkek olarak ondan daha iyi bir anne olurdum :(

0|1
    0|0
  • neden hayatta böyle insanlarla bir arada yaşamak zorundayız..

0|1
    0|0
  • babalık damarım kabardı yeminle, gel kuzum koy başını döşüme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...