Koltuk altı kararmasını nasıl giderebilirim?

Arkadaşlar.öncelikle herkese günaydın :) Dün koltuk altı tüylerimi ağda yaparak aldım ancak ne zaman tüylerimi böyle alırsam kararma oluşuyor ve rahatsızlık duyuyorum. Kremler.var ama ben hiç olmamasını sorunu kökünden halletmeyi istiyorum bildiğiniz yöntemler varsa yazar mısınız teşekkürler :)))

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• ya ben bir karışım uyguluyodum ama unuttum bak :/ bebek pudrasıda işe yarıyo canım

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim canım bebek pudrası kullanabilirim bak :) sen nasıl alıyorsun koltukaltı tüylerini?

• bende sir kullanıyorum canım. epilasyon evet çok acıtıyo malesef. lazeride iyi düşün derim tekrar çıkıyo çünkü o kadar para boşa gitmesin

• hmmm anlıyorum canım haklısın aslında birde iğneli var ama o da felaketmiş beya :( beni eklermisin canım, bu konuda konuşmak isterim seninle hem bazı sorularım var :) ben birazdan yola çıkıcam Bandırma'ya dönüyorum haftasonu tatili için :)))

Erkekler Ne Diyor 9

• lazerle kesin çözüm

0|0
    0|0
  • Sıcaktın için Oluyordur

0|0
    0|0
  • iğrenç :) .

0|0
    1|0
  • Cilt uzmanına gitmen daha mantıklı

0|0
    0|0
  • koltuğunun altını kim görecek bacım ya otobüste neyim tutamaçtan tutmayıverirsin olu biter hem bak kış geldi 7-8 kat giyin üşüme :))) asfasf

0|0
    0|0
  • evet vahım bu durum

0|0
    0|0
  • jilet kullan

0|0
    0|0
  • Bir cilt uzmanina görünsen daha sağlıklı ve etkin bir cözüm olmazmı

0|0
    0|0
  • Affına sığınarak şunu bir incele... link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Epilasyon yaptır ancak öyle kurtulursun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...